Dele Alli
Date of Birth 11.04.1996
Age 28
Nat. England  England
Height 1,88m
Contract until Jun 30, 2024
Position Attacking Midfield
Foot right
Current club Everton FC
Interested club Besiktas JK

Stats 23/24

No information
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 25, 2022
Share this rumour
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#61
Aug 22, 2022 - 3:49 PM hours
Önümüzdeki hafta gelecekmiş. Bonservis bedeli ödenmeyecek.

•     •     •

Tüm zamanların en iyi takımı Barcelona'dır
Tüm zamanların en iyisi Messi'dir. Daha iyisi ancak laboratuvar ortamında oluşturulabilir. Futbolda orta ve şutu hiç sevmem.
Topçu olur dediğimden topçu olur.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#62
Aug 22, 2022 - 4:16 PM hours
Alıntı yap TaraftarBjk
Onu bunu bilmem ama "futbola küsmüş"denen, "ölmüş" denen adamın bonservisi hala 16 milyon. Bonservisi bu civarda olan kaç futbolcu var Süper ligde?

Hemen Sayalım
Torreira
Uğurcan Çakır
Kerem Aktürkoğlu
Traore
Altay Bayındır
Dele Alliden Düşük Değere Sahip Ama Daha İyi Olanları Sayalım
Weghorts
Oliveira
Joao Pedro
Gedson Fernandes
Daha Niceleri Var Ama Yazmaya Üşendim.
Değerinin 16M€ Olmasının Sebebi Premier Lig Topçusu Olması Emin Ol jka Transfer Olursa Dahada Düşer.
Hem Geleceğini Sanmıyorum Aston Villa Maçında Oyuna Girmişti Forest İle Oynanan Maçta Kadrodaydı.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#63
Aug 22, 2022 - 6:49 PM hours
Alıntı yap Galatasaraylee
Alıntı yap TaraftarBjk

Onu bunu bilmem ama "futbola küsmüş"denen, "ölmüş" denen adamın bonservisi hala 16 milyon. Bonservisi bu civarda olan kaç futbolcu var Süper ligde?

Hem Geleceğini Sanmıyorum Aston Villa Maçında Oyuna Girmişti Forest İle Oynanan Maçta Kadrodaydı.

Haftaya geliyormuş, telefon konuşması yanımda yapıldı ben sohbete denk geldim. Yoksa gazeteci vs. değilim.

•     •     •

Tüm zamanların en iyi takımı Barcelona'dır
Tüm zamanların en iyisi Messi'dir. Daha iyisi ancak laboratuvar ortamında oluşturulabilir. Futbolda orta ve şutu hiç sevmem.
Topçu olur dediğimden topçu olur.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#64
Aug 22, 2022 - 6:52 PM hours
Alıntı yap TaraftarBjk

Hemen Sayalım
Torreira
Uğurcan Çakır
Kerem Aktürkoğlu
Traore
Altay Bayındır
Weghorts
Oliveira
Joao Pedro
Gedson Fernandes
Değerinin 16M€ Olmasının Sebebi Premier Lig Topçusu Olması Emin Ol jka Transfer Olursa Dahada Düşer.

2 3 gün içerisinde Beşiktaş oyuncuyu açıklayacak. Form olarak kötü durumda olabilir ama yetenek olarak saydığın topçuların prime dönemlerini topla Dele'nin yarısı etmez. Zaten form olarak bu seviyeye düşmese TR'ye tatile bile gelmezdi. Yorum yaparken mantıklı şeyler yazın komik duruma düşüyorsunuz. Kendi takımınıza gelse göklere çıkarırsınız ama başkası alınca boş yapıyorsunuz.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#65
Aug 22, 2022 - 7:34 PM hours
Alıntı yap Krodorr

Alıntı yap TaraftarBjk

Hemen Sayalım
Torreira
Uğurcan Çakır
Kerem Aktürkoğlu
Traore
Altay Bayındır
Weghorts
Oliveira
Joao Pedro
Gedson Fernandes

2 3 gün içerisinde Beşiktaş oyuncuyu açıklayacak. Form olarak kötü durumda olabilir ama yetenek olarak saydığın topçuların prime dönemlerini topla Dele'nin yarısı etmez. Zaten form olarak bu seviyeye düşmese TR'ye tatile bile gelmezdi. Yorum yaparken mantıklı şeyler yazın komik duruma düşüyorsunuz. Kendi takımınıza gelse göklere çıkarırsınız ama başkası alınca boş yapıyorsunuz.

Hmm 2 3 Güne Açıklanıyor Demek O zaman Neden Forest Maçında Kadrodaydı? Neden Aston Villa Maçında Maça Girdi?

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#66
Aug 22, 2022 - 7:51 PM hours
Alıntı yap Krodorr

Alıntı yap TaraftarBjk

Hemen Sayalım
Torreira
Uğurcan Çakır
Kerem Aktürkoğlu
Traore
Altay Bayındır
Weghorts
Oliveira
Joao Pedro
Gedson Fernandes

Hmm 2 3 Güne Açıklanıyor Demek O zaman Neden Forest Maçında Kadrodaydı? Neden Aston Villa Maçında Maça Girdi?

