Lucas Torreira
Date of Birth 11.02.1996
Age 28
Nat. Uruguay  Uruguay
Height 1,66m
Contract until Jun 30, 2026
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4312
3112
6--
2--
2--
1--
1--

Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray)

Aug 9, 2022 - 1:29 AM hours
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#1
Mar 16, 2024 - 8:27 AM hours
Current estimation: €25.00m  

Torreira’nın artış almamasına kaç seferdir inanamıyorum.Ya son 2 senenin bence net MVP’si bu adam.Düşüş yaşasa bile çok kısa periyodlarda yaşadı.Şampiyonlar Ligi’nde çok iyiydi.Bilmiyorum garip geliyor bana bu durum.
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#2
Mar 18, 2024 - 1:28 PM hours
Current estimation: €30.00m  

avrupanın en iyi ön liberolarından biri. mükemmel bir futbolcu. net değeri budur.

•     •     •

lesgerest
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#3
Mar 19, 2024 - 3:53 PM hours
Current estimation: €20.00m  

Ligin en iyi 6 numarası
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#4
Mar 19, 2024 - 9:22 PM hours
Current estimation: €17.00m  

1 milyon €'luk bir artış bekliyordum ama yine sabit kalmış bence artış alabilirdi.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#5
Mar 19, 2024 - 10:53 PM hours
Current estimation: €20.00m €19.00m 

Bu son değerlendirmeleri yapan adminlerden biri özellikle türkiye liginde mevkisinin en iyisi, başarılı şampiyonlar ligi maçları geçirmiş, agresiflikten uzak, piyasası olan, büyük takım yapmış, yaşı nispeten genç bu oyuncunun piyasasının neden arttırılmadığını mertçe açıklayabilir mi en çok tepki çeken değerlendirme olduğunu düşünüyorum ve birçok farklı takım taraftarları da bana hak verecektir. Mesele 25 30lar değil ama adil olunmaması siteye güveni azaltıyor 2 yıldır istikrarlıyken değerinin artmaması art niyetin olduğunu sadece bana düşündürmüyor. Bu konuda açıklama yapmazsa ciddi ciddi sitenin daha üst yetkililerine ulaşacağım burası kimsenin kişisel mastürbasyon yeri değil artık ciddiyet. Benimle aynı görüşte olan arkadaşlar destek olursa soru işaretlerinin giderilmesi sağlanabilir
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#6
Mar 20, 2024 - 6:39 PM hours

Alıntı yap Sezgin21
Bu son değerlendirmeleri yapan adminlerden biri özellikle türkiye liginde mevkisinin en iyisi, başarılı şampiyonlar ligi maçları geçirmiş, agresiflikten uzak, piyasası olan, büyük takım yapmış, yaşı nispeten genç bu oyuncunun piyasasının neden arttırılmadığını mertçe açıklayabilir mi en çok tepki çeken değerlendirme olduğunu düşünüyorum ve birçok farklı takım taraftarları da bana hak verecektir. Mesele 25 30lar değil ama adil olunmaması siteye güveni azaltıyor 2 yıldır istikrarlıyken değerinin artmaması art niyetin olduğunu sadece bana düşündürmüyor. Bu konuda açıklama yapmazsa ciddi ciddi sitenin daha üst yetkililerine ulaşacağım burası kimsenin kişisel mastürbasyon yeri değil artık ciddiyet. Benimle aynı görüşte olan arkadaşlar destek olursa soru işaretlerinin giderilmesi sağlanabilir
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#7
Mar 21, 2024 - 5:36 AM hours
Alıntı yap Sezgin21
dediklerine katılıyorum ama 28 yaşında olan bi oyuncunun alabileceği max değere yakın olduğunu göz önünde bulundurmak lazım

•     •     •

Ben sporcunun zeki , çevik ve ahlaklısını severim

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#8
Mar 27, 2024 - 8:49 AM hours

Alıntı yap sporel
Alıntı yap Sezgin21

dediklerine katılıyorum ama 28 yaşında olan bi oyuncunun alabileceği max değere yakın olduğunu göz önünde bulundurmak lazım

Bu yararlıkta oynayan bir oyuncunun max değerinin bu olduğuna hak vermiyorum hatta 28 yaşın futbolda deneyimli bir yaş olduğu için yanlı davranıldığına kesinlikle inanıyorum. Tekrar edeceğim irfan can kahveci ve abdülkerim bardakçının alması gereken ama almadığı yükselmeler gibi bu da art niyet göstergesidir objektif olunduğunu sanmıyorum biri bile çıkıp açıklama gereği duymuyor. Almışlar oyuncaklarını kendileri istediği gibi oynuyor fiyasko!
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#9
Apr 15, 2024 - 9:30 PM hours
Current estimation: €18.00m  

Fred ve Torreira orta sahası nasıl olurdu düşünemiyorum.
Not : Biraz kısa olurdu galiba ama olsun o kadar Lachend
Torreira, Lucas (16 mil. €, Galatasaray) |#10
Apr 20, 2024 - 8:02 AM hours
Current estimation: €21.00m  

Dediklerine harfiyen katılıyorum.

Futbolcu değerlemesi yapılırken birçok değişken gözönünde bulundurulur. Futbolcu performansı, kontrat süresi, yaşı, kariyer ilerlemesi, oynadığı kulübün sportif seviyesi vs. Enflasyona da bakılır.

Burada ise değerleme modelleri hissiyatımsı modeli olmalı. Bilimsel bir modelleme olmadığı kesin. Bir ara ben de global merkezlerine bir email atıp değerleme ayrıntılarını soracağım.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.