Rıdvan Yılmaz
Date of Birth 21.05.2001
Age 23
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,74m
Contract until May 31, 2027
Position Left-Back
Foot left
Current club Rangers FC
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3121
2211
3--
3--
2--
11-
probability 56 %  
56 %  
Last valuation: Feb 9, 2024
Share this rumour

Rıdvan Yılmaz Galatasaray SK U19'a geliyor mu?

Dec 20, 2023 - 8:18 PM hours
Alıntı yap Ahmetemir3k
O kadar paramız varken Rıdvan ve Assignon'u nasıl çekemedik hala anlayamıyorum...

Kardeşim para bankalar Birliğine gitti bu sene 100 m Euro kazanç vardı yönetim 150 m olan borcu kapatmak istiyor ve parayı oraya yatırdı şuan bonservis ödeme şansımız yok sadece şahsi cepten verirlerse o ayrı
Alıntı yap Galatasaraylee

Okan Hocanında Çok İstediği Bir İsim.

Transfer Bitti Neredeyse.

Burhan Can Terzi: ''Galatasaray'ın gündeminde Zeki Çelik bulunmuyor. Türk bek olarak tek ilgi Rıdvan Yılmaz'a var.''

Ertan Süzgün: ''Sol bek Konusunda Şuan Galatasaray'ın Önceliği Rıdvan Yılmaz''

Ali Naci Küçük: "Galatasaray Rıdvan Yılmaz ve menajeri ile anlaştı. Galatasaray Rangers'ın fiyatını kırmaya çalışıyor''

Emre Kaplan: Şu ana kadar elde ettiğim istihbarattan anladığım kadarıyla yerli bek gelecekse o Rıdvan Yılmaz olacak gibi duruyor.

Kutlu Akpınar: "Yarın Rıdvan Yılmaz için hareketlilik bekliyorum. Bu konu çözülmek üzere."

Galatasaray’dan yetkili bir isme sordum şuan için Rıdvan Yılmaz transferi için daha bitmedi cevabını aldım.

(Ardaozkurtt)

Kadir Çetinçalı: Galatasaray, Rıdvan Yılmaz için Rangers'ın istediği rakama çok yakın. Ancak Rıdvan'ın yükselen formu sebebiyle Rangers'ta bir kafa karışıklığı var. Galatasaray'ın vereceği maksimum rakam 4.5-5 Milyon Euro.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.

This contribution was last edited by Galatasaraylee on Jan 31, 2024 at 10:31 PM hours
galatasarayın bence en çok ihtiyacı olan oyuncu rıdvan hem türk oyuncu hemde tam galatasarayın eksiğini dolduruyor bizdeyken çok severdim rıdvanı takımı yarı yolda bıraktı ama olsun galatasaray alacaksa alsın rıdvan artık beşiktaşlı değildir.

Okan Hocanında Çok İstediği Bir İsim.

Transfer Bitti Neredeyse.

Burhan Can Terzi: ''Galatasaray'ın gündeminde Zeki Çelik bulunmuyor. Türk bek olarak tek ilgi Rıdvan Yılmaz'a var.''

Ertan Süzgün: ''Sol bek Konusunda Şuan Galatasaray'ın Önceliği Rıdvan Yılmaz''

Ali Naci Küçük: "Galatasaray Rıdvan Yılmaz ve menajeri ile anlaştı. Galatasaray Rangers'ın fiyatını kırmaya çalışıyor''

Emre Kaplan: Şu ana kadar elde ettiğim istihbarattan anladığım kadarıyla yerli bek gelecekse o Rıdvan Yılmaz olacak gibi duruyor.

Kutlu Akpınar: "Yarın Rıdvan Yılmaz için hareketlilik bekliyorum. Bu konu çözülmek üzere."

Galatasaray’dan yetkili bir isme sordum şuan için Rıdvan Yılmaz transferi için daha bitmedi cevabını aldım.

(Ardaozkurtt)

Kadir Çetinçalı: Galatasaray, Rıdvan Yılmaz için Rangers'ın istediği rakama çok yakın. Ancak Rıdvan'ın yükselen formu sebebiyle Rangers'ta bir kafa karışıklığı var. Galatasaray'ın vereceği maksimum rakam 4.5-5 Milyon Euro.

Lan bizim Arda'yı da kaynak vermişsin duygulandım valla verdiğin isimlerden en güvenilir olanı Arda bu arada diğerlerinin hepsi para vs menfaati varken Arda bu işi tamamen gönül rızası ile yapıyor can kardeşim benim.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Rıdvan Bitti 3-5 İşlem Kaldı Pürüz Çıkmazsa Oyuncu Yarın Türkiye'ye Gelecek.

Rıdvan Yılmaz Haberini Twitter'a İlk Ben Girdim Kasım 18'de.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.

Amma surdu be.....
Alıntı yap cosgunerd24

Amma surdu be.....

Çok Bekledik Çok Rangers Mırın Kırın Etmezse Oyuncu Yarın Büyük İhtimalle İstanbul'da Olacak.

•     •     •

Alıntı yap cosgunerd24

Amma surdu be.....

Çok Bekledik Çok Rangers Mırın Kırın Etmezse Oyuncu Yarın Büyük İhtimalle İstanbul'da Olacak.

Rangers da cok inatli smile
Ya Rıdvan Ya Da Levent Kadroya Katılacak.

Levent Mercan İle Anlaşma Sağlandı Ama Öncelik Rıdvan'ı İstanbul'a Getirmek

•     •     •

Rıdvan Yılmaz, Rangers'ta kalacak. (Record Sport)

Burhan Can Terzi: "Rıdvan Yılmaz'ın temsilcisi ile konuştum. 'Yeni bir gelişme yok. Yeni bir gelişme de olacak gibi durmuyor.' dedi."

Rangers, Galatasaray'ın Rıdvan Yılmaz için yaptığı son teklifi kabul etmedi.

Daily Record

•     •     •

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.