Çağlar Söyüncü
Date of Birth 23.05.1996
Age 28
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,85m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Centre-Back
Foot both
Current club Fenerbahce
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2521
122-
6--
3-1
2--
1--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jan 29, 2024
Share this rumour

Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu?

Nov 22, 2023 - 7:30 PM hours
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#21
Jan 15, 2024 - 4:08 PM hours
Source: x.com
ÖZEL | Fenerbahçe, Çağlar Söyüncü ile anlaşmaya vardı.

Atletico Madrid’e resmi ‘kiralama’ teklif yapan Fenerbahçe, transferi tamamlamak için İspanyol ekibinin vereceği cevabı bekliyor.
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#22
Jan 15, 2024 - 4:09 PM hours
Alıntı yap HadronX
Kaynak: x.com

Atletico Madrid’e resmi ‘kiralama’ teklif yapan Fenerbahçe, transferi tamamlamak için İspanyol ekibinin vereceği cevabı bekliyor.

Umarım olumlu sonuçlanır çok önemli transfer.
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#23
Jan 15, 2024 - 4:13 PM hours
Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre oyuncu ile anlaşıldı Atletico Madrid'den cevap bekleniyor. Tamamlandı diyebiliriz bence.
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#24
Jan 15, 2024 - 4:45 PM hours
Alıntı yap HadronX

Bu haberin ayrı bir güzel yanı da Türk kuralı için osayi formadan olmayacak iyi oldu
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#25
Jan 15, 2024 - 4:46 PM hours
Hele bir de kiralık olarak gelip güzel bir fiyatta satın alma opsiyonu koyarsak tadından yenmez...
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#26
Jan 15, 2024 - 6:21 PM hours
Alıntı yap repace
Çağlar, artık Fenerbahçe'nin oyuncusu sayılır. 2 3 güne somut hamleler düşer medyaya.

2 gün bile kalmadan transfer haberleri doğruladı smile Benim bilgime göre bu Cuma gününe kadar bu işin imzaya döküleceği. Sonuç ne olur bilmiyorum Atletico Madrid yönetiminin tavrıda önemli.

•     •     •

♛--------> Repace is Here <-------- ♛
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#27
Jan 15, 2024 - 8:09 PM hours
Alıntı yap repace
Alıntı yap repace

Çağlar, artık Fenerbahçe'nin oyuncusu sayılır. 2 3 güne somut hamleler düşer medyaya.

2 gün bile kalmadan transfer haberleri doğruladı smile Benim bilgime göre bu Cuma gününe kadar bu işin imzaya döküleceği. Sonuç ne olur bilmiyorum Atletico Madrid yönetiminin tavrıda önemli.

Kiralık mı satın alma mı? Kiralık ise pek işe yaramaz satın alma ise Fenerbahçe seneye stoper tandeminde çağ açar.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#28
Jan 15, 2024 - 8:40 PM hours
Alıntı yap HadronX

Fenerbahçenin Çağları bonservisi ile alması şuanda imkansız gibi kiralık olarak anlaşma sağlanır diye düşünüyorum haberi yapan Yağız olunca yanlış çıkma ihtimali yok gibi
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#29
Jan 15, 2024 - 8:49 PM hours
Alıntı yap Ruzgarover
Alıntı yap HadronX

Fenerbahçenin Çağları bonservisi ile alması şuanda imkansız gibi kiralık olarak anlaşma sağlanır diye düşünüyorum haberi yapan Yağız olunca yanlış çıkma ihtimali yok gibi

10-15 milyon €'luk satın alma opsiyonu olur bence.
Ç. Söyüncü Fenerbahçe'a geliyor mu? |#30
Jan 15, 2024 - 8:54 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap repace

Alıntı yap repace

Kiralık mı satın alma mı? Kiralık ise pek işe yaramaz satın alma ise Fenerbahçe seneye stoper tandeminde çağ açar.

Kontrat bağladığımız iki stoper var zaten onlarda kalitesi iyi Fulham'ın 20 milyon bonservis teklif ettiği adamı da bonservis ile alabileceğimizi sanmıyorum
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.