Altay Bayındır
Date of Birth 14.04.1998
Age 26
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,98m
Contract until Jun 30, 2027
Position Goalkeeper
Foot right
Current club Manchester United
Interested club Manchester United

Stats 23/24

CompetitionwettbewerbGoals conceded
Total 23/24: 542
312
11-
12-
---
---
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 1, 2023
Share this rumour

Altay Bayindir Manchester United'a geliyor mu?

Jul 7, 2023 - 10:43 AM hours
Marco Knoop ve Michael Kraft gittikten sonra Altay baya baya çöküşe geçti. Onlar varken iyiydi, güzel kurtarışları vardı şimdi her gelen şutu içeriye alıyor.. Bu süreç en çok İrfan'a yaradı o performans yükselişine geçti.
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap HadronX

Kaynak: twitter.com
Man Utd doing pre-medical on Altay Bayindir in Greece ahead of possible €5m move for Fenerbahce GK. #MUFC want to asses back issue before opting to sign 25yo or other. Also depends on Dean Henderson exit; #CPFC most likely as thing stand
@TheAthleticFC

7 milyon € + bonuslara gidecek gibi duruyor bence MANU Altay için yanlış takım kendisi için hayırlısı olsun, umarım başarılı bir sezon geçirir.

Niyeyse biz Galatasaray'lılar Altay'ı seviyoruz gerçekten efendi adamdı durumuna üzüldüm. Gitmesi daha iyi oldu.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Alıntı yap Berat_Yldz
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap HadronX

Kaynak: twitter.com
Man Utd doing pre-medical on Altay Bayindir in Greece ahead of possible €5m move for Fenerbahce GK. #MUFC want to asses back issue before opting to sign 25yo or other. Also depends on Dean Henderson exit; #CPFC most likely as thing stand
@TheAthleticFC

7 milyon € + bonuslara gidecek gibi duruyor bence MANU Altay için yanlış takım kendisi için hayırlısı olsun, umarım başarılı bir sezon geçirir.

Niyeyse biz Galatasaray'lılar Altay'ı seviyoruz gerçekten efendi adamdı durumuna üzüldüm. Gitmesi daha iyi oldu.

Öyle tabi Altay düzgün bir karakterdi ben de seviyordum ama gitmesi gerekiyordu kaldığı her saniye kendi zararınaydı. Milli maçlarda kalede Altay olduğu zaman tepki gösterenler, hakaret edenler şimdi ne hikmetse Altay savunur olmuş Lachend Umarım kendini toplayıp Fenerbahçe'ye geri döner ve Volkan Demirel gibi efsanelerimizden biri olur.
M.Utd ile kesin olarak anlaşmaya varıldı. Bu transferden Fenerbahçe'nin kasasına tam 7 mil. € girecek.
Hocam bu adamın ederini bilmem de kaleci falan değil bu. Kadıköyde dükkanım vardı, stada arabayla 15-20 dakika mesafede(trafik yoksa tabi). Fenerin maçı vardı bir gün, bu arkadaş maçtan 1.5 - 2 saat önce yan dükkanımdaki lastikçiye arabasını yaptırmaya getirip 30-40 dakika pastanede geyik yaptı. Hiç profesyonel bir oyuncu değil, öyle olsa bu düşüşü yaşamazdı zaten. Fenerbahçe kulübünün de zamanında nasıl lakayık yönetildiğini gösteriyor, maçtan 1.5 saat önce senin oyuncun arabasının derdine nasıl düşebilir ya , hayır trafiğe takılsa maça yetişemez, o gün de 11 oynamıştı.
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap Drogba190566

Alıntı yap ugurkarakaya

Manchester United, Atina'da Altay Bayındır'ı sağlık kontrolünden geçirdi (The Athletic)
Yağız Sabuncuoğlu

Manuda transferden sorumlu gerizekalı kimse onu da bir sağlık kontrolünden geçirsinler.

