- Date of birth/Age: Sep 26, 1995 (28)
- Playe of birth: St. Petersburg
- Citizenship: Russia
- Residence: St. Petersburg
Profile
Name in home country:
Марнавский Роман Витальевич
Date of birth/Age:
Sep 26, 1995 (28)
Playe of birth:
St. Petersburg
Citizenship:
Russia
Residence:
St. Petersburg
Club:
Unknown
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
2. Division B
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | Assistant referees | Fourth official | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||||||||||||||
2 | Apr 15, 2024 | Spartak 2 | Saturn | 1:0 | 3 | - | - | - | Andrey Mangushev | Vitaly Sazhin | Ilya Volkov | ||||||
3 | Apr 21, 2024 | Baltika-BFU | Enisey 2 | 3:0 | - | - | - | - | Sergey Batin | Igor Borovikov | ? | ||||||
6 | Apr 27, 2024 | Legion | Biolog | 0:0 | 5 | - | - | - | Kirill Chervotkin | Anton Golubev | ? | ||||||
6 | May 19, 2024 | KS 2 Samara | Pari NN 2 | 2:2 | 5 | - | 2 | 1 | ? | ? | ? | ||||||
7 | May 25, 2024 | Lada Togliatti | Uralets-TS | 0:1 | 5 | 1 | - | - | ? | ? | ? | ||||||
12 | Jun 6, 2024 | Angusht Nazran | Nart Cherkessk | 3:0 | 3 | - | - | - | ? | ? | ? |
Russian Cup
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | Assistant referees | Fourth official | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
Second Round | Aug 23, 2023 | Druzhba Maikop | Kuban Holding | 2:0 | 9 | - | 4 | - | Soslan Bagdasarov | Aleksandr Gorodovoy | ? |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | Assistant referees | Fourth official | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
6 | Aug 27, 2023 | Electron (17.) | Dinamo Kirov (3.) | 0:1 | 5 | - | - | - | Andrey Mangushev | Vadim Feklistov | ? | ||||||
9 | Sep 17, 2023 | Dinamo-Vologda (10.) | Energia V. Luki (11.) | 2:1 | 5 | - | - | - | Nikita Voropaev | Ekaterina Pavlenko | ? |
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | Assistant referees | Fourth official | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
2 | Jul 29, 2023 | Composite PP (7.) | FK Ryazan (1.) | 2:1 | 3 | - | - | - | Igor Borovikov | Vadim Feklistov | Sergey Shcheblanov | ||||||
3 | Aug 6, 2023 | Arsenal-2 Tula (14.) | Spartak Tambov (6.) | 1:0 | 5 | - | - | 1 | Dilovar Dzhabborov | Kirill Sisikin | ? | ||||||
12 | Oct 8, 2023 | SKA Khabarovsk2 (9.) | Peresvet (16.) | 5:0 | 2 | - | 1 | - | Ilya Volkov | Dmitry Sidyakin | ? | ||||||
13 | Oct 15, 2023 | Sakhalinets M. (3.) | Krasnoe Znamya (11.) | 0:2 | 4 | - | - | - | Nikita Voropaev | ? | Dmitry Sidyakin |