Cengiz Ünder
Date of Birth 14.07.1997
Age 26
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,73m
Contract until Jun 30, 2027
Position Right Winger
Foot left
Current club Fenerbahce
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3393
2493
6--
2--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 12, 2023
Share this rumour

Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 30, 2023 - 6:38 PM hours
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#111
Aug 11, 2023 - 9:35 PM hours
Alıntı yap Drogba190566
Alıntı yap TheBestGoodMan

Alıntı yap Nejats

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap Futbollseverr

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap HadronX

Kaynak: twitter.com
Fenerbahçe, Cengiz Ünder transferi için bonuslarla birlikte 15 milyon euro ödeyecek. (5 taksit)

Sağlam bonservis ödeyeceğiz. Yönetim vazgeçer dedim ama sağlam pazarlık yaptı tabi ki Cengiz bu kadar ısrarcı olmasa asla alamazdık. Büyük Fenerbahçe'liymiş sonuna kadar kulübünü zorladı umarım bizi üzmez tekrardan hayırlı olsun.

Cengiz fenerbahceli değil buda önemli değil iyi futbolcu aldık taksitle olması 15 m Euro olduğunu değiştirmez ama kap gelmeden fiyata inanmamak lazım.

Cengiz Ünder Fenerbahçe'lidir kendisi Fenerbahçe'li olmasa alamazdık gelmek için kulübüne çok baskı yaptı.

Her fenere gelen fenerlimi? Kulübe baskı yaptı çünkü geçen senede sıkıntılı oynayabildi pek mutlu sayılmazdı. Kulübüne ben gitmek istiyorum diye baskı yapması normal değil mi? Bunu nasıl kanıt sayabilirsiniz?
Neyse güzel transfer hayırlı olsun herkesin ortak görüşü yüksek bonservis evet ama cimbomda diagneye 13 verdi bu denklemde benim görüşüm Cengiz 15 ederdi

Geçen sene gersonun yedeği olarak başladı formayı kaptı gersona hadi aslanım sen brezilyaya köyüne dön dedi, cengizin maçlarını izleyen biri olarak tepkim geliş fiyatına sadece

Tudor dediğin adam sneijder'i kesip tolga ciğerci'yi oynatmış adam, çokta şeytmemek lazım.

Valla hak veriyorum Tudor konusunda smile
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#112
Aug 11, 2023 - 9:51 PM hours
Yabancı kuralının acı meyvesi. Fenere güç katacaktır fakat bonservis çok yüksek verilmesine şaşırmadım değil.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#113
Aug 12, 2023 - 7:26 AM hours
Alıntı yap Sezgin21

Yabancı kuralının acı meyvesi. Fenere güç katacaktır fakat bonservis çok yüksek verilmesine şaşırmadım değil.

Son Altay'ın performansından sonra mecbur kaldılar heralde
This contribution was last edited by Jincxed on Aug 12, 2023 at 7:52 AM hours
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#114
Aug 12, 2023 - 12:49 PM hours
Source: twitter.com
Cengiz Ünder’i getirecek özel jet Atatürk Havalimanı’ndan kalktı. Saat 21.00’de Marsilya’dan İstanbul’a doğru hareket edecekler.

Cengiz Ünder ve Temsilcisi saat 00.00’da İstanbul’da olacak. FB TV ekibi özel çekim için Marsilya’ya gidiyor.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#115
Aug 12, 2023 - 1:35 PM hours
Cengiz milli takımımızın da en önemli oyuncularından birisi, yeteneği ortada ama Fenerbahçe için 15m eğer doğruysa biraz fazla. İnşallah futboluyla verilen bonservisi karşılayacaktır, hayırlı uğurlu olsun.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#116
Aug 12, 2023 - 2:44 PM hours
Alıntı yap Oyuncu06

Cengiz milli takımımızın da en önemli oyuncularından birisi, yeteneği ortada ama Fenerbahçe için 15m eğer doğruysa biraz fazla. İnşallah futboluyla verilen bonservisi karşılayacaktır, hayırlı uğurlu olsun.

Milli takım maçlarında bazen saçmalıkları olsa da eninde sonunda gol atan ve maçın adamı Cengiz oluyor. Fener iyi transfer yaptı ama 15 gerçekten de fazla.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

This contribution was last edited by Berat_Yldz on Aug 12, 2023 at 2:45 PM hours
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#117
Aug 12, 2023 - 3:30 PM hours
Alıntı yap Berat_Yldz
Alıntı yap Oyuncu06

Milli takım maçlarında bazen saçmalıkları olsa da eninde sonunda gol atan ve maçın adamı Cengiz oluyor. Fener iyi transfer yaptı ama 15 gerçekten de fazla.

Aslında değerinde bir oyuncu ama fb gs farketmeksizin kural yüzünden ve kur bu haldeyken bizden bir oyuncuya bu parayı vermek beni rahatsız ediyor zorunluluktan dolayı yerine daha genç bir oyuncuya verilebilirdi getirisi de çok fazla olurdu
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#118
Aug 12, 2023 - 3:50 PM hours
Source: twitter.com
Cengiz Ünder bugün saat 20.30’da Atatürk Havalimanı’nda olacak. Uçak planlaması erkene alındı. Yeni bir düzenleme olursa yazacağım.
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#119
Aug 12, 2023 - 4:14 PM hours
Fenerbahçe bir oyuncuyu isterse o oyuncu Fenerbahçe Formasını giyer. En açık örneği cengiz ve fred
Cengiz Ünder Fenerbahçe'a geliyor mu? |#120
Aug 12, 2023 - 4:59 PM hours
Alıntı yap Berat_Yldz
Alıntı yap Oyuncu06

Bencede fazla fakat ihtiyacımız olan mecburi bir transfer 5 taksit yapılması büyük artı oldu bütçeyi zorlamaz bu şekilde, Merih demiral transferide mümkün yani yerli sıkıntımız ortadan kalkıcaz 7-8 yıl boyunca bence bonservis fazla fakat bu iki oyuncuda hakediyor bunları... Hiçbir taraftar hayır demez cengiz ve merih e inşallah merih ide bağlarız atlanta ile merihin arası kötü yani en ciddi alıcı biz olacağımızdan dolayı onuda taksitle umarım gerçekleşir transfer...
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.