Sead Kolasinac
Date of Birth 20.06.1993
Age 30
Nat. Bosnia-Herzegovina  Bosnia-Herzegovina
Height 1,83m
Contract until Jun 30, 2025
Position Centre-Back
Foot left
Current club Atalanta BC
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4311
301-
9-1
4--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 30, 2021
Share this rumour

Sead Kolasinac Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

Jun 14, 2021 - 6:52 AM hours
Kolasinac, beğendiğim bir futbolcudur. Bazıları Caner'in istatistiklerinin daha iyi olduğundan sıcak bakmıyor. Ancak 3-4-3, 3-5-2, 3-4-1-2 ya da 3-4-2-1'in ortasahasının sol tarafında hem takım oyununda hem de defansif olarak Caner'den daha faydalı olur.

•     •     •

Sarı & Lacivert, tüm ihtişamı ile kalbime resmetmiş FENERBAHÇE sevdasını.

This contribution was last edited by vedaku on Aug 6, 2021 at 2:17 PM hours
Alıntı yap CellatFaruk
Alıntı yap repace

Açıklanır yakında. Transfer bitti bonservissiz bir şekide hayırlı olsun.
Ab' Cedric Soares-Buta-Sacka durumu ne durumda sağ kanat beki acil ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum

C.Soares bireysel ikna edilirse transferi gerçekleşir. Oyuncu pek sıcak değil buraya kendi demeçleri böyle idi. Buta için bonservis istiyorlar malesef zor.

•     •     •

♛--------> Repace is Here <-------- ♛
Türkiye'de çok başarılı olucağına inandığım bir futbolcu hayırlısı olsun umarım gelir
Sead Kolasinac Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#24
Aug 7, 2021 - 11:05 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap HadronX

Gelmesini istediğim bir oyuncu ama öncelik Tsimikas olmalı. Mesut ikna edip getirebilir diye düşünüyorum.

Oyuncunun menajeri ile görüşülecekmiş. Umarım görüşme olumlu geçer.

Arsenal oyuncuyu bonservissiz göndermek istemiyor ve Kolasinac'ta Arsenal ile olan sözleşmesini feshetmek istiyor. Oyuncunun ilk tercihi Fenerbahçe olacaktır diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun.
Muhtemelen bu transfer gerçekleşecek. Caner gönderileceğine göre en yakın ihtimal kolasinac

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Sead Kolasinac Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#26
Aug 8, 2021 - 12:41 PM hours
Alıntı yap Santiagro
Gelmesi için sol bekte Caner yada Novak ikilisinden 1 tanesinin ayrılması lazım.

Arsenal'de oynamak istemiyor, Arteta'da takımında istemiyor. Bonservis istemelerinin bir manası yok, 1 senelik sözleşmesi kalmış bir oyuncu ve aldığı maaş yüksek. Mesut ile inanılmaz bir bağı var, oyuncunun oynamak istediği takımda açık. Bu şekilde bir bonservis beklentisiyle ellerinde kalır, bunu istediklerini sanmıyorum. Biz sonuna kadar bekleyelim zaten oyuncuda bu süreçte ikna edici olacaktır.
Oyuncu yüksek ihtimalle fb de

%95
Sead Kolasinac Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#28
Aug 10, 2021 - 7:51 PM hours
Bosnian international left-back Sead Kolasinac is yet to be offloaded by Gunners, rather unlikely to be keeping him in furthermore. Still on a deal with North London side until June 2022, Hoffenheim and Stuttgart alumni is allegedly tracked by both Fenerbahçe and Olympiakos, right now.
Kolasinac´i Fenerbahcenin yani sıra Olimpiyakos´ta istiyor. Bu transfer ay sonunda netleşir.
Sead Kolasinac Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#29
Aug 10, 2021 - 9:56 PM hours
Alıntı yap InterNews
Bosnian international left-back Sead Kolasinac is yet to be offloaded by Gunners, rather unlikely to be keeping him in furthermore. Still on a deal with North London side until June 2022, Hoffenheim and Stuttgart alumni is allegedly tracked by both Fenerbahçe and Olympiakos, right now.
Kolasinac´i Fenerbahcenin yani sıra Olimpiyakos´ta istiyor. Bu transfer ay sonunda netleşir.

Mesut fenerde 1.8m+bonus lük 3+1 teklif yaptık sözleşmesinin feshedilmesi o bekliyoruz yada bize direk olarak gönderilmesini
Sead Kolasinac Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#30
Aug 10, 2021 - 9:57 PM hours
Alıntı yap CellatFaruk
Alıntı yap repace

Açıklanır yakında. Transfer bitti bonservissiz bir şekide hayırlı olsun.
Ab' Cedric Soares-Buta-Sacka durumu ne durumda sağ kanat beki acil ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum

Sağda bir dönem yarmalenko ile ilgilendim şuanda lazaro ve shaqiri ile ilgileniyoruz
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.