Patrick van Aanholt
Date of Birth 29.08.1990
Age 33
Nat. Netherlands  Netherlands
Height 1,76m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Left-Back
Foot left
Current club PSV Eindhoven
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2911
2211
2--
2--
2--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jun 28, 2021
Share this rumour
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#1
Jun 1, 2021 - 8:42 PM hours
Ali koç'un açıklamalarını dinledim sürekli fırsat transferi yapacağından bahsediyordu. Bu tip oyunculara fırsat transferi gözüyle bakarsak evet olabilir.
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#2
Jun 1, 2021 - 9:12 PM hours
oyuncu ahım şahım biri değil fırsat transferi olmaz yaşı olan bir oyuncu bunun yeri iyi oyuncular var özellikle polonyanın sol bekleri
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#3
Jun 2, 2021 - 1:19 AM hours
Ben objektif olarak bakıyorum ve caner novak van Aanholtdan daha iyi performans verirler bildiğim kadarıyla van aanholt galatasaray ile anlaşmış durumda euro 2020 den sonra imzalar atılacak ama sonuçta net bir şey yok maaşı yüksek verip GALATASARAY'ın elinden alabilirler.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#4
Jun 2, 2021 - 6:23 AM hours
başkanın göndereceğim dediği oyunculardan aklıma ilk Caner geldi. eğer novak da gitmek istiyorsa van aanholt bedava olmasıyla da mantıklı. arkasına genç bir sol bekle orası hallolur.
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#5
Jun 2, 2021 - 5:38 PM hours
Alıntı yap Objektiffictio
Alıntı yap TransferErcibi

Ben objektif olarak bakıyorum ve caner novak van Aanholtdan daha iyi performans verirler bildiğim kadarıyla van aanholt galatasaray ile anlaşmış durumda euro 2020 den sonra imzalar atılacak ama sonuçta net bir şey yok maaşı yüksek verip GALATASARAY'ın elinden alabilirler.

Bende objektif olarak gsnin şampiyonlar gidebilme şansı var orayada gidebilir diye dusunuom

Valla knk emin ol bizlerde onu istiyoruz ama Galatasaray'da belirsizlikler çok hoca yok transfer yok başkan yok seçim net 19 Haziran'da olucak bir ay için transfer mi olucak kamp mı olucak çok zor geçmemiz. Avrupa ligine gider gibiyiz.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#6
Jun 3, 2021 - 2:00 PM hours
Alıntı yap objektif-yorum
Ali koç'un açıklamalarını dinledim sürekli fırsat transferi yapacağından bahsediyordu. Bu tip oyunculara fırsat transferi gözüyle bakarsak evet olabilir.

2m maaş verirler erkin yerine bence iyi olabilir
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#7
Jun 3, 2021 - 8:59 PM hours
Yabancı kaynaklarda oyuncunun Barcelona ihtimali konuşuluyor. Bizimkilere uzaktan izlemek düşer. Ha oyuncu yedek olmayı değil de oynamayı mı tercih eder? Orası onun bileceği iş.
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#8
Jun 3, 2021 - 9:00 PM hours
Yabancı kaynaklarda oyuncunun Barcelona ihtimali konuşuluyor. Bizimkilere uzaktan izlemek düşer. Ha oyuncu yedek olmayı değil de oynamayı mı tercih eder? Orası onun bileceği iş.
P. van Aanholt Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#9
Jun 4, 2021 - 12:03 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Alıntı yap LeqSwic

Yani Barcelona yedek Sol Bek oyuncusu Junior Firpo'yu satacagi söyleniyor o gider ise Jordi Alba icin yedege ihtiyac var Koeman massallah De Jong var Wijnaldum , Depay gibi oyuncular ile anlasildigi söyleniyor ayrica De Ligt'in satin alinmasinida ilerde isteyebilirlermis Hollanda milli takimindan oyuncu topluyor neredeyse istenilirse biraz sasiririm ama Barcelona seviyesinde bir oyuncu mu oda sorgulanabilir.

Giderse Firpo'dan daha iyi bir alternatif olduğu kesin. Ancak oyuncunun hangi kafada olduğu burada daha önemli. Yedek kalmak istiyorsa Barça'ya gidecektir.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.