Last games
W
|
|
|
|
|
|
A
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D
|
|
|
|
|
|
|
|
A
|
|
|
|
|
|
|
|
L
|
H
|
A
|
H
|
H
|
A
|
|
H
|
|
H
|
A
|
H
|
A
|
H
|
A
|
H
|
Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 23/24
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
8 |
- |
- |
8 |
|
6:22 |
250 |
Away record |
9 |
2 |
1 |
6 |
0.78 |
15:32 |
208 |
Overall balance |
17 |
2 |
1 |
14 |
0.41 |
21:54 |
228 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Wed Aug 2, 2023 |
5:30 PM |
A |
|
|
FShM |
4-5-1 flat |
100 |
2:3 on pens |
Second Round |
Wed Aug 23, 2023 |
6:00 PM |
H |
|
|
Veles Moscow |
4-2-3-1 |
725 |
2:5 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Fri Jul 21, 2023 |
12:00 PM |
A |
(18.)
|
|
FK Ryazan (15.) |
3-4-2-1 |
50 |
5:2 |
2 |
Sat Jul 29, 2023 |
3:00 PM |
H |
(16.)
|
|
Dinamo Vlad. (6.) |
4-1-4-1 |
220 |
1:3 |
3 |
Sun Aug 6, 2023 |
12:00 PM |
A |
(18.)
|
|
Strogino Moscow (15.) |
4-5-1 flat |
60 |
3:4 |
4 |
Sun Aug 13, 2023 |
3:00 PM |
H |
(14.)
|
|
Sakhalinets M. (8.) |
4-1-4-1 |
650 |
0:6 |
5 |
Sat Aug 19, 2023 |
4:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Arsenal-2 Tula (7.) |
4-1-4-1 |
189 |
5:2 |
6 |
Sun Aug 27, 2023 |
3:00 PM |
H |
(16.)
|
|
Spartak Tambov (6.) |
4-1-4-1 |
327 |
1:2 |
7 |
Mon Sep 4, 2023 |
3:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Sakhalin (9.) |
4-4-2 |
94 |
3:2 |
8 |
Sat Sep 9, 2023 |
2:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Kvant Obninsk (12.) |
4-1-4-1 |
250 |
2:3 |
9 |
Sun Sep 17, 2023 |
1:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Composite PP (10.) |
4-1-4-1 |
276 |
1:3 |
10 |
Sat Sep 23, 2023 |
2:30 PM |
A |
(16.)
|
|
Kolomna (18.) |
4-1-4-1 |
175 |
1:1 |
11 |
Sun Oct 1, 2023 |
1:00 PM |
H |
(16.)
|
|
Zenit Penza (7.) |
4-1-4-1 |
265 |
0:1 |
12 |
Sun Oct 8, 2023 |
5:00 AM |
A |
(16.)
|
|
SKA Khabarovsk2 (9.) |
4-1-4-1 |
194 |
5:0 |
13 |
Mon Oct 16, 2023 |
1:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Khimki 2 (14.) |
5-4-1 |
60 |
1:3 |
14 |
Sun Oct 22, 2023 |
1:00 PM |
A |
(17.)
|
|
FK Kaluga (1.) |
4-2-3-1 |
255 |
5:0 |
15 |
Sat Oct 28, 2023 |
1:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Kosmos Dolgopr. (14.) |
4-1-4-1 |
78 |
1:2 |
16 |
Sun Nov 5, 2023 |
1:00 PM |
A |
(18.)
|
|
Saturn (6.) |
4-4-2 double 6 |
607 |
3:1 |
17 |
Sat Nov 11, 2023 |
1:00 PM |
H |
(18.)
|
|
Krasnoe Znamya (13.) |
4-1-3-2 |
121 |
1:2 |
Table section Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 23/24