Davinson Sánchez
Date of Birth 12.06.1996
Age 27
Nat. Colombia  Colombia
Height 1,87m
Contract until Jun 30, 2027
Position Centre-Back
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3132
202-
4-2
31-
2--
1--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 5, 2023
Share this rumour

D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu?

Jul 4, 2023 - 9:56 AM hours
15 millones es la cifra estándar que han puesto por su traspaso. Pero el Villarreal no es el único aspirante. También le pretenden Fenerbahçe, Galatasaray o Spartak de Moscú, clubes que no tendrán problema en realizar una ambiciosa oferta. Davinson está en el mercado y su voluntad y la del equipo groguet en la negociación jugarán un papel decisivo.
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#1
Jul 4, 2023 - 10:13 AM hours
Galatasaray böyle maliyetli transfer yapmaz adamın yıllık aldığı belli istediği de belli Nelson yıllık 1.3 milyon alıyor bu adam hem Nelson'dan yaşlı hemde Nelson kadar iyi konum alamıyor Galatasaray Nelsonu satıp o bölgeye maliyeti Nelson'un 3 katı olan bir oyuncuyu almaz.
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#2
Jul 4, 2023 - 1:44 PM hours
Sarı-kırmızılılar, bu doğrultuda Tottenham forması giyen Davinson Sanchez'i gündemine aldı.
Galatasaray, Sanchez için İngiliz ekibine 9 milyon euro'luk bir teklifte bulundu ve beklemeye geçti.
KONTRATI GELECEK YIL BİTİYOR

Tottenham'ın 2017 yılında tam 42 milyon euro bedelle Ajax'tan kadrosuna kattığı Kolombiyalı stoperin sözleşmesi gelecek yıl sona eriyor.
27 yaşındaki stoper, geçtiğimiz sezon Tottenham'da 24 maçta süre aldı. ( Kaynak :Sabah spor)

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#3
Jul 7, 2023 - 1:57 PM hours
İngiliz kulübü ile yapılan görüşmelerde tarafların kısa sürede orta yolu bulması beklenirken sarı kırmızılılar Victor Nelsson’dan gelecek bonservis parasının yarısını başarılı stoperin yerini dolduracak isme ayırma kararı aldı.

Yönetimin hedefi; kaliteli ve gelir gelmez takıma liderlik yapabilecek hazır bir oyuncu kadroya katmak.

Gündemdeki isim ise yine Tottenham’dan Davinson Sanchez. Nelsson’a talip olan Tottenham da 2017’de 42 milyon Euro’ya Ajax’tan aldığı Sanchez’i takımda düşünmüyor. Londra ekibi 1 yıl daha kontratı bulunan 27 yaşındaki Kolombiyalı stoper için 12 milyon Euro istiyor.
Gündemdeki isim ise yine Tottenham’dan Davinson Sanchez.
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#4
Jul 7, 2023 - 4:20 PM hours
Maaliyeti çok fazla olmasından dolayı ben olsam tercih etmem ancak yönetim bi rehavete kapılır ise alabilir oyuncu temsilcisi ile görüşüldü.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#5
Jul 7, 2023 - 5:00 PM hours
Oyuncunun istediği rakamlar çok yüksek o bedele çıkmak yerine nelsson ikna edilse daha mantıklı olur
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#6
Jul 10, 2023 - 8:42 PM hours
Galatasaray, Tottenham forması giyen Davinson Sànchez için 8 milyon euro teklif etti.

(Yağız Sabuncuoğlu)
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#7
Jul 10, 2023 - 9:00 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Maaliyeti çok fazla olmasından dolayı ben olsam tercih etmem ancak yönetim bi rehavete kapılır ise alabilir oyuncu temsilcisi ile görüşüldü.

Sordurdum Yağız bey biraz sallamış durumda Galatasaray'ın yabancı stoper transferi şuan için mümkün değil, Nellson ikna edildi ocak ayına kadar Galatasaray'da kalacak. Sanchez içinde herhangi bir girişim söz konusu değil.

•     •     •

D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#8
Jul 10, 2023 - 9:36 PM hours
Alıntı yap HadronX
Galatasaray, Tottenham forması giyen Davinson Sànchez için 8 milyon euro teklif etti.

(Yağız Sabuncuoğlu)

Fenerbahçe'de neden Becao ısrarı var anlamış değilim bence Davinson çok daha iyi oyuncu Galatasaray mevcut stoperini satmadan bu paralara çıkabiliyorken bizim çok daha fazlasına rahat şekilde çıkmamız lazım ama ilk tercihimiz değil maalesef.
D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#9
Jul 10, 2023 - 9:36 PM hours

Sordurdum Yağız bey biraz sallamış durumda Galatasaray'ın yabancı stoper transferi şuan için mümkün değil, Nellson ikna edildi ocak ayına kadar Galatasaray'da kalacak. Sanchez içinde herhangi bir girişim söz konusu değil.

Fabrizo Romano, Sanchez için girdiği habere kaynak olarak yine Yağız beyi göstermiş kendi haberi değil kaynak yine aynı Yağız Lachend

•     •     •

D. Sánchez Galatasaray'a geliyor mu? |#10
Jul 10, 2023 - 9:39 PM hours
sahada ne yaptığının farkında olmadan oynayan sakar bir oyuncu. daha iyileri lazım.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.