Derrick Köhn
Date of Birth 04.02.1999
Age 25
Nat. Germany  Germany
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2026
Position Left-Back
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3447
2036
1111
1--
1--
1--
probability 86 %  
86 %  
Last valuation: Feb 9, 2024
Share this rumour

Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu?

Feb 5, 2024 - 3:28 PM hours
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#11
Feb 6, 2024 - 6:07 AM hours
Alıntı yap Gs2025
Alıntı yap TransferErcibi

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da sol bek transferi için sürpriz bir gelişme yaşandı.

Haluk Yürekli'nin haberine göre; Galatasaray, Hannover forması giyen 25 yaşındaki Derrick Köhn'ü gündemine aldı.

Oyuncu ile anlaşma tamam zaten 2.ligde oynuyor pek piyasası da yok, eğer kabul ederse Sergio'nun da sözleşmesi dondurulacak ve yerine kiralık on numara transferi yapılacak.

Hannover bu şekilde devam ederse Galatasaray rotayı tekrar Nicolás Tagliafico'ya çevirebilir, Erden Timur'un en sevmediği olay son anda fiyat değişikliği.

3 milyon çıkış maddesi olan oyuncuyu 2 milyona almaya kalkarsan elbette bu iş olmaz. Erden Timur çok zeki diyelim de karşı taraf aptal mı?

Çıkış maddesinin amacı o zaten daha ucuza almak 3 milyon verdiğin de kulübün söz hakkı dahi yok ancak o madde seneye geçerli şimdi gidip daha ucuza almaya çalışmak ihtimali varken niye yapmasın?

Bizim Nellson'un çıkış maddesi 25 milyon euro biz 20'ye bırakırsak salak mı olacağız?

Bilader ben senin kafa yapanı çözemedim futbolun mali kısmından hiç anlamıyorsun. Barcelona Messi'nin çıkış maddesini yıllarca 700 milyon euro yaptı la liga da çıkış maddesi koydurmak zorunlu diye.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#12
Feb 6, 2024 - 9:25 AM hours
Alıntı yap Gs2025

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da sol bek transferi için sürpriz bir gelişme yaşandı.

Haluk Yürekli'nin haberine göre; Galatasaray, Hannover forması giyen 25 yaşındaki Derrick Köhn'ü gündemine aldı.

Oyuncu ile anlaşma tamam zaten 2.ligde oynuyor pek piyasası da yok, eğer kabul ederse Sergio'nun da sözleşmesi dondurulacak ve yerine kiralık on numara transferi yapılacak.

Hannover bu şekilde devam ederse Galatasaray rotayı tekrar Nicolás Tagliafico'ya çevirebilir, Erden Timur'un en sevmediği olay son anda fiyat değişikliği.

3 milyon çıkış maddesi olan oyuncuyu 2 milyona almaya kalkarsan elbette bu iş olmaz. Erden Timur çok zeki diyelim de karşı taraf aptal mı?

Çıkış maddesinin amacı o zaten daha ucuza almak 3 milyon verdiğin de kulübün söz hakkı dahi yok ancak o madde seneye geçerli şimdi gidip daha ucuza almaya çalışmak ihtimali varken niye yapmasın?

Bizim Nellson'un çıkış maddesi 25 milyon euro biz 20'ye bırakırsak salak mı olacağız?

Bilader ben senin kafa yapanı çözemedim futbolun mali kısmından hiç anlamıyorsun. Barcelona Messi'nin çıkış maddesini yıllarca 700 milyon euro yaptı la liga da çıkış maddesi koydurmak zorunlu diye.