@soulxyz @MoonlanD @egehans

Bedirhan, Nazlıcan, Suphi ve ben
Alıntı yap Drogba190566
Hocam bu adamın ederini bilmem de kaleci falan değil bu. Kadıköyde dükkanım vardı, stada arabayla 15-20 dakika mesafede(trafik yoksa tabi). Fenerin maçı vardı bir gün, bu arkadaş maçtan 1.5 - 2 saat önce yan dükkanımdaki lastikçiye arabasını yaptırmaya getirip 30-40 dakika pastanede geyik yaptı. Hiç profesyonel bir oyuncu değil, öyle olsa bu düşüşü yaşamazdı zaten. Fenerbahçe kulübünün de zamanında nasıl lakayık yönetildiğini gösteriyor, maçtan 1.5 saat önce senin oyuncun arabasının derdine nasıl düşebilir ya , hayır trafiğe takılsa maça yetişemez, o gün de 11 oynamıştı.

bu kafa değişmediği sürece ülkede futbol ilerlemez işte. düşündüğün kafa yorduğun şeye bak yurt dışında bu dediğin tarz futbolcuların doğal herzaman yaşadıkları olaylar. Altayı bu duruma da taraftar düşürdü manu nun gözlemcileri salak mı bizim gözden çıkardığımız adama para versin izliyorlardı zaten 15 den aşağı satmayacağımız altay bugün 10 dan az bir paraya gidiyorsa bu zihniyetteki kafaların değişmesi gerekiyor.
Altay Bayındır Man United'a giderse ancak orada 3.kaleci olarak düşünülüyor forma şansı bulabileceğine inanmıyorum ki transfer %90 oranında gerçekleşecek. En azından Fenerbahçemiz'e birşeyler kazandırarak gidiyor. Eğer oynamak istiyorsan Man United yanlış tercih.
Alıntı yap intime
Altay Bayındır Man United'a giderse ancak orada 3.kaleci olarak düşünülüyor forma şansı bulabileceğine inanmıyorum ki transfer %90 oranında gerçekleşecek. En azından Fenerbahçemiz'e birşeyler kazandırarak gidiyor. Eğer oynamak istiyorsan Man United yanlış tercih.

Yani manu dan bahsediyoruz sizin çoğunuzun gelmesini beklediği kaleciyi gönderip altayi alıyorlar ki bedavayada almiyorlar bence Fenerbahçe'nin her ne kadarda taraftarı gormesede en büyük yanlışı olacak liva belki çok iyi olacak ama Altay son zamanlarda Türkiye'de yetişmiş en iyi kalecilerden tamamen psikolojik sorunu var duzelttigi zaman müthiş bir kaleci olacaktır ben bunu söylediğimde sirf gsliyim diye söylüyorum dediler ama Altay çok başka dönecek ama inşallah gsye
Alıntı yap ultraaslan38
Alıntı yap intime

Yani manu dan bahsediyoruz sizin çoğunuzun gelmesini beklediği kaleciyi gönderip altayi alıyorlar ki bedavayada almiyorlar bence Fenerbahçe'nin her ne kadarda taraftarı gormesede en büyük yanlışı olacak liva belki çok iyi olacak ama Altay son zamanlarda Türkiye'de yetişmiş en iyi kalecilerden tamamen psikolojik sorunu var duzelttigi zaman müthiş bir kaleci olacaktır ben bunu söylediğimde sirf gsliyim diye söylüyorum dediler ama Altay çok başka dönecek ama inşallah gsye

Altay'ın gitmesinden dolayı Fenerbahçe Spor Kulübü ve taraftarlar pişman olmayacaktır.Gittiği takımda başarılı da olsa pişman olacağını sanmıyorum evet Altay'ın yaşadığı şey psikolojik de olabilir veyahutta detaylarını bilemiyorum fazladan antrenman yapıyor mu işine saygısı var mı disiplin söz konusu mu bilemiyorum psikolojikse onu atlatır ama işine saygısı yoksa disiplin yoksa extradan kendini geliştirme çabası yoksa değişen birşey olmaz. İlavaten Livakovic'de Fenerbahçemiz için yanlış tercih piyasada ondan daha iyi alınabilecek bir sürü kaleci var bizim taraftar Livakovic'i çok şişirdi. Altay Man United'da sağa sola kiraya verilecek 3.kaleci olarak kullanılacak belki önemsiz 1-2 maçta forma giyecek 1-2 derken mecazi diyorum fazla forma şansı bulamayacak bir oyuncu.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.