Albert Grønbæk
Date of Birth 23.05.2001
Age 23
Nat. Denmark  Denmark
Height 1,76m
Contract until Dec 31, 2028
Position Central Midfield
Foot right
Current club FK Bodø/Glimt
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 27143
128-
832
63-
1-1
probability 5 %  
5 %  
Last valuation: Mar 3, 2024
Share this rumour

A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu?

Nov 8, 2023 - 4:46 AM hours
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#51
Feb 5, 2024 - 5:17 PM hours
Alıntı yap Gs2025
Alıntı yap TransferErcibi

Alıntı yap Gs2025

Alıntı yap SerefAta

İş işten geçer yeterince tecrübe transfer edildi yönetim yine geç kaldı

Takımın en iyi oyuncusunu satıp yerine iki tane çöp alarak sezonu kapattı yönetim. Her sezon yaşlı oyuncu aldıkları için takımın borçu artıyor. Malum ödemeler var.

Yazdıklarım birilerinin zoruna gitmiş ki banlanışlar beni.

Komiksik kardeşim başka birşey değil,
Kulübün daha geçen hafta 550 milyon lira borç ödediğini bile bilmiyorsun.
Yönetim göreve geldiği süre boyunca aldığı oyunculardan daha fazla gelir elde etti sadece bu sezon ucl + store + oyuncu satışından 100 milyon euro gelir elde etti.
Yaşlı oyuncu alıyor dediğin son iki oyuncunun Maliyeti toplam 2.1 milyon euro filan.
Mayıs ayında mali genel kurulda göreceksin Galatasaray'ın net borcu ne kadar kalmış batıyor mu batmıyor mu?
Sadece futbol branşı var gibi bir hava var ancak bu takım 2 yıl içinde kapalı spor tesis ve kemerburgaz projelerine start verdi bu iki projenin bugün ki finansal maliyeti 115 milyon doları buluyor.
Ha bu arada Galatasaray'ın Ziraat Bankası'nda bankalar birliği anlaşmasından çıkmak için açılmış sadece para yüklenen para çekilmeye kapalı hesabında da şuan 2.3 milyar lira para var ki bunun bir de faiz geliri var daumen-hoch

Fenerin borçu 11 milyar. Gs’nin en son açıklanan borcu 9 milyar. Oyuncu satışı yapmadan borçları kapatamazsın.

Klüpte bir çalışan değilim, ben sadece bir izleyiciyim.

2 yıl önce Terim döneminde ki proje doğru idi. Sadece Rumen oyuncular tutmadı. Boey, Nelson, Barış, Marcao, Kerem gibi oyuncuların ekmeğini yiyor takım. Para kazanacağın oyuncular. Bu yıl bir tane genç oyuncu almadılar. Eleştirmeyelim mi?

Boey satılmasaydı bankalar birliğinde çıkabilir miydin?

Boey satılmasa da çıkacaktın Boey satıldı gelecek yaz transfer döneminde şov yapacaksın sadece ayrıca bu yönetime bir tane genç almadılar demekte eleştirmek değil art niyetli kötülüktür taraftarlık değil rakip takım holiganlığıdır. Bu yönetimin 23 yaş altı aldığı oyuncular;
Halil Dervişoğlu
Sıraçhan Nas
Eyüp Aydın
Tete
Gökdeniz Gürpüz
Zaniolo
Yusuf Demir
Matihas Ross
Kazımcan Karataş

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#52
Feb 5, 2024 - 6:05 PM hours
Alıntı yap Gs2025

Alıntı yap Gs2025

Alıntı yap Gs2025

Alıntı yap SerefAta

İş işten geçer yeterince tecrübe transfer edildi yönetim yine geç kaldı

Takımın en iyi oyuncusunu satıp yerine iki tane çöp alarak sezonu kapattı yönetim. Her sezon yaşlı oyuncu aldıkları için takımın borçu artıyor. Malum ödemeler var.

Yazdıklarım birilerinin zoruna gitmiş ki banlanışlar beni.

