Pierre-Emile Højbjerg
Date of Birth 05.08.1995
Age 28
Nat. Denmark  Denmark
Height 1,85m
Contract until Jun 30, 2025
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Tottenham Hotspur
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 36--
33--
2--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 23, 2023
Share this rumour

P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu?

Sep 1, 2023 - 12:28 PM hours
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#11
Sep 1, 2023 - 2:45 PM hours
Alıntı yap gscache23
Alıntı yap prodeer

Alıntı yap gscache23

De Paul ve Amrabat'la beraber, gelirse tatmin olacağım 3 oyuncudan beri. Gelmesi bence çok zor ama bu geceye kadar herhangi bir avrupa takımına gitmezse bize gelme olsasılığı artar. Tottenham şampiyonlar liginde olmadığı için GS'ye gelmeye sıcak bakabilir diye düşünüyorum. Tabi maliyeti çok fazla olacaktır fakat bu kadar beklendiyse masadaki isimler bunlar olmalı. Son güne, son saatlere kadar beklenmişken, CL kozunu da artık net bir şekilde kullanabiliyorken gidip de Van de Beek, Ndombele gibi 1-2 senedir top oynamamış orta profil futbolcular alınırsa çok büyük hayal kırıklığı yaratır ve önyargıyla bakılır. Kısacası umarım Hojbjerg ya da De Paul gelir.

amrabat 30 milyona manu ya gitti . de paul u alabileceğin bir bütçen yok . .. ikisini birlikde almaksa hayal bile değil di hiç bir zaman . biraz ayaklarınız yere bassa . holjberg de çoook zor görünüyor

Birincisi Fiorentina'nın teklifi reddettiği söyleniyor, United'a gidişi olası ama kesinleşmedi. İkincisi saydığım isimlerin gelmesinin imkansıza yakın olduğunu ben de biliyorum. Üçüncüsü de düzgün oku yazdıklarımı, De Paul ve Amrabat'la beraber gelmesini istediğim 3 oyuncudan biri demişim Hojbjerg için. 3 oyuncudan 1'ini istiyorum demek. Okuduğunu anlamadan "Ayaklarınız yere bassa" demen komik. Ben o transfer şımarıklığından kendini kaybetmiş şuursuz taraftarlardan değilim merak etme. Hiçbiri için kolay demedim ancak 3 aydır en kritik olan mevkini almayıp en iyisini almak için bekliyorsan, ve de CL gruplarında olduğun kesinleşmişse bu profilde birini getirmek zorundasın. Gidip Van de Beek çekersen o zaman Fred'i niye almadın, Guendouzi'yi niye almadın, Dominguez'i niye almadın derler. Madem orta düzey profile gidiceksin o zaman Verratti, Gravenberch, De Paul isimleri çıktığında niye yalanlamıyosun? Taraftarın beklentisi ve takımın ihtiyacı şu an hat safhada. Van de Beek'le, Ndombele'yle geçiştiremezsin sen bu beklentiyi. CL kurasını da gördükten sonra bu ihtiyaç daha da arttı. Son 3 gün kala Avrupa'nın sayılı takımlarından ilk 11 oyuncusu almaya çalışıyosun. Rezalet bir planlama. 4 Eylül'de zaten görürüz kim geldi kim gelemedi fakat şu an konuşmak lazım. İş işten geçtikten sonra konuşmak kolay.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1697588595475804236 açıklandı . Guendouzi lazio yu tercih etti . lazio da şampiyonlar liginde italyada oynamak varken niye türkiyeye gelsinki ? . van de beek galatasarayın istediği profil zaten değil . Dominguez nothingam forest aldı alacak. son anda olmaz ise zaten alıcaklar gibi . . türkiyedeki takımlar ancak tavanın dibini sıyırabilir . niye almadın diyemezsin .
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#12
Sep 1, 2023 - 3:03 PM hours
Alıntı yap ObjektifYorum_
Alıntı yap TransferErcibi

5 milyon kiralık
15 milyon euro şarta bağlı zorunlu satın alma opsiyonu
6 milyon maaş 2 milyonu sponsor tarafından karşılanacak şekilde + bonuslar.

Oyuncuya başta Manchester United olmak üzere 3 İngiliz takımı, 2 İtalyan takımı ve 1 İspanyol takımının ilgisi bulunuyor.

Üste yazdığım maddi durum Veratti için de aynı Galatasaray orta saha transferi için düşündüğü bütçe bu ayarda daha uyguna bitirmek için uğraşıyorlar 4 Eylül'e kadar açıklamaya çalışacaklar ismi.

Verattidense ben Hojbjergi tercih ederim belki Veratti daha iyidir ama Galatasaray için Hojbjerg daha iyi bir transfer olur. Bu transferinde imkansıza yakın olduğunu düşünüyorum.

