Shakhtar Donetsk

Galatasaray
Tetê
Date of Birth 15.02.2000
Age 24
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2027
Position Right Winger
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4536
33-4
511
321
2--
2--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 11, 2023
Share this rumour

Tetê Galatasaray'a geliyor mu?

Aug 3, 2023 - 7:19 PM hours
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#131
Aug 9, 2023 - 11:40 AM hours
Alıntı yap AeroSoccer
Alıntı yap Berat_Yldz

Tete'yi Fenerbahçe alacak sanınca çalım yok menajer oyunu yazanlar şimdi biz alınca duyumcu kesilmişler. Tete iyi transfer oldu beni tek düşündüren hukuki süreci nasıl çözdük acaba. Yağız'da yine patladı herhalde ama olsun Erden Timur birçok çakma duyumcuyu daha patlattı senden razıyım ben Erden başkanım Lachend

Dün medyada çok asparagas haberler çıktı.

Bizim medya böyle dostum da mesela oyuncu ilk bjk veya fenere yazılsın sonra bizimle adı geçince hemen menajer oyunu ve fiyat yükseltme yazan tipler var kısacası ilgimiz yok demiş sonra oyuncu ile anlaşılınca da ben bildim ayaklarına yatıyorlar. Oyuncu menajeri ile Türkiye'ye gelmiş tabi ki üç büyüklerde adamın menajeri ile görüşür neyin çalımıdır, menajer oyunudur bu anlamış değilim...

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#132
Aug 9, 2023 - 12:02 PM hours
Alıntı yap Futbollseverr
Alıntı yap Berat_Yldz

Alıntı yap AeroSoccer

Alıntı yap Berat_Yldz

Tete'yi Fenerbahçe alacak sanınca çalım yok menajer oyunu yazanlar şimdi biz alınca duyumcu kesilmişler. Tete iyi transfer oldu beni tek düşündüren hukuki süreci nasıl çözdük acaba. Yağız'da yine patladı herhalde ama olsun Erden Timur birçok çakma duyumcuyu daha patlattı senden razıyım ben Erden başkanım Lachend

Dün medyada çok asparagas haberler çıktı.

Bizim medya böyle dostum da mesela oyuncu ilk bjk veya fenere yazılsın sonra bizimle adı geçince hemen menajer oyunu ve fiyat yükseltme yazan tipler var kısacası ilgimiz yok demiş sonra oyuncu ile anlaşılınca da ben bildim ayaklarına yatıyorlar. Oyuncu menajeri ile Türkiye'ye gelmiş tabi ki üç büyüklerde adamın menajeri ile görüşür neyin çalımıdır, menajer oyunudur bu anlamış değilim...

Fenerbahçe logosu yerine yanlışlıkla Galatasaray logosu koymuşsun iyice sitenin içine ettiniz. Sadece yazdığın saçmalıkları okuyarak Galatasarayli olmadığını görebiliyorum. Yanlış anlaşılmasin ben her iki taraf içinde aynı şeyi düşünüyorum bu gibi tipleri barındarmayin site yönetimi size sesleniyorum.

Az çok kim olduğunu biliyorum zaten konuşmana bakılırsa da o şahısla aynı konuşuyorsun. Ceza alırım korkusuyla bu hesabı açtın şimdi de buradan mı devam ediyorsun? Fenerli arkadaşlar buna inanmayın Galatasaray'lı bu. Daha önce haber patlatan duyumcunuza güldüm diye saldırmaya başlamıştınız şimdi de kamufle olup mu saldırıyorsunuz Lachend

@MoonlanD bu iftiracılarla ilgilenin artık.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#133
Aug 9, 2023 - 12:49 PM hours
Tete'nin menajerinin sabah paylaştığı fotoğrafta arkada cama yansıyan görüntüde erikli şişeleri var, Erden Timur var ve masa Arda Turan'ın imza attığı masaya çok benziyor.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#134
Aug 9, 2023 - 12:55 PM hours
Alıntı yap Galatasaraylee
Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap BeyazGergedan

Kaynak: twitter.com
West Ham have looked at deal for Brazilian forward Tete but running out of time as Galatasaray have made a move for him. The 23yr-old was at Leicester last season and has previous links with Lucas Paqueta and Emerson Palmieri from playing at Lyon #WHUFC

Galatasaray'da Tete Transferi İptal Falan Olmadı. Büyük İhtimalle Kısa Sürede İmza Atacaktır.
Klasik Yağız Sabuncuoğlu Yalanları...

Daily Telegraph muhabirinin haberine göre oyuncu West Ham’la ciddi şekilde görüşme içerisinde. West Ham’a gitmesi olası duruyor.

Sneijder’e selamlar.

Daily Telegraph Dediğin Yer İngiltere'nin Aspor'u, Fanatik'i Zaten Zamanla Herşey Ortaya Çıkacak smile
Siz Yağız Haldırşaldıroğlu Haberlerine İnanmaya Devam Edin smilesmile

Konunun Sneijderle Alakasını Arıyorum

Adamın soyadını yazarken klavyeye su falan döktün herhalde fakat ben daha yanlış bir haber yaptığını görmedim bu sene. Menajer kaynaklı olabilir yurt dışında çıkan haberler, yine de ayık olmak gerekir. “Çalım” atılacak diye eller ayaklar birbirine girmesin.

