Davinson Sánchez
Date of Birth 12.06.1996
Age 27
Nat. Colombia  Colombia
Height 1,87m
Contract until Jun 30, 2027
Position Centre-Back
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3132
202-
4-2
31-
2--
1--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 5, 2023
Share this rumour

D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu?

Jul 4, 2023 - 9:56 AM hours
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#71
Sep 4, 2023 - 10:56 PM hours
Alıntı yap Berat_Yldz
Bu paraları verebiliyorsak neden son gün Sanchez aldık? Sanchez bence kötü oyuncu değil ama daha erkende alabilirdik ya da aylar önce Ramos gibi tecrübeli birini de alabilirdik. Bu sene hep yanlış işler yapılıyor Nelsson varken evet maliyetli oldu ama gerekliydi.

Nelsonu satmadan stopere 9 milyon euro bonservis verip sanchez çekmek ne kadar mantıklı lig de Abdülkerimi kesmen için kalede günay falan oynaması lazım kaldı ki neden kesesin Abdülkerimi formu nelsondan iyi şuan.

Nelsonu keseceksen satıp para kazanmak istediğin oyuncuyu neden değerini düşürecek şekilde önüne adam getirirsin?

Nelson lig Sanchez CL ise Nelson demeyecek mi takımın as stoperi benim hem az maaş alıyorum hem CL oynamıyorum?

Sayfa 6 da ben de bunları yazmıştım stoper lazım mı harbiden ?
8 numara eksikliği herkes tarafından söylenirken bonservisi stopere verip 8 numaraya kiralık oyuncu getirmek mantıklı mı?
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#72
Sep 4, 2023 - 10:56 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap ScoutTransferi

Profesyonel futbolcu Davinson Sanchez Mina ve kulübü Tottenham Hotspur Football & Athletic Company Limited ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre, futbolcunun eski kulübüne, 5 sezona yayılmış eşit taksitlerle, 9.500.000 euro transfer bedeli ödenecektir.

Futbolcu ile 2023-2024 sezonundan başlayarak 4+1 sezon için anlaşmaya varılmış olup her bir futbol sezonu için net 3.200.000 euro sezonluk ücret ödenecektir.

Demiştim tuzlu oldu diye

Bence de biraz fazla geldi. Aslında normal bir rakam böyle bir oyuncu için ama bizim bütçemize göre biraz fazla gibi geldi. 6 milyon Euro'ya bitirseler çok makul derdim.

Maaşı çok 2.5 filan maaşı olsa 7.5'da bonservisi olsa çok daha güzel olurdu birde 4+1 yıllık anlaşma inşaallah satacağız diye akla karayı seçmeyiz silent

Oyuncu iyi oynasın yeter. Arap pazarından muhakkak alıcı bulur. Mühim olan iyi oynaması. Zaten iyi oynarsa maliyeti hiç konuşulmaz bile. İcardiyi konuşan var mı? Ama falcao hep sakat diye herkes konuşuyordu. Halbuki o da hemen hemen icardi ayarında santrafordu sakatlanmasa. İlk geldiğinde bu nelsonda kim adı sanı duyulmamış 7 m verilir mi diyen çok yorumlar okudum. Hepsini sahadaki savaşçı ruhuyla susturmasini bildi Viking. Yani işin özü verimli olmasında
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#73
Sep 4, 2023 - 10:57 PM hours

Profesyonel futbolcu Davinson Sanchez Mina ve kulübü Tottenham Hotspur Football & Athletic Company Limited ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre, futbolcunun eski kulübüne, 5 sezona yayılmış eşit taksitlerle, 9.500.000 euro transfer bedeli ödenecektir.

Futbolcu ile 2023-2024 sezonundan başlayarak 4+1 sezon için anlaşmaya varılmış olup her bir futbol sezonu için net 3.200.000 euro sezonluk ücret ödenecektir.

Demiştim tuzlu oldu diye

Bence de biraz fazla geldi. Aslında normal bir rakam böyle bir oyuncu için ama bizim bütçemize göre biraz fazla gibi geldi. 6 milyon Euro'ya bitirseler çok makul derdim.