Erden başkana güven tam orta saha için kaynağı oluşturdu en beğendiği ismi çekecektir ben güveniyorum başkanıma geçen sene olduğu gibi bir yıldız şov da yapabilir belki stark

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#13
Sep 1, 2023 - 3:16 PM hours

5 milyon kiralık

Oyuncuya başta Manchester United olmak üzere 3 İngiliz takımı, 2 İtalyan takımı ve 1 İspanyol takımının ilgisi bulunuyor.

Üste yazdığım maddi durum Veratti için de aynı Galatasaray orta saha transferi için düşündüğü bütçe bu ayarda daha uyguna bitirmek için uğraşıyorlar 4 Eylül'e kadar açıklamaya çalışacaklar ismi.

Verattidense ben Hojbjergi tercih ederim belki Veratti daha iyidir ama Galatasaray için Hojbjerg daha iyi bir transfer olur. Bu transferinde imkansıza yakın olduğunu düşünüyorum.

Erden başkana güven tam orta saha için kaynağı oluşturdu en beğendiği ismi çekecektir ben güveniyorum başkanıma geçen sene olduğu gibi bir yıldız şov da yapabilir belki stark

Erden Timura zaten güvenimiz sonsuz ama oyuncu havuzu iyice daraldı.
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#14
Sep 1, 2023 - 3:19 PM hours
Alıntı yap prodeer
Alıntı yap gscache23

Alıntı yap prodeer

Alıntı yap gscache23

De Paul ve Amrabat'la beraber, gelirse tatmin olacağım 3 oyuncudan beri. Gelmesi bence çok zor ama bu geceye kadar herhangi bir avrupa takımına gitmezse bize gelme olsasılığı artar. Tottenham şampiyonlar liginde olmadığı için GS'ye gelmeye sıcak bakabilir diye düşünüyorum. Tabi maliyeti çok fazla olacaktır fakat bu kadar beklendiyse masadaki isimler bunlar olmalı. Son güne, son saatlere kadar beklenmişken, CL kozunu da artık net bir şekilde kullanabiliyorken gidip de Van de Beek, Ndombele gibi 1-2 senedir top oynamamış orta profil futbolcular alınırsa çok büyük hayal kırıklığı yaratır ve önyargıyla bakılır. Kısacası umarım Hojbjerg ya da De Paul gelir.

amrabat 30 milyona manu ya gitti . de paul u alabileceğin bir bütçen yok . .. ikisini birlikde almaksa hayal bile değil di hiç bir zaman . biraz ayaklarınız yere bassa . holjberg de çoook zor görünüyor

Birincisi Fiorentina'nın teklifi reddettiği söyleniyor, United'a gidişi olası ama kesinleşmedi. İkincisi saydığım isimlerin gelmesinin imkansıza yakın olduğunu ben de biliyorum. Üçüncüsü de düzgün oku yazdıklarımı, De Paul ve Amrabat'la beraber gelmesini istediğim 3 oyuncudan biri demişim Hojbjerg için. 3 oyuncudan 1'ini istiyorum demek. Okuduğunu anlamadan "Ayaklarınız yere bassa" demen komik. Ben o transfer şımarıklığından kendini kaybetmiş şuursuz taraftarlardan değilim merak etme. Hiçbiri için kolay demedim ancak 3 aydır en kritik olan mevkini almayıp en iyisini almak için bekliyorsan, ve de CL gruplarında olduğun kesinleşmişse bu profilde birini getirmek zorundasın. Gidip Van de Beek çekersen o zaman Fred'i niye almadın, Guendouzi'yi niye almadın, Dominguez'i niye almadın derler. Madem orta düzey profile gidiceksin o zaman Verratti, Gravenberch, De Paul isimleri çıktığında niye yalanlamıyosun? Taraftarın beklentisi ve takımın ihtiyacı şu an hat safhada. Van de Beek'le, Ndombele'yle geçiştiremezsin sen bu beklentiyi. CL kurasını da gördükten sonra bu ihtiyaç daha da arttı. Son 3 gün kala Avrupa'nın sayılı takımlarından ilk 11 oyuncusu almaya çalışıyosun. Rezalet bir planlama. 4 Eylül'de zaten görürüz kim geldi kim gelemedi fakat şu an konuşmak lazım. İş işten geçtikten sonra konuşmak kolay.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1697588595475804236 açıklandı . Guendouzi lazio yu tercih etti . lazio da şampiyonlar liginde italyada oynamak varken niye türkiyeye gelsinki ? . van de beek galatasarayın istediği profil zaten değil . Dominguez nothingam forest aldı alacak. son anda olmaz ise zaten alıcaklar gibi . . türkiyedeki takımlar ancak tavanın dibini sıyırabilir . niye almadın diyemezsin .