Abi boşver bu aralar BJK ve TS lilere karşı gerçekçi olmayacaksın. Hayal satacaksın.. Gelir ligin içinden geçer ona buna 5 atar 50 golle gol kralı olur diceksin. Maradonanın yer yüzündeki varisi diceksin smile daumen-hochdaumen-hochdaumen-hochdaumen-hochdaumen-hoch Adamlara ne zaman gerçekleri göstersen, senden kötüsü senden provakatörü ve senin kadar futboldan anlamayanı olmuyor nedense!.. Ve nedense de hep haklı çıkıyoruz...
Ya TS kophenaga 2 handikap yapacak diye caka satan var. İnançlı olması güzel bir şeyde arkadaş, ama öyle bir söylüyorarki abi yapamaz dediğinde şerefsiz ve algıcı oluyorsun. La çok güveniyorsan neyin varsa sat iddiada bas handikap 1, diceksin.. Yemez ama sallamak serbest grins grins grins
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#67
Aug 22, 2022 - 7:52 PM hours
Alıntı yap Krodorr

Alıntı yap TaraftarBjk

Hemen Sayalım
Torreira
Uğurcan Çakır
Kerem Aktürkoğlu
Traore
Altay Bayındır
Weghorts
Oliveira
Joao Pedro
Gedson Fernandes

Sözleşmesinde kadroya alınma zorunluluğu vardı çünkü birşey bilmeden boş yapmayın kardeşim şu forumda ya. Haberler düşmeye bile başladı muhtemelen ya yarın ya da ertesi gün İstanbul'a geliyor adam.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#68
Aug 22, 2022 - 7:54 PM hours
Alıntı yap Takafingo

Alıntı yap Krodorr

Alıntı yap TaraftarBjk

Hemen Sayalım
Torreira
Uğurcan Çakır
Kerem Aktürkoğlu
Traore
Altay Bayındır
Weghorts
Oliveira
Joao Pedro
Gedson Fernandes

Abi boşver bu aralar BJK ve TS lilere karşı gerçekçi olmayacaksın. Hayal satacaksın.. Gelir ligin içinden geçer ona buna 5 atar 50 golle gol kralı olur diceksin. Maradonanın yer yüzündeki varisi diceksin smile daumen-hochdaumen-hochdaumen-hochdaumen-hochdaumen-hoch Adamlara ne zaman gerçekleri göstersen, senden kötüsü senden provakatörü ve senin kadar futboldan anlamayanı olmuyor nedense!.. Ve nedense de hep haklı çıkıyoruz...
Ya TS kophenaga 2 handikap yapacak diye caka satan var. İnançlı olması güzel bir şeyde arkadaş, ama öyle bir söylüyorarki abi yapamaz dediğinde şerefsiz ve algıcı oluyorsun. La çok güveniyorsan neyin varsa sat iddiada bas handikap 1, diceksin.. Yemez ama sallamak serbest grins grins grins

Dostum yaşın kaç bilmiyorum ama en fazla 16 17 falandır ondan seni ciddiye bile almıyorum. Konunun ts'la ne alakası var o bile meçhul. Böyle saçma sapan çocukca laf atmaları gidin twitter'da yapın.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#69
Aug 23, 2022 - 12:06 AM hours
Futbol piyasasını takip eden arkadaşlar biraz da Türkçe ile ilgilense daha rahat anlaşırdık.
Süper ligde 16 milyon bonservis bedelli futbolcu olup olmadığından ziyade bir kinaye idi o. Diğer yandan Arkadaşın saydığı isimlerin hiçbirine herhalde hiçbirimiz "ölmüş" ya da "futboldan soğumuş" diyemeyiz. Takımlarında banko ilk 11 oynayan adamlarla, süre alamayan bir adamın finansal kıyaslamasında bile bonservis bedeli kafa kafaya ise o "ölü adam" için 6 ise 6, 8 ise 8 riski alınır. Milattan önce değil 3-4 yıl önce Premier ligde bu değere ulaşmış futbolcu için "alınmaz risk" denilmez.

•     •     •

Şampiyonlukları kağıt üzeri kadrolar getirmez.
Dele Alli Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#70
Aug 23, 2022 - 12:36 AM hours
Alıntı yap TaraftarBjk
Futbol piyasasını takip eden arkadaşlar biraz da Türkçe ile ilgilense daha rahat anlaşırdık.
Süper ligde 16 milyon bonservis bedelli futbolcu olup olmadığından ziyade bir kinaye idi o. Diğer yandan Arkadaşın saydığı isimlerin hiçbirine herhalde hiçbirimiz "ölmüş" ya da "futboldan soğumuş" diyemeyiz. Takımlarında banko ilk 11 oynayan adamlarla, süre alamayan bir adamın finansal kıyaslamasında bile bonservis bedeli kafa kafaya ise o "ölü adam" için 6 ise 6, 8 ise 8 riski alınır. Milattan önce değil 3-4 yıl önce Premier ligde bu değere ulaşmış futbolcu için "alınmaz risk" denilmez.

Dediğim gibi form grafiği olarak düşüşte olmasa uçak ile TR üzerinden bile geçmeyecek bi adam Dele Alli. Kıyasladıkları topçular hele ne kadar objektif olmadıklarının kanıtı. Kendi takımlarına gelse aynı yorumların zıttını yazarlar buraya. Bu transfer risk ama bu riski alacaksın. Eline böyle bir fırsat geçiyorsa bu riske girersin. Tutarsa ligi sallar seni şampiyon yapar. Tutmazsa zaten zorunlu değil bonservisi salarsın gider.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.