Maaşı çok 2.5 filan maaşı olsa 7.5'da bonservisi olsa çok daha güzel olurdu birde 4+1 yıllık anlaşma inşaallah satacağız diye akla karayı seçmeyiz silent

Oyuncu iyi oynasın yeter. Arap pazarından muhakkak alıcı bulur. Mühim olan iyi oynaması. Zaten iyi oynarsa maliyeti hiç konuşulmaz bile. İcardiyi konuşan var mı? Ama falcao hep sakat diye herkes konuşuyordu. Halbuki o da hemen hemen icardi ayarında santrafordu sakatlanmasa. İlk geldiğinde bu nelsonda kim adı sanı duyulmamış 7 m verilir mi diyen çok yorumlar okudum. Hepsini sahadaki savaşçı ruhuyla susturmasini bildi Viking. Yani işin özü verimli olmasında

Bizimkiler Viking uclde çoşarsa ocakta vikingi okutmazlarsa bir şey bilmiyorum.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#74
Sep 4, 2023 - 11:03 PM hours

Demiştim tuzlu oldu diye

Bizimkiler Viking uclde çoşarsa ocakta vikingi okutmazlarsa bir şey bilmiyorum.

CL de gruptan çıkılırsa yada çıkılmasa bile grupta Man Utd ile başa baş puanlar alınıp kıl payı UEFA ya gidilse bile her takımla kafa kafaya oynayan bir GS olursa Nelsona o serbest kalma bedelini öderler ve yolcu olur. Belki gruptan çıkılırsa oyuncu devam etmek isteyebilir ve yıl sonu için başka bir takımla söz kesilebilir serbest kalma maddesi üzerinden..
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#75
Sep 4, 2023 - 11:44 PM hours
Alıntı yap TheBestGoodMan

Alıntı yap Berat_Yldz

Bu paraları verebiliyorsak neden son gün Sanchez aldık? Sanchez bence kötü oyuncu değil ama daha erkende alabilirdik ya da aylar önce Ramos gibi tecrübeli birini de alabilirdik. Bu sene hep yanlış işler yapılıyor Nelsson varken evet maliyetli oldu ama gerekliydi.

Nelsonu satmadan stopere 9 milyon euro bonservis verip sanchez çekmek ne kadar mantıklı lig de Abdülkerimi kesmen için kalede günay falan oynaması lazım kaldı ki neden kesesin Abdülkerimi formu nelsondan iyi şuan.

Nelsonu keseceksen satıp para kazanmak istediğin oyuncuyu neden değerini düşürecek şekilde önüne adam getirirsin?

Nelson lig Sanchez CL ise Nelson demeyecek mi takımın as stoperi benim hem az maaş alıyorum hem CL oynamıyorum?

Sayfa 6 da ben de bunları yazmıştım stoper lazım mı harbiden ?
8 numara eksikliği herkes tarafından söylenirken bonservisi stopere verip 8 numaraya kiralık oyuncu getirmek mantıklı mı?

Kesilmesi gereken Abdülkerim değil Nelsson. Bize stoper lazımdı ama işte son güne bırakılacak iş değildi şimdi herkes tuzlu diyor herhalde tuzlu olacak ben aylar önce dedim stoper lazım diye sen gidip son gün adamın kapısını çalarsan sana tuzludan verir. Nelsson kusura bakmasın kendini toparlaması lazım. Stoper ve 8 lazımdı ama 8 çok eski hikaye onu son güne bırakmayacaktın Lazio'daki elemana taraftar tepki verince zaten cepte olan bekletilen Ndombele çekildi. İkisi de iyi oyuncu ama ikisinin de eski formu yok ve Ndombele'nin metal sorunları vardı. Oynamaya geldilerse iyi. Ndombele elimizde patlayacak gibi duruyor Sergio ilk 11 oynamaya devam ederse şaşırmam.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

This contribution was last edited by Berat_Yldz on Sep 4, 2023 at 11:46 PM hours
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.