Tete, Sağlık Kontrollerinden Geçti Bugün Büyük İhtimalle Açıklanacak Sizin Uçak İşi Yalan Oldu.
Oyuncu Westham'a Gidiyor Diye Diye Kendinizi Avuttunuz.

(Yağız Haldırşaldıroğlu Tweetlerini Neden Sildi?)

Dikkat edersen oyuncunun blöf yapma olasılığını haberleştiren ilk kaynak da Yağız, menajeri muhtemelen sosyal medyada oyuncu hakkında kesin haberler girilmeye başlandıktan sonra koşulları iyileştirmek adına ufak bir çabaya girişti. Güzel bir imza parası, menajer komisyonu ve senelik ücret karşılığında anlaşıldı. Yine resmi açıklamayı beklemek gerek zira oyuncu için devrede olan başka takımlar var. Klavyenin etrafında içecek bulundurma bu arada belli ki sakarlık var biraz.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#135
Aug 9, 2023 - 1:00 PM hours
Alıntı yap Wesneijder
Alıntı yap BeyazGergedan

West Ham have looked at deal for Brazilian forward Tete but running out of time as Galatasaray have made a move for him. The 23yr-old was at Leicester last season and has previous links with Lucas Paqueta and Emerson Palmieri from playing at Lyon #WHUFC

Galatasaray'da Tete Transferi İptal Falan Olmadı. Büyük İhtimalle Kısa Sürede İmza Atacaktır.

Daily Telegraph muhabirinin haberine göre oyuncu West Ham’la ciddi şekilde görüşme içerisinde. West Ham’a gitmesi olası duruyor.

Sneijder’e selamlar.

Aleyküm selam. Biraz geç oldu gençler kusura bakmayin şampiyonlar ligine gidiyoruzda onu izliyorduk cool
Bu arada uçak falan demişsiniz sahi nerede o uçak, sayenizde sabaha gülerek başladım teşekkür ederim stark
@Galatasaraylee

Güzel maçtı, özellikle 25 milyon EUR Nelsson ve Yunus’u ilgiyle takip ettim. Uçaklara binilmesin diye kesenin ağzı açılmış. Sen çok yakından takip et bu şampiyonlar ligi yolunu, bir kaza olursa bilirsin kışın yediğin hurmaların bir huyu vardır.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#136
Aug 9, 2023 - 1:04 PM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap BeyazGergedan

Sneijder’e selamlar.

Aleyküm selam. Biraz geç oldu gençler kusura bakmayin şampiyonlar ligine gidiyoruzda onu izliyorduk cool
Bu arada uçak falan demişsiniz sahi nerede o uçak, sayenizde sabaha gülerek başladım teşekkür ederim stark
@Galatasaraylee

Güzel maçtı, özellikle 25 milyon EUR Nelsson ve Yunus’u ilgiyle takip ettim. Uçaklara binilmesin diye kesenin ağzı açılmış. Sen çok yakından takip et bu şampiyonlar ligi yolunu, bir kaza olursa bilirsin kışın yediğin hurmaların bir huyu vardır.

Uçak nerede uçak sen onu söyle, rötar yapmış olabilir mi? Teşekkür ederim ilk defa işe bu kadar gülerek gittim Lachend
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#137
Aug 9, 2023 - 1:06 PM hours
tete az önce ıslak imzayı attı. tekrardan hayırlı olsun.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#138
Aug 9, 2023 - 1:24 PM hours
Alıntı yap Wesneijder
Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap BeyazGergedan

Sneijder’e selamlar.

@Galatasaraylee

Uçak nerede uçak sen onu söyle, rötar yapmış olabilir mi? Teşekkür ederim ilk defa işe bu kadar gülerek gittim Lachend

Dostum senin kafa harbi bir tuhaf çalışıyor. Tete uçağa binmedi diye uçak yok mu oldu?
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#139
Aug 9, 2023 - 1:24 PM hours
Tete Galatasaray'a inşaallah Hayırlı olur oyun tarzını beğendiğimi zaten aylar önce demiştim hayırlısı olsun diyelim.
12 milyon filan imza parası verildi diye yazanlar var sosyal medyada 12 filan vermedik asparagas haber onlar.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#140
Aug 9, 2023 - 1:38 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Tete Galatasaray'a inşaallah Hayırlı olur oyun tarzını beğendiğimi zaten aylar önce demiştim hayırlısı olsun diyelim.
12 milyon filan imza parası verildi diye yazanlar var sosyal medyada 12 filan vermedik asparagas haber onlar.

asparagas felan değil kesinlikle 10M€ üstünde imza parası verildi. Ayrıca oyuncunun transferi komple paket olarak herşeyiyle yaklaşık 30M€'a mal oldu.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.