Pierre-Emerick Aubameyang
Date of Birth 18.06.1989
Age 34
Nat. Gabon  Gabon
Height 1,87m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Olympique Marseille
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 513011
34178
13103
22-
21-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Mar 14, 2023
Share this rumour

P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu?

Feb 14, 2023 - 11:07 AM hours
P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#1
Feb 19, 2023 - 11:35 AM hours
Hiç sanmıyorum taraftarları boşuna beklentiye sokuyorlar. Ali koç 33 yaşında adama yatırım yapmaz olaya tamamen ticari yaklaşıyor.. Gider afrika kabilesinden 15 yaşında çocuk alır

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#2
Feb 19, 2023 - 11:53 AM hours
Fenerbahçe daha transfer yapmaz hele Aubameyang transferini hiç yapmaz, yapamaz da adamın yıllık ücreti ortada nasıl alacaklar. Kaldı ki Fenerin kadrosu dolu alsa bile 14 yabancıdan kimin sözleşmesi dondurulacak medyanın abartısından başka bir şey değil.

Fenerbahçe yabancı alırsa 21 yaşa altı oyuncu alır oda İtalya 2.liginden filan oluyor zaten.

Ben hem Fenerbahçe'nin hem de Galatasaray'ın artık transferi noktaladığını düşünüyorum iki takımda alırsa 21 yaş altı futbolcu alır o da belki.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#3
Feb 19, 2023 - 8:30 PM hours
lemos ile gustavo gitti bir kaç isim daha gidecek fenerbahçe 2 tane daha transfer yapacak galatasarayı bilmem.
P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#4
Feb 19, 2023 - 8:40 PM hours
Alıntı yap tatiq
lemos ile gustavo gitti bir kaç isim daha gidecek fenerbahçe 2 tane daha transfer yapacak galatasarayı bilmem.

Lemos'un zaten lisansı yoktu kadro dışıydı 14 yabancıya dahil değildi gitmesi pek bir şey ifade etmiyor. Eğer Gustavo giderse Fenerbahçe bir transfer yapar ancak bu yine Aubameyang olmaz Karagümrükten Borini filan alınır. 21 yaş üstü transfer şu noktadan sonra iki kulüp içinde mümkün değil çünkü avrupa takımları kadrolarını planladı kimseyi salmazlar. 21 yaş altı belki alır Fenerbahçe onun dışında transfer filan yapmayacak. Bizzat yöneticiden aldık bilgiyi Galatasaraylı olmam işimin önüne geçmiyor. daumen-hoch

•     •     •

P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#5
Feb 19, 2023 - 9:27 PM hours
Fenerbahçe'ye menejer aracılığı ile önerilmiş. Ali Koç alsa bunu çoktan alırdı

takımda 5 iyi santrafor var. Fener'in ihtiyacı olmayan bölge santrafor.

Bu transferin gerçekleşme ihtimali yok

Fener'in sağ beke ihtiyacı var
P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#6
Feb 19, 2023 - 9:38 PM hours
Alıntı yap Jincxed

Formda bir Fenerbahçeli yazmıştı Bright Osayi-Samuel transfer oluyor özel uçak gelecek İngiltereye gidecek filan demişti o arkadaş nerde acaba hala sağ bek transferi olmadı. grins

•     •     •

P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#7
Feb 19, 2023 - 9:46 PM hours
Alıntı yap Jincxed

Fenerin sağ beke ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum elinde osayi ve ferdi var o bölgede kullandıkları. Ferdi ayrıca sol bekte oynuyor çift taraflı. Bence fenerin ihtiyacı olan bölge sağ kanat bölgesi. Dikkat edin o bölgede etkili bir oyuncusu yok. Santraforda Valencia, Batshuayi,Pedro,King,Serdar var. O bölge şişmiş zaten. Sezon sonu bu oyunculardan 3ü ile yollar ayrılır diye düşünüyorum. Fenerbahçede kadro planlamasını kim yapıyor bilmiyorum ama bazı bölgelerde tek bölgeye 5 alternatif varken bazı bölgelerde sıfır oyuncuya sahip. Örneğin sağ kanat
P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#8
Feb 20, 2023 - 8:26 AM hours
Alıntı yap ScoutTransferi
Alıntı yap Jincxed

