Scott McTominay
Date of Birth 08.12.1996
Age 27
Nat. Scotland  Scotland
Height 1,91m
Contract until Jun 30, 2025
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Manchester United
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 40103
3071
511
521
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 10, 2023
Share this rumour

Scott McTominay: Fenerbahçe ilgileniyor

Sep 7, 2023 - 9:32 PM hours
Fenerbahçe, Scott McTominay ile prensipte anlaştı. Şu an kulübü ile görüşülüyor.
Bana soracak olursanız ben gelmesini kesinlikle istemiyorum daha kaliteli 6 numaralar var.
Scott McTominay: Fenerbahçe ilgileniyor |#1
Sep 7, 2023 - 9:50 PM hours
Fulham devre arası transferi olarak düşünüyor. Türkiye'ye bu bedel ile gelmesi zor gibi ama kiralık anlaşmak mümkün
Scott McTominay: Fenerbahçe ilgileniyor |#2
Sep 7, 2023 - 10:16 PM hours
Alıntı yap TheBestGoodMan
Alıntı yap anonimfb

Kaynak: twitter.com
Fenerbahçe, Scott McTominay ile prensipte anlaştı. Şu an kulübü ile görüşülüyor.
Bana soracak olursanız ben gelmesini kesinlikle istemiyorum daha kaliteli 6 numaralar var.

Daha kaliteli diye diye transfer sezonu bitti oyuncu kamp yemiş hazır ise alalım yeter yoksa ndonbili gibi 3 yıl oynamayan adamlara kalacağız

Bir oyuncuya hakaret edemezsiniz (Kişiye isnat edilen somut olgu kişinin mevcut fiziksel veya psikolojik bir özelliğine vurgu yapsa da hakaret suçunu oluşturur. Örneğin, aksayarak yürüyen birine “allahın topal adamı” demek, gözü görmeyen birine “kör herif” demek hakaret suçunun oluşmasına neden olur. Hakaret suçunun cezası TCK m.125’te düzenlenmiştir, Ceza Genel Kurulu’nun 14/10/2008 gün ve 170-220 sayılı kararında da belirtildiği üzere; hakaret fiilinin cezalandırılmasıyla korunan hukuki değer, kişilerin şeref, haysiyet ve namusu, toplum içindeki itibarı, diğer fertler nezdindeki saygınlığı olup, bu suçun oluşabilmesi için, davranışın kişiyi küçük düşürmeye matuf olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Somut bir fiil ya da olgu isnat etmek veya sövmek şeklindeki seçimlik hareketlerden biri ile gerçekleştirilen eylem, bireyin onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte ise hakaret suçu oluşacaktır.) kısacası fiziksel özelik belirten şişman dombili vb. kelimeler hakaret suçu kapsamına girer.

İki 3 yıldır oynamıyor dediğiniz Ndombele'nin son 3 yıllık maç geçmişine beraber bakalım
22/23 sezonu 40 maç 2 gol 1 asist 1261 dakika
21/22 sezonu 31 maç 3 gol 3 asist 1904 dakika
20/21 sezonu 46 maç 6 gol 4 asist 2830 dakika
toplamda 117 maç 11 gol 8 asist 5 bin dakika oyun süresi.

Üçüncü ve son husus ise Fenerbahçe söylentisi altında Galatasaray'ın oyuncularını ne zaman kötülemeyi bırakacaksınız? Konu Ndombele mi? Formda tam huzur ortamı sağlanıyor derken sizin gibi iki üç şahıs çıkıp huzursuzluk yaratıyor kavga ve kaos oluşuyor, Galatasaray'ın yaptığı yapacağı transferlerinin iyi yada kötü olacağı form durumu vs. ile ölçülebilir eleştirilebilir ancak bunun yeri dedikodu kazanında Mctominay söylentisi altı değil.

Saygılar.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Scott McTominay: Fenerbahçe ilgileniyor |#3
Sep 8, 2023 - 12:56 AM hours
Bu transfer mümkün değil arkadaşlar, kasık sakatlığıyla ilgili peresle aynı durumu yaşıyoruz istikrarlı bir 6 numara arıyor yönetim, her sezon devamlı bir kasıktan kadro dışı bırakmış kendisini eğer bu oyuncuyu maliyeti daha düşük diye getirirse yönetim hata yaparız bu oyuncu yerine Diaz transferi daha başarılı olacaktır.

•     •     •

Fener-Bayern
Scott McTominay: Fenerbahçe ilgileniyor |#4
Sep 8, 2023 - 8:36 PM hours
Yönetimin eli daraldı Betisin alacağı karara bağlı Mctominay'ı alırsa saşırmayalım faydalı olur tek sıkıntı istikrar sergileyebilecek mi ? burada eleştiri gibi görülebilir öyle değil onun altına çizeyim, Ndombele-Ziyech-Zaha tarzı transfer olur kimse hayır demesede oyuncuya GS toparlana kadar farkı açmamız gerektiğini düşünüyorum tek yol guido ya çıkıyor yönetim guidoyu zorlarsa betisin eli daralmışken 8-10 mil civarına bitirmesi gerekiyor! Mctominay da kötü hamle olmaz gsnin ndombele ziyech zaha hamleside o şekildeydi kimse bu oyuncuların kalitesini tartışamaz sadece kronik sakatlığının devam etmesini tartışır... Umarım Guido önceliktir.

•     •     •

Fener-Bayern
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.