Ozan Kabak
Date of Birth 25.03.2000
Age 24
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,87m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Back
Foot right
Current club TSG 1899 Hoffenheim
Interested club Crystal Palace

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2831
2631
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 19, 2021
Share this rumour

Ozan Kabak Crystal Palace'a geliyor mu?

Jun 28, 2021 - 11:39 AM hours
Geçen sezon ortasında Liverpool'un kiraladığı Ozan'ı, İngiltere Premier Lig ekibinin almaması üzerine Schalke satış listesine koydu. Ozan Kabak ile İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Crystal Palace, Newcastle United ile Fransız temsilcileri Nice ve Rennes de ilgileniyor.

•     •     •

besiktask
Ozan Kabak Crystal Palace'a geliyor mu? |#1
Jun 28, 2021 - 11:41 AM hours
Alıntı yap yasinovic55
Geçen sezon ortasında Liverpool'un kiraladığı Ozan'ı, İngiltere Premier Lig ekibinin almaması üzerine Schalke satış listesine koydu. Ozan Kabak ile İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Crystal Palace, Newcastle United ile Fransız temsilcileri Nice ve Rennes de ilgileniyor.

https://www.fanatik.com.tr/5-avrupa-kulubu-ozan-kabak-ile-ilgileniyor-2227859

•     •     •

besiktask
Ozan Kabak Crystal Palace'a geliyor mu? |#2
Jun 28, 2021 - 12:30 PM hours
Schalkede kesin olarak kalmaz creystal biraz daha orta sınıf ama sürekli forma şansı da bulabilir bilmedim şimdi hakkında ne hayırlı ise o olsun inşaallah.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Ozan Kabak Crystal Palace'a geliyor mu? |#3
Jun 28, 2021 - 12:32 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Bana göre Almanya'da daha iyi bir takima ve ya Ingiltere'den daha iyi bir takima gidebilir. Ismi bir dönem Leicester ile geciyordu onlar 3 Stoper formasyonu kulladiklari icin Stoper ihtiyacina duyabilirler zaten Kaptanlari Wes Morgan emekli oluyor yani Stoper transfer etmeleri dogal olarak gerekebilir.

Söylediklerinizi mantıklı bulmakla birlikte, Ozan'ın Almanyada kalmasını ben şahsen isterim. Bundesliga diğer liglere göre tempolu ve sert değil. Tam genç oyuncuların gelişmesi için uygun bir lig. Ozan'ın biraz daha Almanya'da kalıp kendini iyice geliştirdikten sonra Premier Lige falan gitmesini ben şahsen daha iyi olur diye düşünüyorum. smile

•     •     •

besiktask
Ozan Kabak Crystal Palace'a geliyor mu? |#4
Jun 28, 2021 - 12:33 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Schalkede kesin olarak kalmaz creystal biraz daha orta sınıf ama sürekli forma şansı da bulabilir bilmedim şimdi hakkında ne hayırlı ise o olsun inşaallah.

Bence Crystal Palace'da daha fazla forma şansı bulur giderse. Ama bence Almanya'da kalması kendisi için daha iyi olur diye düşünüyorum.

•     •     •

besiktask
Ozan Kabak Crystal Palace'a geliyor mu? |#5
Jun 28, 2021 - 12:36 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi

Ama Schalke'de kalmaz kesinlikle. Kaldı ki Schalke, küme düştü ve bunun sonucunda ekonomik olarak küçülmeye gidecekler. En büyük maddi kozları da Ozan Kabak. Mecbur satacaklar. Ozanda zaten Bundesliga 2 de oynamak istemez.

•     •     •

besiktask
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.