Serge Aurier
Date of Birth 24.12.1992
Age 31
Nat. Cote d'Ivoire  Cote d'Ivoire
Height 1,76m
Contract until Jun 30, 2024
Position Right-Back
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 16-2
12-2
3--
1--
---
probability 72 %  
72 %  
Last valuation: Feb 2, 2024
Share this rumour

Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu?

Jan 30, 2024 - 12:21 PM hours
Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#31
Feb 1, 2024 - 5:25 PM hours
Alıntı yap ispermecet
akşam izleyip kendisi hakkında yorumumu yazacağım.

son maçlarını izlemeye çalıştım ama ne kadar güncel maçlar bilememekle birlikte

- ortaları çok iyi, baya baya iyi
- kanat için yeterince hızlı
- çok agresif ve markajı da iyi
- gayet güçlü
- pasları normal seviyede
- dayanıklılığı iyi seviyede
- epey sakin
- pozisyon alma fena değil

bu kadar mı iyi ya diyebilirsiniz, e bu adam zaten uzun zamandır premier lig beki.

zaman teknik götürmez ama dayanıklılığı gitmiş olabilir. onu ancak oynayınca göreceğiz.
Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#32
Feb 1, 2024 - 5:31 PM hours
Alıntı yap FredOnFire
Yağız şartları soruldu şeklinde bilgi paylaşmıştı arkadaşlada baktık bu futbolcuya geçmişte psg 10 mil tottenham 25mil ödemiş tam Erden Timur piar'ı şeklinde düşündük bu futbolcu gelir bide bi açıklama görmüştüm ne kadar doğru bilmiyom tam hatırlamıyorum genç transfer yapılmıcak hazır tecrübeli şeklinde tam uyuyor bu profile acuna maaş yüksek olduğu için vazgeçildi sanırsam.
Futbolcu kötü değil bence ligin üstünde tabi ne kadar formda bilemem sakatlığı yeni atlatmış gözüküyor.

Hayırlı olsun gs camiasına...Lachend

•     •     •

Fener-Bayern
Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#33
Feb 1, 2024 - 5:40 PM hours
Alıntı yap Ahmetemir3k
Alıntı yap gs_transfer

aurier olsa çoktan açıklanırdı bence sürpriz bir isim gelebilir.

KAP bugün gelecek yüksek ihtimal + oyuncu şu an AFCON'da yakında gelecek oradan.

Yakında gelmeyecek oyuncunun vekaleti olan avukatı gelecek imza atacak fil dişi sahili africa cuptan elenince gelecek oyuncu ülkesi finale çıkarsa şubat sonuna kadara yok.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#34
Feb 1, 2024 - 7:56 PM hours
Afrika kupası finali 11 şubatta
Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#35
Feb 1, 2024 - 7:59 PM hours
Alıntı yap EnKaz

4 günde kafa izni yaptı diyelim şubat zaten 29 çekiyor al sana şubat sonuna kadar yok Lachend

•     •     •

Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#36
Feb 1, 2024 - 8:43 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap EnKaz

4 günde kafa izni yaptı diyelim şubat zaten 29 çekiyor al sana şubat sonuna kadar yok Lachend

ticari anlayışına hayranım abi

•     •     •

hic abundant leones
Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#37
Feb 1, 2024 - 8:57 PM hours
Alıntı yap 34kolegra
Alıntı yap TransferErcibi

Alıntı yap EnKaz

ticari anlayışına hayranım abi

Ben ekonomistim kardeşim arada olur böyle şeyler Lachend

•     •     •

Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#38
Feb 1, 2024 - 9:18 PM hours
İstatistiğe ve transfer dönemlerine inanılmaz ilgili olan biri olarak yıllardır takip ederim buraları. Ama şu trolller veyahut nasıl memnun olacakları meçhul hesaplar yüzünden üye olup yorum yazma gereksinimi duydum sonunda.

Yahu adamlar Türk futbol tarihinin en büyük satışını yapalı daha 1 hafta olmamış, Zaniola performans yapsa o satışıda tarihe gömecekler, beleşe gelmiş 32 yaşındaki adamı 5+5e satmışlar, performans göstermese bile her daim alıcısı olan ve bedavaya gelen Ziyech Tete saymıyorum bile...

Sahi ne istiyorsunuz siz ya..Buna yaşlı, ona pahalı, bunun adı yok, şunun kaşı kara öbürünün gözü kara..
Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#39
Feb 1, 2024 - 9:25 PM hours
Fransa ve Fildişi nin sağ beklerini beğenmiyoruz. Bu Erden in suçu. Alıştırdı kaliteye.
Serge Aurier Galatasaray'a geliyor mu? |#40
Feb 1, 2024 - 9:26 PM hours
Alıntı yap SeroNero
İstatistiğe ve transfer dönemlerine inanılmaz ilgili olan biri olarak yıllardır takip ederim buraları. Ama şu trolller veyahut nasıl memnun olacakları meçhul hesaplar yüzünden üye olup yorum yazma gereksinimi duydum sonunda.

Yahu adamlar Türk futbol tarihinin en büyük satışını yapalı daha 1 hafta olmamış, Zaniola performans yapsa o satışıda tarihe gömecekler, beleşe gelmiş 32 yaşındaki adamı 5+5e satmışlar, performans göstermese bile her daim alıcısı olan ve bedavaya gelen Ziyech Tete saymıyorum bile...

Sahi ne istiyorsunuz siz ya..Buna yaşlı, ona pahalı, bunun adı yok, şunun kaşı kara öbürünün gözü kara..

Gerçek taraftarlar bu sezon net bir başarı istiyor bende dahil bu yüzden yönetimin ince eleyip sık dokuyarak takıma uyumlu olacak verim verecek ve ilerde Boey gibi yüksek bir bonservis kazandırmasını istiyor.Avrupa liginde de ilerleyebildigimiz kadar ilerleyebilmeliyiz bunun için iyi transferler gerek 30 yaş üstü ve yüksek maaşlı isimler istenmiyor
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.