Sergio Ramos
Date of Birth 30.03.1986
Age 38
Nat. Spain  Spain
Height 1,84m
Contract until Jun 30, 2024
Position Centre-Back
Foot right
Current club Sevilla FC
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3771
283-
521
42-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 4, 2023
Share this rumour

Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu?

Jul 31, 2023 - 10:26 AM hours
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#81
Aug 18, 2023 - 10:44 PM hours
Alıntı yap Ahmetemir3k
Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın, PSG ile yollarını ayıran ünlü stoper Sergio Ramos ile görüştüğü iddia edildi.

Sergio ramos an itibariyle beşiktaşın teklifini reddetti. Galatasaray molde maçını rahat geçerse ertesi gün KAP gelebilir.

•     •     •

cankabatas
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#82
Aug 21, 2023 - 2:27 PM hours
Sergio Ramos da Icardi'nin Trabzonspor maçı sonrası paylaştığı fotoğrafı Ramos da beğendi, Oyuncu galatasarayı takip ediyor uygun fiyata inşaAllah transfer olur

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#83
Aug 21, 2023 - 11:51 PM hours
Beşiktaş transferden çekildiğini açıkladı bu saatten sonra gelirse Galatasaray'a gelir.
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#84
Aug 22, 2023 - 11:27 AM hours
marcao yu sevilla'dan ücretsiz kiralamak bir tek benim aklıma mı geliyor merak ediyorum.Hem takımda 2 sol ayaklı stoper olur.Hem uyum ve performans garantimiz olur. Oyuncuya da avrupa da tekrar piyasa yaptırmış oluruz.
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#85
Aug 22, 2023 - 11:30 AM hours
Alıntı yap kralpacino
marcao yu sevilla'dan ücretsiz kiralamak bir tek benim aklıma mı geliyor merak ediyorum.Hem takımda 2 sol ayaklı stoper olur.Hem uyum ve performans garantimiz olur. Oyuncuya da avrupa da tekrar piyasa yaptırmış oluruz.

Kardeşim marcaoyu GS asla almaz bedava gelsede almaz ama Nelson gitmezse zaten stoper alınmaz belki ramos onunda sebebini anlamak zor degil
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#86
Aug 22, 2023 - 2:14 PM hours
molde 1. maçından sonra yüzyüze görüşme gerçekleşecek ve 2 maçtan sonra kap bekliyorum. hayırlı olsun.
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#87
Aug 22, 2023 - 2:43 PM hours
Alıntı yap mertensagabey
molde 1. maçından sonra yüzyüze görüşme gerçekleşecek ve 2 maçtan sonra kap bekliyorum. hayırlı olsun.

bende aynı fikirdeyim inşAllah şampiyonlar liğinde tarih yazarız

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#88
Aug 22, 2023 - 2:47 PM hours
Ramos'un maliyetinin bir kısmını arma global, sixt ve rams yine karşılayacak molde maçı sonrası 2 transfer açıklaması bekleniyor şuan hazırlıklar o yönde ilerliyor.
Gidenlerde netleşti zaten onların da ayrılıkları en geç 29 Ağustos gibi görünüyor şuan da.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#89
Aug 22, 2023 - 3:05 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Ramos'un maliyetinin bir kısmını arma global, sixt ve rams yine karşılayacak molde maçı sonrası 2 transfer açıklaması bekleniyor şuan hazırlıklar o yönde ilerliyor.
Gidenlerde netleşti zaten onların da ayrılıkları en geç 29 Ağustos gibi görünüyor şuan da.

O zaman talep ettiği 7-8m civarı verilecek mi? yoksa 4-5 bandında kalınacakta bunun bir kısmını mı sponsorlar ödeyecek acaba
Sergio Ramos Galatasaray'a geliyor mu? |#90
Aug 22, 2023 - 5:51 PM hours
Alıntı yap Nejats
Alıntı yap TransferErcibi

O zaman talep ettiği 7-8m civarı verilecek mi? yoksa 4-5 bandında kalınacakta bunun bir kısmını mı sponsorlar ödeyecek acaba

Daha o aşamaya geçilmedi Erden başkan şirketler ile görüştü destek olur musunuz şeklinde onlardan olumlu cevap aldı Ramos ile pazarlık ucl ilk maçından sonra olacak pazarlık ile düşe bildiği kadar düşer Erden başkan ondan sonrasına bakacaklar. Ramos zaten bi sixt storyisi atsa İspanyollar komple sixtten kiralar arabayı stark

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.