Cengiz Ünder
Date of Birth 14.07.1997
Age 26
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,73m
Contract until Jun 30, 2027
Position Right Winger
Foot left
Current club Fenerbahce
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3393
2493
6--
2--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 12, 2023
Share this rumour

Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 30, 2023 - 6:38 PM hours
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#91
Aug 11, 2023 - 6:23 PM hours
Çok ihtiyacımız vardı umarım en kısa sürede açıklanır. Hayırlı olsun.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#92
Aug 11, 2023 - 6:31 PM hours
Fenerbahçe, Cengiz Ünder için Marsilya'ya 15 milyon euro ödeyecek. (RMC Sport)

Bize hayırlı olsun demek düşer.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#93
Aug 11, 2023 - 6:51 PM hours
Tete almasak çok kıskanırdım Fenerbahçe güzel transfer yaptı.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#94
Aug 11, 2023 - 7:01 PM hours
Source: twitter.com
Fenerbahçe, Cengiz Ünder transferi için bonuslarla birlikte 15 milyon euro ödeyecek. (5 taksit)
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#95
Aug 11, 2023 - 7:03 PM hours
Alıntı yap HadronX

Kaynak: twitter.com
Fenerbahçe, Cengiz Ünder transferi için bonuslarla birlikte 15 milyon euro ödeyecek. (5 taksit)

Sağlam bonservis ödeyeceğiz. Yönetim vazgeçer dedim ama sağlam pazarlık yaptı tabi ki Cengiz bu kadar ısrarcı olmasa asla alamazdık. Büyük Fenerbahçe'liymiş sonuna kadar kulübünü zorladı umarım bizi üzmez tekrardan hayırlı olsun.
This contribution was last edited by HadronX on Aug 11, 2023 at 7:12 PM hours
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#96
Aug 11, 2023 - 7:14 PM hours
Hayırlı olsun. Türk ile sağ forvet ihtiyaci giderilebilirse efsane iş yapılmıs olur. Benim pek bi inancım yok umarım yanılırım.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#97
Aug 11, 2023 - 7:21 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap HadronX

Sağlam bonservis ödeyeceğiz. Yönetim vazgeçer dedim ama sağlam pazarlık yaptı tabi ki Cengiz bu kadar ısrarcı olmasa asla alamazdık. Büyük Fenerbahçe'liymiş sonuna kadar kulübünü zorladı umarım bizi üzmez tekrardan hayırlı olsun.

Bu paranın yarısına Altınordu'yu satın alır kendi cengizimi kendim çıkartırım, vasfı sola çekip vurmak olan oyuncuya 15m vermemiş olurum.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#98
Aug 11, 2023 - 7:31 PM hours
Alıntı yap Futbollseverr
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap HadronX

Cengiz fenerbahceli değil buda önemli değil iyi futbolcu aldık taksitle olması 15 m Euro olduğunu değiştirmez ama kap gelmeden fiyata inanmamak lazım.

Cengiz Ünder Fenerbahçe'lidir kendisi Fenerbahçe'li olmasa alamazdık gelmek için kulübüne çok baskı yaptı.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#99
Aug 11, 2023 - 7:33 PM hours
Alıntı yap TheBestGoodMan
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap HadronX

Bu paranın yarısına Altınordu'yu satın alır kendi cengizimi kendim çıkartırım, vasfı sola çekip vurmak olan oyuncuya 15m vermemiş olurum.

Yerli kuralı olmasa Cengiz için o kadar bonservis verilmezdi kısacası sağ kanata yabancı oyuncu alınırdı.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#100
Aug 11, 2023 - 7:35 PM hours
Source: twitter.com
Cengiz Ünder yarın İstanbul’da olacak ve sağlık kontrollerinden geçecek.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.