Albert Grønbæk
Date of Birth 23.05.2001
Age 23
Nat. Denmark  Denmark
Height 1,76m
Contract until Dec 31, 2028
Position Central Midfield
Foot right
Current club FK Bodø/Glimt
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 26143
118-
832
63-
1-1
probability 42 %  
42 %  
Last valuation: Mar 3, 2024
Share this rumour

A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu?

Nov 8, 2023 - 4:46 AM hours
Tottenham'dan kiralanan Tanguy Ndombele'yi devre arasında göndermek isteyen Galatasaray, Bodo/Glimt forması giyen Albert Gronbaek'i listesine ekledi.
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#1
Dec 30, 2023 - 12:50 PM hours
Alıntı yap mauroOktay
Bu adamı almak için girişimlere geç kalmamamız lazım. Grönbaek'in yükselişte piyasa değeri, İskandinavlı olmasıyla doğru orantılı çok koşabilen, skor katkısı üretebilen, dinamik , genç 8 numarayı, özellikle Molde FK oyuncu Breivik sakatlıkla sezonu kapatmışken, Galatasaray'ın kesinlikle kaçırmaması lazım. Bu saatten sonra yıldız oyuncu bize asla yaramaz. Ve bize 30-45-60 dk. koşan değil, Torreira'yı rahatlatacak ciğersiz oyuncu lazım.

Aynen artık Yıldız değil bu tarz oyunculara yönelmek lazım.
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#2
Dec 31, 2023 - 1:58 PM hours
Oliveira'nın sakatlığı sebebiyle sözleşmesini askıya alacak olan Galatasaray, FK Bodø/Glimt'te forma giyen Albert Grønbæk'i listeye aldı.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#3
Jan 1, 2024 - 3:27 PM hours
Oyuncu süper galatasaraya kesinlikle ilaç olur okan hoca eğer israr edirse gereken para verilmeli yorulmuyor pozisyon takibi var oyunu güzel okuyor kondisyonu iskandinav liglerine göre olduğu için soğuk havalardada dayanıklı gedsonda açılan yarayı kesinlikle kapatır
This contribution was last edited by Cokgucluetebo on Jan 1, 2024 at 3:31 PM hours
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#4
Jan 1, 2024 - 9:15 PM hours
Latin Amerikalı oyuncular öncelikli
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#5
Jan 6, 2024 - 1:24 PM hours
Az önce Beşiktaş formasıyla antrenman fotoğrafı düştü,işler değişebilir
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#6
Jan 6, 2024 - 4:31 PM hours
Alıntı yap Dhupress1

Bahsi geçen paylaşımı gördüm, oyuncu daha önce iki kere Beşiktaş'a karşı oynadı bir sempati vs. olmuş olabilir ancak ben ne Galatasaray'ın ne de Beşiktaş'ın parasının yeteceğini sanmıyorum oyuncu için.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#7
Jan 6, 2024 - 5:45 PM hours
Cok iyi bir oyuncu galatasaray pesini birakmaz bence.
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#8
Jan 6, 2024 - 6:00 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap Dhupress1

Bahsi geçen paylaşımı gördüm, oyuncu daha önce iki kere Beşiktaş'a karşı oynadı bir sempati vs. olmuş olabilir ancak ben ne Galatasaray'ın ne de Beşiktaş'ın parasının yeteceğini sanmıyorum oyuncu için.

Kulüplerin transfer işleri belli olmuyor,kulübüyle anlaşabilsen bile oyuncu X kulübü isteyebiliyor,bakalım,görelim
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#9
Jan 6, 2024 - 9:39 PM hours
Alıntı yap mauroOktay

Alıntı yap Dhupress1

Abi müsadenizle araya gireceğim. Biraz uzun olacak.
Beşiktaş ile Galatasaray birbirlerinden tamamen farklı kulüpler, zaten biliyorsunuz. Beşiktaş şu an toparlanamıyor ki zaten oyuncunun%1’ini bile alacak parası yoktur. Galatasaray’ın ise sürekli üzerine algılar yapılıyor, karalama ve linç kampanyasına devam ediliyor. Diğer yandan ödeme yapmayan diğer sponsor firmalar da halen mevcut. Oyuncu da Galatasaray’a gelmeyi isterse bonservisi ödemede sıkıntı çıkmaz diye tahmin ediyorum. Daha devre arasında Nelsson’u satabiliriz, Sezon sonu Boey’i, Kerem’i, Zaha’yı satabiliriz. Daha bir de olası Zaniolo, Yunus’un satışından bonservisini alma durumu var. Bir de bahs geçen o paylaşımı göremedim.

Realist olmakta fayda var Galatasaray 15 milyon euro bonservis verecek durumda değil kulübü kiralık verirse belki onun dışında pek ihtimali yok paylaşım da oyuncun arkadaşı tarafında hikaye şeklinde oldu.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
A. Grønbæk Galatasaray'a geliyor mu? |#10
Jan 7, 2024 - 10:13 AM hours
Alıntı yap mauroOktay

Alıntı yap Dhupress1

Abi müsadenizle araya gireceğim. Biraz uzun olacak.
Beşiktaş ile Galatasaray birbirlerinden tamamen farklı kulüpler, zaten biliyorsunuz. Beşiktaş şu an toparlanamıyor ki zaten oyuncunun%1’ini bile alacak parası yoktur. Galatasaray’ın ise sürekli üzerine algılar yapılıyor, karalama ve linç kampanyasına devam ediliyor. Diğer yandan ödeme yapmayan diğer sponsor firmalar da halen mevcut. Oyuncu da Galatasaray’a gelmeyi isterse bonservisi ödemede sıkıntı çıkmaz diye tahmin ediyorum. Daha devre arasında Nelsson’u satabiliriz, Sezon sonu Boey’i, Kerem’i, Zaha’yı satabiliriz. Daha bir de olası Zaniolo, Yunus’un satışından bonservisini alma durumu var. Bir de bahs geçen o paylaşımı göremedim.

Ödeme yapmayan sponsor durumuna çok takılıyorum dostum bu sponsorluklar sözlü anlaşmayla yapılmadıysa firmada batmadiysa o parayı vermeme ihtimalleri yok. Koca Galatasarayda sözlü anlaşma yapmayacaksa ben bu duruma kesinlikle inanmıyorum.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.