Hocam katılıyorum da Messi örneği alakasız olmuş biraz. La Liga'daki çıkış maddeleri zaten göstermelik konuyo genelde. Yanlış hatırlamıyosam Pedri'nin serbest kalması 1 milyar euro. Ayrıca zaten o kadar uçuk fiyatlarda serbest kalmanın altında bitirirsin işi. Fakat burada serbest kalma bedeli zaten 3 milyon euro. Yani arkadaşın dediği şey "1 milyon euro için uğraşılır mı?" Ben de aynı arkadaşa cevap verdim zaten üstten okuyabilirsin. Sana katılıyorum genel olarak. Sadece örnek alakasız olmuş birazcık.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#13
Feb 6, 2024 - 5:39 PM hours
Alıntı yap mertensagabey
oyuncu Galatasaray'a menajerler tarafından teklif edildi ve Galatasaray yönetimi değerlendirmeye aldı. resmi hiçbir girişim yok.

Galatasaray resmi teklifini iletti hannover den cevap bekliyor.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#14
Feb 6, 2024 - 8:32 PM hours
Kendi takımlarında çoğunlukla yedek kalan futbolcu tercihlerinden dolayı kış transfer politikasını beğenmedim. Özellikle Carlos Vinicius ya hiç oyuna girmemiş ya da ancak son 10 dakika süre alabilmiş. Köhn yerine de aynı kulüpten Bright Arrey-Mbi alınsa daha faydalı olabilir düşüncesindeyim.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#15
Feb 7, 2024 - 12:07 AM hours
Okan Buruk'un da açıkladığı üzere muhtemelen bu arkadaşla beraber transfer kapanacak. Daha iyi birisi bulunabilir miydi? Tabi ki evet. Fakat yönetimin para harcamak istememesinden dolayı mecburen düşük profil birisine gidecektik. Yine de aynı maliyetlere daha genç ve potansiyeli yüksek birisi tercih edilebilirdi. "Hiç transfer yapmıyoruz, Berkan'ı, Kazımcan'ı, Barış Alper'i oynatırız." deselerdi yine kabul ederdim ama transfer yapılıyorsa en azından daha düzgün bir isme gidilmeliydi. Hayırlısı olsun sahada görelim.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#16
Feb 7, 2024 - 6:13 AM hours
Son 2 maç harici kanat bek oynamış. Bakalım gelirse işimize yarayacak mı?

•     •     •

Taca gitti top :D
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#17
Feb 7, 2024 - 8:25 AM hours
Alıntı yap Emeghara
Son 2 maç harici kanat bek oynamış. Bakalım gelirse işimize yarayacak mı?

Anlaşma süreci ve pazarlıklar halen devam ediyor.

•     •     •

Taca gitti top :D
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#18
Feb 7, 2024 - 9:07 AM hours
Alıntı yap ispermecet
yorumumu merak edenler olduğunu biliyorum sizleri aydınlatmaya geldim buyrun

- hızlı değil, yavaş da değil ama yavaşa yakın tarafta bir bek için
- vuruş tekniği çok iyi, gol atabiliyor
- ortaları fena değil ama özel değil
- dribbling çok savruk, hızı da olmadığı için işi zor
- savunmada çok savruk, pozisyon alma eh işte
- angelino nun kazımcan ın kaymalarını çok aratır bu size söyliyim
- gücü eh işte

boey ile uzaktan yakından alakası yok. assignon ile de kıyas götürmez. normalde c derdim ama hadi sizin hatrınıza c+ diyorum. yeni boey değil yeni adekugbe olur.

bu burda dursun.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#19
Feb 7, 2024 - 2:28 PM hours
Galatasaray, devre arası transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılı ekip son olarak 25 yaşındaki Alman sol bek Derrick Köhn ile anlaşma sağladı.. (kaynak: Aspor)

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#20
Feb 7, 2024 - 2:31 PM hours

Hayırlı olsun, oyuncunun menajeri dün statta maçı takip etmişti zaten kulüp biraz sıkıntı çıkarıyordu onu da çözdüler yarın filan İstanbul'da olması bekleniyor. Kiralık olarak gelecek oyuncu ve Galatasaray transferi noktalayacak. Okan hoca Sergio'yu kullanmak istiyor Ziyech de 3-4 haftaya döndüğü için on numara transferi de olmayacak.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.