Dele Alli
Date of Birth 11.04.1996
Age 28
Nat. England  England
Height 1,88m
Contract until Jun 30, 2024
Position Attacking Midfield
Foot right
Current club Everton FC
Interested club Besiktas JK

Stats 23/24

No information
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 25, 2022
Share this rumour
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#1
Aug 16, 2022 - 5:11 PM hours
Satın alma opsiyonlu kiralık olarak anlaşılmak üzereymiş. Transferde Gedson ve Nkoudou oyuncuyla ekstra görüşmüş. Müthiş hamle olur.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#2
Aug 16, 2022 - 5:17 PM hours
Çok büyük hamle. CL transferi. Orta saha Josef gedson alli. Seviye çok tepede. Beşiktaş'ın tek eksiği sağ stoper ve sol kanat kalır. Onlarda sağlam alınırsa şampiyonluğa oynar.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#3
Aug 16, 2022 - 6:23 PM hours
Bu çocuk bildiğin Wonderkid oynamak istediği an inanılmaz eğlenceli maçlar izleriz. Bir hayalimiz var fakat başkan limitler kalmadı açıklamasından sonra böyle bir transfer imkansız geliyor ayrıca Everton bu oyuncuyu neden elinden çıkartsın ki hiç mantıklı gelmiyor. Bana Tottenham'dan ayrılması bile saçma gelmişti. Beşiktaşa transferi kıyamet alameti gibi birşeysmile

•     •     •

* * *

" Dil gönlü yüzdüren gemidir. "

Twitter: @fahursa55
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#4
Aug 16, 2022 - 6:27 PM hours
Büyük iş
Bu kalitede stoper de getirebilirsek!
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#5
Aug 16, 2022 - 6:41 PM hours
ben düşüşünü anlamadım 100 milyon değeri vardı viral olmuştu gol sevinci falan filan 16 milyona düşmüş değeri ve gol katkısıda çok düşmüş.
birde Beşiktaşın sistemi nasıl olacak 3 lu stoper oynatcak desek 4 lu ortasaha olur ligin ilk yarısı gedson alli oynadı diyelim ikinci yarıda josef gelirse nasıl oynatcak
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#6
Aug 16, 2022 - 6:43 PM hours
15-16 sezonu sanırım çıkış yaptığı o zaman cok şaşırtmıştı herkesi ust uste 3 sene efsane performans epl tarihinin en genç 50 gole ulaşan oyuncusu ünvanı buraya kadar herşey güzel

Sonra ne olduysa mental bir çöküş tüm o golleri atan adam sıradan vasat bir oyuncuya evrildi. Ben hiç ümitli değilim kendisinden ama bakarsın saçma sapan ligimizde tekrar hayat belirtisi gösteredebilir.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#7
Aug 16, 2022 - 6:48 PM hours
Dele ali forver arkası oynuyor, sol kanatta da oynadıgı maçlar var . 8 ve 6 önünde oynayacağı için problem yok.

Bu arada oyuncu oynatılmıyor. Transferin gerçekleşme ihtimali var

•     •     •

Beşiktaş JK

This contribution was last edited by Padrick on Aug 16, 2022 at 6:50 PM hours
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#8
Aug 16, 2022 - 7:16 PM hours
Düşüşüne en şaşırdığım oyunculardan birisiydi. Ama gelse büyük katkı verir bence.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#9
Aug 16, 2022 - 7:21 PM hours
Alıntı yap TheLastRegista
15-16 sezonu sanırım çıkış yaptığı o zaman cok şaşırtmıştı herkesi ust uste 3 sene efsane performans epl tarihinin en genç 50 gole ulaşan oyuncusu ünvanı buraya kadar herşey güzel

Sonra ne olduysa mental bir çöküş tüm o golleri atan adam sıradan vasat bir oyuncuya evrildi. Ben hiç ümitli değilim kendisinden ama bakarsın saçma sapan ligimizde tekrar hayat belirtisi gösteredebilir.

Sizinle benzer düşüncedeyim. Sükseli bir isim ancak futboldan kopmuş izlenimi veriyor. Türkiye'de ki taraftar kitlesi onu bir nebze coşturabilir.

•     •     •

Tüm zamanların en iyi takımı Barcelona'dır
Tüm zamanların en iyisi Messi'dir. Daha iyisi ancak laboratuvar ortamında oluşturulabilir. Futbolda orta ve şutu hiç sevmem.
Topçu olur dediğimden topçu olur.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#10
Aug 16, 2022 - 8:00 PM hours
Alıntı yap yegekara
ben düşüşünü anlamadım 100 milyon değeri vardı viral olmuştu gol sevinci falan filan 16 milyona düşmüş değeri ve gol katkısıda çok düşmüş.
birde Beşiktaşın sistemi nasıl olacak 3 lu stoper oynatcak desek 4 lu ortasaha olur ligin ilk yarısı gedson alli oynadı diyelim ikinci yarıda josef gelirse nasıl oynatcak
Sence piyasası 100 bin € görmüş bir oyuncunun 26 yaşında Beşiktaş forması giymesi Beşiktaşlılarda acaba Josef mi oynar yoksa Gedson mu derdi tasası kaygısı mı yaratır??smile İngiltere'de futbol hayatı bitmiş gibi duruyor Tottenham'dan Everton'a bedelsiz transferi bile bunun bir göstergesi aslına bakarsanız ve Everton'da da istenilen seviyelerde olmadığından ilk 11'de bile başlayamıyor ki Everton bu sene doğru dürüst bir transfer bile yapmamasına rağmen bi böyle. Beşiktaş'a transfer olursa kendisi için iyi bir şans olur çünkü kötüde oynasa bu sene en az 30-35 maç oynar ve eski performansı için iyi bir form yakalar ve sezon sonunda da kendisi daha üst düzey bir takıma transfer olur. Muhtemelen transferde de bu konudan futbolcu ile konuşulmuştur.

•     •     •

* * *

" Dil gönlü yüzdüren gemidir. "

Twitter: @fahursa55
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.