Victor Nelsson
Date of Birth 14.10.1998
Age 25
Nat. Denmark  Denmark
Height 1,85m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Back
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Sevilla FC

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 462-
322-
5--
4--
3--
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 31, 2022
Share this rumour

Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu?

Jul 13, 2022 - 4:02 PM hours
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#41
Aug 3, 2022 - 9:30 AM hours
Cimbom Nelsson'u satıp yerine Becir Omeragic'i almalı, kontratının bitmesine 1 yıl kalmış ve henüz 20 yaşında.
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#42
Aug 3, 2022 - 2:10 PM hours
Alıntı yap fORCA

Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap fORCA

Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap fORCA

Alıntı yap avukat067

Alternatifi nereye hazır olacak yaa Fener gibi gidip Marsilya gibi takımların bile kadrosunda istemediği ortalama altı bir stoper alırlar kapanır sezon. Tam bu noktada çok zor durumda kalmadıkça oyuncu satılmaz saçmalık olur.

Marsilya taraftarını galeyana getiren bir satış olduğu taraftar forumlarında aşikarken üstelik futbolcunun istatistiklerini geçtim bütün scout analizleri ve topçunun futbolu tüm avrupanın gözünün önündeyken, Luan Peres in Marsilyadan 5,5m ye kovulmasının sebebinin Tudor olduğunu düşünüyorum. Ha gustavo henrique için topçu bile diil desen belki hak veririm lakin Luan Peres muhtemelen ligin bu seneki en iyi stoperlerinden biri olacak. Yaşayıp görücez. Zaman ya beni yada seni haklı çıkartacak... Hadi bakalım daumen-hoch

İyi veya kötü yorum yapmam izlemeden ama Marsilya taraftarı bu transferle galeyana gelmedi. Adamlar zaten Galatasaray maçından sonra bu oyuncuyu gönderme peşine düştüler istiyorsan gir bak Tweetler duruyorsa bitik Feghouli heder etti oyuncuyu.

Fransa'da yaşayan spor yorumcusu genç arkadaşın yalancısıyım... 5.5 paramı bu adam için... Çok daha fazlaya satılmalıydı diyorlar, sana göre çöp deyip kurtulmak istedikleri adam için. smile

https://www.youtube.com/watch?v=SR_bfry_WhI

Ben çöp diye birsey demedim, sen Marsilya taraftarı demişsin bende sana Marsilya taraftarının Galatasaray maçında attıkları tweetleri inceleyebilirsin demişim.
Birde attığın video tam komediymis bunlar kim ben gördüğüm tweetleremi inanacağım bunlarami?

Sen bir spor forumunda yorum yapan sıradan birisin.
Bu adamlar ise Resmi bir Spor kanalında çalışan, emek harcayan ve bu işten para kazanan profesyoneller. Seni burada anan babandan başka kimse tanımazken, adamları 100binler takip ediyor. Senin Bu entry ini okuyan arkadaşların kendi değerlendirmelerine bırakıyorum. Daha ciddi bir cevap vermeye lüzum görmedim.

"1-2 taraftarın kötü 1 maç sonrası hata yapan futbolcuya sallamasıyla futbolcunun analizini yapmak"

Senden daha fazlası çıkar mıydı, Şüpheliyim....

Saygılar.

Allah'ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar...

Arkadaşım önce saygı sonra analiz ben futbolcu hakkında kötü bir yorum yazmadım sen farklı lanse ediyorsun.
Benim demek istediğim bir kaç taraftarın yazdığına göre konuştuğun veya o paylaştığın adı sanı duyulmamış sıradan arkadaşlarında aynı şeyi yaptığıdir çünkü onlarda kısıtlı bilgilerle amatör şekilde Marsilya taraftarının bu transfer için galeyana geldiğini söylüyor emin ol Marsilya yönetimi 750 bin Euro kar için taraftarini galeyana getirmez. Sunuda eklemek isterim Luan peres genelde sol bek oynadı ve onun yerine Marsilya Peresden daha kaliteli daha genç solbek (Tavares) çekti aynı şekilde stoper boşluğunuda aynı paraya 19 yaşında daha iyi bir futbolcuyla doldurdular ben Marsilya taraftarı olsam memnun kalırım bunlardan. Gercekten bu arkadaşların videolarını takip etme çünkü hiçbir veriye dayanmadan konuşmuşlar. Bak nasil olur o dediğin mesela Fenerbahçe kimi sattı yerini kendisinden 2-3 gömlek alt Henriqueyle doldurdu buna benzer birsey olsaydı haklılık payınız olabilirdi. Şuan haksızsiniz ve üslubunu düzeltmeni rica ediyorum.
This contribution was last edited by Wesneijder on Aug 3, 2022 at 2:15 PM hours
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#43
Aug 3, 2022 - 2:49 PM hours
Marcaodan 3-4 yaş daha küçük ve Avrupa pasaportu olan bir futbolcu. 20nin altındaki teklifler değerlendirmeye dahi alınmamalı YERİNE ALINACAK ÇOK ÇOK UCUZ VE KALİTELİ BİR FIRSAT TRANSFERİ YOKSA.
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#44
Aug 3, 2022 - 5:32 PM hours
4yıl daha kontratı var maaşı uygun , ucuza bırakılırsa hata olur
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#45
Aug 3, 2022 - 8:50 PM hours
Sevilla 20m veremezse avucunu yalasın. kounde yi bonuslar hariç 50m ye satmış. Stopere büyük harcama yapmaya hazırız deyip 23 yaşında gencecik Marcao ya uyumlu bir stopere 17m gibi komik rakam verirlerse pintilikte çığır açmış olurlar. 20m altı direkt red edilmeli. 20m ye evet deyip hemen alternatifler bulunur. Ayrıca palmeiras dan ayrılan 20 yaşındaki genç sol stoper Renan hemen alınmalı. Çok büyük yetenek. Tam bir ScoutTransferi. Büyük paralara satılır.
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#46
Aug 4, 2022 - 10:13 AM hours
Alıntı yap ScoutTransferi
Sevilla 20m veremezse avucunu yalasın. kounde yi bonuslar hariç 50m ye satmış. Stopere büyük harcama yapmaya hazırız deyip 23 yaşında gencecik Marcao ya uyumlu bir stopere 17m gibi komik rakam verirlerse pintilikte çığır açmış olurlar. 20m altı direkt red edilmeli. 20m ye evet deyip hemen alternatifler bulunur. Ayrıca palmeiras dan ayrılan 20 yaşındaki genç sol stoper Renan hemen alınmalı. Çok büyük yetenek. Tam bir ScoutTransferi. Büyük paralara satılır.

