Nikola Vlašić
Date of Birth 04.10.1997
Age 26
Nat. Croatia  Croatia
Height 1,79m
Contract until Jun 30, 2027
Position Attacking Midfield
Foot right
Current club Torino FC
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3532
3332
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 9, 2022
Share this rumour

Nikola Vlasic Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Aug 7, 2022 - 1:31 PM hours
Galatasaray transfer haberi: Mertens ve Torreira'yı İstanbul'a getiren Cimbom, transfere doymuyor. 10 numara bölgesine de takviye yapmak isteyen Galatasaray, West Ham United forması giyen Nikola Vlasic için atağa kalktı.

hem yabancı sınırı hem de mali şartlara göre ihtimali 0%'nin altında bulunan transfer. ümit beslenmemesi taraftarıyım
Bu transfer olmaz. Geçen yıl 30m verilip alınmış bir oyuncu. Ayrıca 31 maçta 1 gol atmış. Hem yetersiz hemde 10 numara bölgesi için mertens ve Emre akbaba seçenekleri var. Bu transfer olmaz bana göre.
Çok zor hatta imkansıza yakın bir transfer
Alıntı yap AslanMashadov
Galatasaray transfer haberi: Mertens ve Torreira'yı İstanbul'a getiren Cimbom, transfere doymuyor. 10 numara bölgesine de takviye yapmak isteyen Galatasaray, West Ham United forması giyen Nikola Vlasic için atağa kalktı.

Ya Allah aşkına Asporu ve Fotomaçı kaynak olarak göstermeyin. Şu güne kadar yaptıkları haberlerin kaçı doğru çıkmış ki? Yada kaç tane haberi gerçek duyumlar üzerine yapmışlar?
Sırf sansasyon yaratmak için işkembeden haber uyduran, basın ahlakını yok sayan yayınlar bunlar.
Site yine envai çeşit asparagas haber doldu, hem Galatasaray'ın hem Fenerbahçe'nin forumları.

Ne mantıklı bir transfer olur, ne de böyle bir transfer olur. Ön yargı ile yaklaşmayayım, dış basına bakayım dedim. Tek bir haber görmedim buna dair.
Belki A spor geleceği görmüştür (!)
Yarın bu haber doğru çıksa bir de kaynak göstermeden yaptıkları haberin havasını atacaklar değil mi utanmadan grins
İngiliz kulüplerinin transferlerinin hemen hemen yarısı fiyaskodur. Her yıl o ligde veya premier ligin x takımında oynayamayacak birçok oyuncu yüksek bedellerle transfer edilir. Ben de her yıl bu adam bu takımda oynayamaz derim ve şaşmaz bir şekilde bu gelenek belki 15-20 yıldır devam eder. Neyse, bu da o transferlerden biri. 30 milyon ve altındaki transferleri genelde para etmeyen oyunculara veriyorlar. 30 milyon euro nun üstünde ise transfer genelde takımda veya premier ligde tutunuyor.

•     •     •

Tüm zamanların en iyi takımı Barcelona'dır
Tüm zamanların en iyisi Messi'dir. Daha iyisi ancak laboratuvar ortamında oluşturulabilir. Futbolda orta ve şutu hiç sevmem.
Topçu olur dediğimden topçu olur.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.