Altay Bayındır
Date of Birth 14.04.1998
Age 26
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,98m
Contract until Jun 30, 2027
Position Goalkeeper
Foot right
Current club Manchester United
Interested club Manchester United

Stats 23/24

CompetitionwettbewerbGoals conceded
Total 23/24: 542
312
11-
12-
---
---
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 1, 2023
Share this rumour

Altay Bayindir Manchester United'a geliyor mu?

Jul 7, 2023 - 10:43 AM hours
Manchester United, Atina'da Altay Bayındır'ı sağlık kontrolünden geçirdi (The Athletic)
Yağız Sabuncuoğlu
Alıntı yap ugurkarakaya
Manchester United, Atina'da Altay Bayındır'ı sağlık kontrolünden geçirdi (The Athletic)
Yağız Sabuncuoğlu

Manuda transferden sorumlu gerizekalı kimse onu da bir sağlık kontrolünden geçirsinler.
Alıntı yap Drogba190566

Alıntı yap ugurkarakaya

Yağız Sabuncuoğlu

Manuda transferden sorumlu gerizekalı kimse onu da bir sağlık kontrolünden geçirsinler.

@soulxyz @MoonlanD @egehans
This contribution was last edited by HadronX on Aug 22, 2023 at 6:01 PM hours
Source: twitter.com
Manchester United, Altay Bayındır’ın serbest kalma bedelini ödemeyi kabul etti.

Yağız Sabuncuoğlu
Alıntı yap Drogba190566
Alıntı yap ugurkarakaya

Yağız Sabuncuoğlu

Altay ederine gitmiş işte milli kaleci yaşı uygun .
Ali Koç'a söyleyin bizim oyunculara da el atsın. Bu nedir ya. İnanılmaz satışlar yapıyor
This contribution was last edited by Jincxed on Aug 22, 2023 at 6:31 PM hours
Fenerbahçe Altay'ı sattığı paraya livakoviç alacak

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr

This contribution was last edited by TransferErcibi on Aug 22, 2023 at 6:32 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi

Liva kötü demiyorum ama ben olsam kesinlikle altayla devam ederdim ama gitmeyede ihtiyacı var yolu açık olsun inşallah bı sonraki durağı GS olur
Alıntı yap ultraaslan38

Liva kötü demiyorum ama ben olsam kesinlikle altayla devam ederdim ama gitmeyede ihtiyacı var yolu açık olsun inşallah bı sonraki durağı GS olur

Rüştü ağabey Barça yaptıktan sonra geri gelip fener ve sonra beşiktaşa gelmişti neden olmasın Altay iyi bir kaleci iyi de bir karaktere sahip gelsin isterim ben.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Alıntı yap ultraaslan38

Rüştü ağabey Barça yaptıktan sonra geri gelip fener ve sonra beşiktaşa gelmişti neden olmasın Altay iyi bir kaleci iyi de bir karaktere sahip gelsin isterim ben.

Aklıma aynı düşünce gelmişti Manu kesinleşince sonu Rüştü gibi olmasın demiştim. İnşallah tutunur orada
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.