Alıntı yap Krodorr
Alıntı yap fORCA

Alıntı yap Ozzy192

Beşiktaş, Emirhan İlkhan’ın yerine Sivasspor’dan Kerem Atakan Kesgin’i transfer etmek için çalışmalara başladı.
@Aspor

Verirsen parayı alırsın Kerem'i Sivasspor UEFA gruplarına kalırsa Kerem hem iş yapar hem piyasa!.. Artık herkes akıllandı.. Ucuza ekmek yok!..

Bu nasıl yorum ya ? Parasını vermediğin hiçbir topçuyu alamazsın zaten neyin ahkam kesmesi bu hayırdır Sivas başkası falan mısın ? Sitede her geçen gün saçma sapan yorum atan kullanıcı sayısı artmaya başladı.

Bak BJK Fanatiği kardeşim kulüp başkanı gibi konuşmak yukardaki GS li kardeşim scouttransferi kardeşimizin yorumu gibi olur...

Saygılar.

Allah'ın selamı üzerinize olsun.
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#47
Aug 4, 2022 - 11:25 AM hours
Gitmesi yüzde yüz gibi birşey 20M verirlerse 17.5 + paylarda anca zorlarlarsa da alabilirler belki Verlegen

•     •     •

Aslolan Sadece Galatasaray 1905 ⭐⭐⭐⭐
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#48
Aug 4, 2022 - 12:27 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Nelsson gitmis olabilir. Nelsson'un Okan hocanin gözünde cok önemli bir rolü bulunmuyor. 15 Milyon ve üzeri teklif gelmisse gitti diyebiliriz.

ligler başlıyorken çok yanlış bir karar cidden... daha iyisini bu saatten sonra alabilir misin muamma orasıda
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#49
Aug 4, 2022 - 1:06 PM hours
Nelssonun gitmesi yanlış olur ileride daha iyi paralara gidebilir yerine benzerini veya daha iyisini bu kadar kısa sürede bulamayız bunlar ayrı konular ancak şu var ki Nelsson medyada geçen 15-17 milyon gibi paralara satılırsa yönetim iki gün içinde bütün transferleri açıklayacaktır. Maddi olarak çok titiz hareket ediyorlar ve bonservis maaş teklif ederken belli bir miktarın üstüne çıkamıyorlar. Böyle bir transfer gerçekleşirse yönetimin şu anda maaş ve bonservis konusunda pazarlık halinde olduğu transferler anında sonuçlanacaktır.
Victor Nelsson Sevilla FC'a geliyor mu? |#50
Aug 4, 2022 - 6:35 PM hours
Ederini bulan herkes gider çok duygusal yaklasmamak lazım Nelson aslında marcaoyu tamamlasin diye alınmıştı bence denajer yerine alınabilir denajerden sonra 1 def daha kiralık olarak alınabilir devre arasında duruma göre scout transferi yapılabilir bolca vakitleri olur geçen seneki sıkıntı orta saha çıkamadığı için ayakları iyi stoperler çok onemliydi şimdi ki orta saha bahsedilen transferlerde gerçekleşirse gayet iyi pas yapan ve baskıdan çıkabilecek oyuncular ile kuruluyor yani stoperlerin mükemmel oyun kurucular olmasınada gerek yok hele toreira gelirse olivierayi geçiyorum ama midsyo ve Lucas pas için boşa çıkan adamlar bunuda gozden geçirelim "oda giderse ne yaparız aman mahvoluruz"a gerek yok bence bonuslarla 20m gayet iyi bir rakam olur.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.