Komiksik kardeşim başka birşey değil,
Kulübün daha geçen hafta 550 milyon lira borç ödediğini bile bilmiyorsun.
Yönetim göreve geldiği süre boyunca aldığı oyunculardan daha fazla gelir elde etti sadece bu sezon ucl + store + oyuncu satışından 100 milyon euro gelir elde etti.
Yaşlı oyuncu alıyor dediğin son iki oyuncunun Maliyeti toplam 2.1 milyon euro filan.
Mayıs ayında mali genel kurulda göreceksin Galatasaray'ın net borcu ne kadar kalmış batıyor mu batmıyor mu?
Sadece futbol branşı var gibi bir hava var ancak bu takım 2 yıl içinde kapalı spor tesis ve kemerburgaz projelerine start verdi bu iki projenin bugün ki finansal maliyeti 115 milyon doları buluyor.
Ha bu arada Galatasaray'ın Ziraat Bankası'nda bankalar birliği anlaşmasından çıkmak için açılmış sadece para yüklenen para çekilmeye kapalı hesabında da şuan 2.3 milyar lira para var ki bunun bir de faiz geliri var daumen-hoch

Fenerin borçu 11 milyar. Gs’nin en son açıklanan borcu 9 milyar. Oyuncu satışı yapmadan borçları kapatamazsın.

Klüpte bir çalışan değilim, ben sadece bir izleyiciyim.

2 yıl önce Terim döneminde ki proje doğru idi. Sadece Rumen oyuncular tutmadı. Boey, Nelson, Barış, Marcao, Kerem gibi oyuncuların ekmeğini yiyor takım. Para kazanacağın oyuncular. Bu yıl bir tane genç oyuncu almadılar. Eleştirmeyelim mi?

Boey satılmasaydı bankalar birliğinde çıkabilir miydin?

Boey satılmasa da çıkacaktın Boey satıldı gelecek yaz transfer döneminde şov yapacaksın sadece ayrıca bu yönetime bir tane genç almadılar demekte eleştirmek değil art niyetli kötülüktür taraftarlık değil rakip takım holiganlığıdır. Bu yönetimin 23 yaş altı aldığı oyuncular;
Halil Dervişoğlu
Sıraçhan Nas
Eyüp Aydın
Tete
Gökdeniz Gürpüz
Zaniolo
Yusuf Demir
Matihas Ross
Kazımcan Karataş

Halil zaten Terim döneminde alınmıştı. Büyük klüplerden genç oyuncu almakta mantıklı değil. Büyük takımlar oyuncuda bir ışık görselerdi bırakmazdılar.

Tek tutan Zaniola oldu. Zaten gecen yıl alınmıştı. Bu yıl Tete ile Eyübü aldılar. 10 oyuncudan 3 tane genç oyuncu almakta biz genç oyuncu alıyoruz demek değildir. Önemli olan yükselişte olan genç oyuncuları almak.
Emil Breivik, Gronbaek gibi oyuncuları savunmaya devam edeceğim.

Hem nalına hem mıhına vuruyorsunuz LachendLachend

"Büyük klüplerden genç oyuncu almakta mantıklı değil"
"Tek tutan Zaniola oldu"

Şimdi büyük kulüpten almak mantıklı değilse Roma'dan niye oyuncu aldık yukardaki kalan 8 oyuncudan hangisi büyük takımdan geldi?

Genç oyuncu almadı diyip lafı çevirip 10 transferden 3 genç oyuncu almakla olmaz diyorsunuz 10 transferden 3'ü genç ise bu %33.3 gibi bir oran yapar ki muazzam.

Sizin derdiniz zaten genç oyuncu alınması vs. değil sizin derdiniz kötülemek çünkü kötü niyetlisiniz, yaptığınız yorumların hiç birinde pozitif bir durum yok.

Bu takım Boey, Morutan alırken de isimsiz oyuncu mu alınır dendi ki haklılardı 13. bitirdik, oyuncu satışı olacak tabi ki genç alınacak ancak kararınca o dönem 21/22 sezonunda 15 oyuncu transfer edilmiş 23 yaş altı oyuncu sayısı 7 %45 filan bir oran var, takımı komple bu şekilde genç yaparsan sportif başarı elde edemiyorsun ki gördük UCL'de 31 milyon euro gelir elde ettin.

Her şeyin çoğu zarar azı karar yönetimin vardır bir bildiği ben sonuna kadar destekliyorum politikalarını genç yaşlı orta çok iyi harmanlanıyor yaşlılarda kötü isimler değil para kazanıyoruz onlardan da.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.