Sander Berge
Date of Birth 14.02.1998
Age 26
Nat. Norway  Norway
Height 1,95m
Contract until Jun 30, 2027
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Burnley FC
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3922
3612
31-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jun 1, 2021
Share this rumour

Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor

May 23, 2021 - 4:18 PM hours
Zeki Uzundurukan, Emre Belözoğlu'nun Sander Berge'yi İstediğini Söyledi
Fenerbahçe'nin defansif orta saha arayışları sürdürüldüken gündeme Sheffield United'ın yıldız oyuncusu Sander Berge düştü Sheffield United'ın ortaklarından biriside Fenerbahçe yönetim kurulunda olan Selahattin Baki getirebilme ihtimalimiz varsa onun sayesinde Çok zor bir transfer Pep Guardiola Fernandinho'nun boşluğunu onla doldurmayı hedefliyor gelebilirse kiralık gelir bonservisini alması fenerbahçenin imkansız kiralık gelecek gelirse.
This contribution was last edited by Emayirhan on May 23, 2021 at 4:20 PM hours
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#1
May 23, 2021 - 4:23 PM hours
Fenerbahçe'nin açıkçası kiralık bir ön libero alacağını düşünmüyorum.. Hatta Fenerbahçe süperlig takımları arasında en az kiralık oyuncu alan takımlar yer arasındadır..

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#2
May 23, 2021 - 5:12 PM hours
Alıntı yap Emayirhan
Fenerbahçe'nin defansif orta saha arayışları sürdürüldüken gündeme Sheffield United'ın yıldız oyuncusu Sander Berge düştü Sheffield United'ın ortaklarından biriside Fenerbahçe yönetim kurulunda olan Selahattin Baki getirebilme ihtimalimiz varsa onun sayesinde Çok zor bir transfer Pep Guardiola Fernandinho'nun boşluğunu onla doldurmayı hedefliyor gelebilirse kiralık gelir bonservisini alması fenerbahçenin imkansız kiralık gelecek gelirse.
Sen şu kudurun yazıp Fenerbahçe Gedson Buendia falan alıcak diye zirvalayan çocuksun demigrins yine iyi güldürdün teşekkürler kardeşimgrins
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#3
May 23, 2021 - 5:20 PM hours
ben alabiliriz demedim ayrıca Gedson işi hala geçmiş deil Sadece Buendiada onun tarzı bi oyuncunun gelmesi gerektiğini söyledim Sheffield United'ın sahipleri arasında yönetim kurulu üyemiz var oyuncunun isteğine bağlı diye belirttim Pep Guardiola'nın Fernandinhonun boşluğunu doldurma pilanı var rotasyon anlamında ilk 11 oynayamaz ve gelebilirse kiralık gelebilir diye belirtim seninle polemiğe girecek deilim haberin kaynağınıda belirttim bu kadar. gülüyorum sana grins
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#4
May 23, 2021 - 5:24 PM hours
Zeki Uzundurukan haberi ise benim işim yoktur. Gerçek değil.
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#5
May 23, 2021 - 6:36 PM hours
Oyuncuya çok ciddi bir bonservis bedeli ödenmiş gelmesi çok zor
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#6
May 23, 2021 - 7:19 PM hours
Daha genç bir oyuncu ve 5 büyük ligde oynayabilecek oyuncu. Gelme ihtimali düşük.
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#7
May 23, 2021 - 7:33 PM hours
Bu oyuncu gelmez
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#8
May 23, 2021 - 8:08 PM hours
Alıntı yap LeMercant
Alıntı yap Emayirhan

Sen şu kudurun yazıp Fenerbahçe Gedson Buendia falan alıcak diye zirvalayan çocuksun demigrins yine iyi güldürdün teşekkürler kardeşimgrins
Usta fenerliyim ama haklisin buendiayi arsenal istiyor gelmez zaten bize.
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#9
May 23, 2021 - 9:27 PM hours
Abi zaten ben Onun tarzı bir oyuncu bulmalıyız dedim ayrıca Arsenalin ilgilenmediği oyuncu var mı bizim almamızın daha ihtimali yokta
Sander Berge: Fenerbahçe SK ilgileniyor |#10
May 24, 2021 - 12:16 AM hours
Tıbbi vaka haline geldiniz.

•     •     •

Twitter :
https://twitter.com/mynameisferhat
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.