Amrabat zaten gidecekti biliyoduk. Ben o yazıyı yazdıktan hemen sonra açıklanmış gördüm. Guendouzi, GS'ye gelseydi de Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaktı. Biz o zaman 12-13'lere çıkmadığımız için gelmedi. "Türkiye'deki takımlar ancak tavanın dibini sıyırır" baya boş bir laf olmuş. Geçen seneden beri komadaydın herhalde. Geçen sene Icardi, Mertens, Torreira, bu sene Zaha, Tete, Ziyech, Fred, Dzeko, Tadic gibi çok önemli isimler geldi Türkiye'ye. O yüzden "Niye almadın" gayet de derim. Zaha'ya çok ihtiyacın yoktu. Gidip 3 aydır en önemli mevkini bekleteceğine Zaha, Tete kovaladın. Şimdi 3 gün kala yana yakıla oyuncu arıyosun. 15 milyon bütçe ayrıldığından bahsediliyor. Guendouzi, Lazio'ya 1 milyon kiralama + 12 milyon satın almayla gitti. Sen 3-4 hafta önce 15 versen zaten bitirirdin şu an en fazla fırsat transferi kovalardın. Fred için teklif yükseltmeyip oyuncuyu Fenerbahçe'ye kaptırıyosun. Daha üst düzey birini istiyoruz diyosun. Hala ortada kimse yok. O gün Fred'i alsan iş bitmişti zaten. Transfer planlaması rezalet. Son gün kimin geleceğini görelim ondan sonra konuşuruz fakat kim gelirse gelsin bu seneki transfer planlaması ve zamanlaması berbattır, De Bruyne bile gelse bu değişmez.
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#15
Sep 1, 2023 - 3:31 PM hours
Nedense içimde bu oyuncuyla ilgili kötü bir his var. Beklediğim bir oyuncu da değil açıkçası. Umarım başka adaylarımız da vardır medyaya düşmeyen.
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#16
Sep 1, 2023 - 3:56 PM hours
FB 56 M Luk satış yaptı. Fred, Cengiz, Symanzski, Becao ve Livakovic e hatırı sayılır bonservis ücretleri ödedi.
GS 15 M luk satış yaptı. Sadece İcardi ye yüksek bonservis ödedi. Zaha, Tete ve Ziyech transferleri(gereklilikleri tartışılır) ağırlıklı olarak fırsat transferi olarak boservissiz alındı. Şimdi 25 M ŞL garanti geliri olduğu için bonservisiyle iyi bir orta saha alabilir.
Bu sayede Partey, Amrabat, Hojberg gibi oyuncular ile ilgilenebiliyorlar. Ancak benim gözlemim yönetim her şeye rağmen eksikliklerini fırsat transferleri ile gidermeye çalışyor. Akılları geçen seneki transferin son gününde kalmış gibi. Büyük risk alıyorlar. Son gün İcardi yı almış olmasalar birinci santraforları Seferovicti.
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#17
Sep 1, 2023 - 5:33 PM hours
Alıntı yap no-signal
Nedense içimde bu oyuncuyla ilgili kötü bir his var. Beklediğim bir oyuncu da değil açıkçası. Umarım başka adaylarımız da vardır medyaya düşmeyen.

geçen sene banko oynuyordu . danimarkanında banko oyuncusu . daha ne istiyorsunki ? orta sahada daha iyisini bulmak mümkün değil .
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#18
Sep 1, 2023 - 5:38 PM hours
Bu transferde Nelsson kullanılır mı? Takas vs.
Bu oyuncu olsa keşke uzun topları falan güzel fizik desen iyi.
This contribution was last edited by Colzanes on Sep 1, 2023 at 5:41 PM hours
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#19
Sep 1, 2023 - 6:21 PM hours

5 milyon kiralık

Sıkıntı yok ayar verecek benim başkanım şuan Oliviera'dan da çıkmaya çalışıyorlar eğer o da giderse iki tane kaya gibi orta saha alacaklar hata belki 3 stark

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
P. Højbjerg Galatasaray'a geliyor mu? |#20
Sep 1, 2023 - 7:05 PM hours

5 milyon kiralık

Sıkıntı yok ayar verecek benim başkanım şuan Oliviera'dan da çıkmaya çalışıyorlar eğer o da giderse iki tane kaya gibi orta saha alacaklar hata belki 3 stark

3 tane kaya gibiye gerek yok bence 2 tane kaya gibi alsınlar yeter bir tane stoper olursada Mertensten çıkıp 10 numara ve kanat oynayabilen Scarpa tarzı bir oyuncu.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.