Fenerin sağ beke ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum elinde osayi ve ferdi var o bölgede kullandıkları. Ferdi ayrıca sol bekte oynuyor çift taraflı. Bence fenerin ihtiyacı olan bölge sağ kanat bölgesi. Dikkat edin o bölgede etkili bir oyuncusu yok. Santraforda Valencia, Batshuayi,Pedro,King,Serdar var. O bölge şişmiş zaten. Sezon sonu bu oyunculardan 3ü ile yollar ayrılır diye düşünüyorum. Fenerbahçede kadro planlamasını kim yapıyor bilmiyorum ama bazı bölgelerde tek bölgeye 5 alternatif varken bazı bölgelerde sıfır oyuncuya sahip. Örneğin sağ kanat

bende bu yoruma katılmıyorum hocam o bölge de 10 milyon euro verilen irfancan 5 milyon euro verilen rossi 2 milyon euro verilen emre mor hatta zorlarsan mert hakan ve arda güler bile oynayabilir oyuncu olarak sıkıntı yok ama sıkıntı planlama da o bölge de 1 magnum yerine 5 buz parmak var resmen Lachend fenerbahçenin ben o bölgeye bir transfer yapıcağını düşünüyorum hatta lucas moura kadroda düşünülmüyor oraya ilaç olur görüşme de yapılmıştır illaki ama önce gustavo veya alioski gibi isimlerden çıkılması lazım ki gustavonun zorunlu opsiyonu var alioskide maaşının hepsini istiyor fenerbahçe taraftarı transfer istiyor ama sıkıntı transfer yapmak değil asıl sıkıntı 14 yabancı kontenjanı ha en fazla ne olur gustavo kadro dışı kalır moura çekilir alioskiyle feshi yapılır borini çekilir olur mu bunlar neden olmasın 15 gün var sonuçta
P. Aubameyang Fenerbahçe'a geliyor mu? |#9
Feb 20, 2023 - 12:49 PM hours
Alıntı yap Petrovic17
Alıntı yap ScoutTransferi

Alıntı yap Jincxed

bende bu yoruma katılmıyorum hocam o bölge de 10 milyon euro verilen irfancan 5 milyon euro verilen rossi 2 milyon euro verilen emre mor hatta zorlarsan mert hakan ve arda güler bile oynayabilir oyuncu olarak sıkıntı yok ama sıkıntı planlama da o bölge de 1 magnum yerine 5 buz parmak var resmen Lachend fenerbahçenin ben o bölgeye bir transfer yapıcağını düşünüyorum hatta lucas moura kadroda düşünülmüyor oraya ilaç olur görüşme de yapılmıştır illaki ama önce gustavo veya alioski gibi isimlerden çıkılması lazım ki gustavonun zorunlu opsiyonu var alioskide maaşının hepsini istiyor fenerbahçe taraftarı transfer istiyor ama sıkıntı transfer yapmak değil asıl sıkıntı 14 yabancı kontenjanı ha en fazla ne olur gustavo kadro dışı kalır moura çekilir alioskiyle feshi yapılır borini çekilir olur mu bunlar neden olmasın 15 gün var sonuçta

Dostum bende bu yorumuna katılmıyorum. Mesela saydığın isimlerde sadece Emre Mor sağ kanat oyuncusu. Katıldığım nokta buz parmaklar var magnum yok demen. Orası %100 doğru. Saydığın mevkilerde İrfancan 10 numara hatta daha çok 8 numara pozisyonu. İrfana sorsan 10 veya 8 oynamak ister Kanat değil. Rossi Sağ Kanat değil kesinlikle verimli olduğu bölge sol kanat ayrıca verimliliği de tartışılır. Mert Hakan kesinlikle 8 numaradan ötesi değil. Kanatta oynatırsan Anadolu takımına dönüşürsün. Arda dripling özelliği olmayan bir oyuncu Kanatta olmaz. Teknik Klasik 10 numara. Bu 4 oyuncu oranın oyuncusu değil bi kere. Tek Emre Mor oranın oyuncu ama Emre Mor desen futbol aklı kıt bir oyuncu.. Yetenek var ama oyun vizyonu yok. Yani kısacası Fenerin sağ kanadını sağ bekte oynayan Ferdi çalıştırıyor yoksa tam fiyasko. Lucas Moura olursa gerçek bir sağ kanadı olmuş olur.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.