Çağlar Söyüncü
Date of Birth 23.05.1996
Age 28
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,85m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Centre-Back
Foot both
Current club Fenerbahce
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2521
122-
6--
3-1
2--
1--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jan 29, 2024
Share this rumour

Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu?

Nov 22, 2023 - 7:30 PM hours
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#31
Jan 15, 2024 - 10:51 PM hours
Alıntı yap TheBestGoodMan
Alıntı yap TransferErcibi

Alıntı yap repace

Alıntı yap repace

Çağlar, artık Fenerbahçe'nin oyuncusu sayılır. 2 3 güne somut hamleler düşer medyaya.

2 gün bile kalmadan transfer haberleri doğruladı smile Benim bilgime göre bu Cuma gününe kadar bu işin imzaya döküleceği. Sonuç ne olur bilmiyorum Atletico Madrid yönetiminin tavrıda önemli.

Kiralık mı satın alma mı? Kiralık ise pek işe yaramaz satın alma ise Fenerbahçe seneye stoper tandeminde çağ açar.

Kontrat bağladığımız iki stoper var zaten onlarda kalitesi iyi Fulham'ın 20 milyon bonservis teklif ettiği adamı da bonservis ile alabileceğimizi sanmıyorum

Satın alım opsiyonu var. ATM geliri bekliyor sonuçta transferde iki tarafıda mutlu etmek gerekiyor.

•     •     •

♛--------> Repace is Here <-------- ♛
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#32
Jan 15, 2024 - 11:16 PM hours
Alıntı yap repace

Alıntı yap repace

Alıntı yap repace

Çağlar, artık Fenerbahçe'nin oyuncusu sayılır. 2 3 güne somut hamleler düşer medyaya.

2 gün bile kalmadan transfer haberleri doğruladı smile Benim bilgime göre bu Cuma gününe kadar bu işin imzaya döküleceği. Sonuç ne olur bilmiyorum Atletico Madrid yönetiminin tavrıda önemli.

Kiralık mı satın alma mı? Kiralık ise pek işe yaramaz satın alma ise Fenerbahçe seneye stoper tandeminde çağ açar.

Kontrat bağladığımız iki stoper var zaten onlarda kalitesi iyi Fulham'ın 20 milyon bonservis teklif ettiği adamı da bonservis ile alabileceğimizi sanmıyorum

Satın alım opsiyonu var. ATM geliri bekliyor sonuçta transferde iki tarafıda mutlu etmek gerekiyor.

Fenerbahçe'nin Cengiz gibi +15 milyona bir oyuncu daha alabileceğini sanmıyorum
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#33
Jan 16, 2024 - 10:26 AM hours
Alıntı yap repace

Alıntı yap repace

Alıntı yap repace

Fenerbahçe'nin Cengiz gibi +15 milyona bir oyuncu daha alabileceğini sanmıyorum

Çağlar'a zaten birçok kulübün ilgisi vardı mutlaka satın alma opsiyonu koydurturlar. Sezon sonu 10-15 milyon €'ya alabiliriz sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben stoper ve santraforda yerli oynaması taraftarı değilim ama Çağlar biz de toparlarsa kesin alınmalı.
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#34
Jan 16, 2024 - 6:35 PM hours
SICAK GELİŞME/ Çağlar Söyüncü kararını Fenerbahçe’den yana kullandı. Diego Simeone ve Atletico Madrid’in ikna olması için Selahattin Baki görüşmelerine devam ediyor. Transferin önündeki tek engel Simeone’nin Çağlar’ı Avrupa’da başka bir takımda oynamasını istemesi.

Kaynak:
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#35
Jan 16, 2024 - 7:12 PM hours
Arkadaş hem oynatmıyorlar hem de vermiyorlar bu nasıl iş
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#36
Jan 16, 2024 - 9:07 PM hours
Alıntı yap Sait06
Arkadaş hem oynatmıyorlar hem de vermiyorlar bu nasıl iş

Bu durum Çağların hatası zamanında bonservisi elime alıp imza parası alıcam derken atleticoya imzayı atıyor rotasyona bir ara hiç giremedi gitmek isteyince 1-2 maç oynattılar pişman oldular şuan satış politikası uyguluyorlar ne koparırsam kar dır mantığı ile aceleye getirmiyorlar...

Çağlar fenerbahçeyi istiyormuş geldiğinde paylaşılan fotoğraf işleri varmış fenerbahçeyle ilgisi yokmuş yalan habermiş fenerbahçeyle görüşmüş ben baya tilt olmuştum bizi istemeyince futbolcu istiyorsa atleticoda rotasyona sokmadığı futbolcuyu çok zorluyacağını sanmıyorum bu hafta bitmeden transfer açıklanır.

•     •     •

Fener-Bayern
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#37
Jan 17, 2024 - 11:07 PM hours
Oyuncu Fenerbahçe de oynamayı tercih etti. Anlaşma sağlanması durumunda Fenerbahçenin oyuncusu olacak muhtemelen bu hafta gerçekleşir.

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#38
Jan 19, 2024 - 5:43 PM hours
Transferin uzamasının sebebi Çağlar'ı çok fazla takımın istemesi haliyle ATM'te fiyat yükseltiyor. Çağlar Fenerbahçe'yi tercih etmese alamazdık umarım iyi bir Çağlar izleriz bizim için çok kritik transfer çünkü Osayi ve Krunic aynı anda ilk 11'de oynayabilecek.
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#39
Jan 21, 2024 - 12:37 PM hours
Oyuncu Fenerbahçe de oynamak istiyor haliyle transfer gerçekleşecek beklemede kalın. 48 saat içinde açıklanacak.

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#40
Jan 21, 2024 - 12:41 PM hours
Yağız Sabuncuoğlu:
"Çağlar Söyüncü AC Milan, Porto, West Ham, Fulham ve Roma'dan gelen teklifleri reddetti."
Valla o zaman bize de FB'ye hayırlı olsun demek düşer...
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.