Derrick Köhn
Date of Birth 04.02.1999
Age 25
Nat. Germany  Germany
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2026
Position Left-Back
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3447
2036
1111
1--
1--
1--
probability 86 %  
86 %  
Last valuation: Feb 9, 2024
Share this rumour

Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu?

Feb 5, 2024 - 3:28 PM hours
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#31
Feb 7, 2024 - 6:37 PM hours
Hayırlı olsun oyuncu Galatasaray'da.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#32
Feb 7, 2024 - 7:00 PM hours
Alıntı yap Gala2024
Alıntı yap Alper555

Alıntı yap TransferErcibi

Alıntı yap Gala2024

Alıntı yap HomeScouting

Kaça bitmiş belli mi?

Benim bildiğim
500k kiralama + 3 milyon euro opsiyon
450k maaş

Hani 2 milyona alıyordular. Bu oyuncuyu 30 yaşında mı sandın.? Yaşı genç olan oyuncuyu piyasa değerinin altında biraz zor alırsın.

Nerde yazmısım 2 milyona oyuncu alıyorlar diye zwinker

Sanırım kiralık değil. 3.35m bonservis 300 bin bonus 500 bin maaş.

6 milyon Angelinoya vermeyip 3 milyona bu oyuncuyu aldılar. Gelen oyunculara az para verdiler fakat takımın kalitesini de aşağı çektiler.

Bence yeni bir sacha boey çıkarabilir bizim takım bundan
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#33
Feb 7, 2024 - 7:06 PM hours
Tek anlam veremediğim nokta, günlerdir 3 milyon çıkış maddesi olduğunu söylenen adamı neden 3.35 milyona almışız? Ya öyle bir madde yoktu ya da biz bahşiş vermişiz.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#34
Feb 7, 2024 - 7:30 PM hours
Alıntı yap gscache23
Tek anlam veremediğim nokta, günlerdir 3 milyon çıkış maddesi olduğunu söylenen adamı neden 3.35 milyona almışız? Ya öyle bir madde yoktu ya da biz bahşiş vermişiz.

O madde 24/25 sezonundan itibaren geçerli biz şuan 23/24 sezonunu oynuyoruz 4 ay daha beklemek lazım onun için.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#35
Feb 7, 2024 - 8:42 PM hours
Alıntı yap ispermecet
yorumumu merak edenler olduğunu biliyorum sizleri aydınlatmaya geldim buyrun

- hızlı değil, yavaş da değil ama yavaşa yakın tarafta bir bek için
- vuruş tekniği çok iyi, gol atabiliyor
- ortaları fena değil ama özel değil
- dribbling çok savruk, hızı da olmadığı için işi zor
- savunmada çok savruk, pozisyon alma eh işte
- angelino nun kazımcan ın kaymalarını çok aratır bu size söyliyim
- gücü eh işte

boey ile uzaktan yakından alakası yok. assignon ile de kıyas götürmez. normalde c derdim ama hadi sizin hatrınıza c+ diyorum. yeni boey değil yeni adekugbe olur.

Yok daha neler, ben dünden beri 4-5 maçını izledim tek hak verdiğim konu savunması C denecek seviyede ama buda hücuma çok çıkmasından kaynaklı ama burası Galatasaray hücuma katkıyi bir tık aşağı çekip savunmasını arttırır bunu sağlayacak hız, güç ve kondisyona sahip.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#36
Feb 7, 2024 - 10:20 PM hours
Alıntı yap gscache23

O madde 24/25 sezonundan itibaren geçerli biz şuan 23/24 sezonunu oynuyoruz 4 ay daha beklemek lazım onun için.

Hocam adamın sözleşmesi 2025 yazında bitiyor zaten. 2022'de 3 yıllık imzalamış. Çıkış maddesi varsa o gün konmuştur. 2 senedir olmayan şey son senesinde neden devreye girsin?
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#37
Feb 7, 2024 - 11:07 PM hours
Alıntı yap gscache23

Alıntı yap gscache23

Hocam adamın sözleşmesi 2025 yazında bitiyor zaten. 2022'de 3 yıllık imzalamış. Çıkış maddesi varsa o gün konmuştur. 2 senedir olmayan şey son senesinde neden devreye girsin?

2022 yılında imzalanan sözleşmede, 2024 yazında 3milyon avro çıkış bedeli olacak yazılmışsa olabilir mi?
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#38
Feb 7, 2024 - 11:29 PM hours
Alıntı yap Sezgin21
Alıntı yap ispermecet

Alıntı yap ispermecet

- gücü eh işte

boey ile uzaktan yakından alakası yok. assignon ile de kıyas götürmez. normalde c derdim ama hadi sizin hatrınıza c+ diyorum. yeni boey değil yeni adekugbe olur.

bu burda dursun.

Boey bize gelmeden önce dijonda geçirdiği kiralık serüveni dışında asist performansı ve oyun süresinin şuan ki performansıyla alakası yoktu. Geldiğinde yaşının vermiş olduğu acemiliği vardı takım 2 kere sil baştan kuruldu ve kamp yapmadan formayı alıp yürüdü. Yani c seviyesindeydi. Bu adam performansını sürdürür attığı gollere asistlere devam ederse çünkü kurulu takımda oynayacak a seviyesine gelmesi boey kadar uzun sürmez. Burda önemli nokta oyuncunun grlişime açık olup olmadığı yarım sezon bunu anlamak için yeterli olmayabilir önce kiralanıp bonservisi alınacaksa bu da bu işin riski bence.

c seviyesinde m seviyesinde değildi. saçma sapan konuşup durmayın.

oyuncuların bazı özellikleri vardır gelişmesi çok zordur, bazı özellikleri vardır gelişmesi nispeten kolaydır, bazı özellikleri vardır gelişmesi çok kolaydır.

mesela birçok oyuncu istediği kadar çalışsın mbappe kadar hızlı olamaz.

birçok oyuncu istediği kadar çalışsın hamsik in oyun görüşüne sahip olamaz.

istediği kadar çalışsın beckham gibi orta kesemez.

bu oyuncu tamamen sıradan bir oyuncu. boey her zaman çok disiplinli her zaman belli özellikleri ortalamanın çok üstünde her zaman potansiyeli olan bir oyuncuydu. diğer eksikliklerini kapatınca, temel öne çıkan özelliklerini de geliştirince makineye dönüştü.

bu oyuncu topla koşmasını dahi bilmeyen, son derece sıradan bir adekugbe. dikkatini çekerim adekugbe de kanada milli takımı oyuncusu. elbette bomboş adamlar değiller ama duvara çarpar gibi rakiplere çarpınca bu oyuncu, ya biz bu adamı niye almışız diyeceksin. abi sen haklıymışsın diyeceksin. assignon öyle değildi, o yüzden de premier lige gitti. bu oyuncu böyle istatistikler yapacak da avrupada herhangi bi kulübün dikkatini çekmeyecek. 2 milyon euro verip almayacaklar puhahahahahaha kargalar güler buna. dikkatini çelerim, herhangi bi oyuncu değil, deli gibi istatistik yapmış bi oyuncu bu, herkesin zate gözü önünde.

niye almıyolar? çünkü tam olarak dediğim sebeplerden. ya gelince yedirdiği gollerden sonra sol beke berkan monte edilince anlarsınız olayı şimdi almıyor belli ki.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#39
Feb 7, 2024 - 11:40 PM hours
Alıntı yap prodeer
Alıntı yap Gala2024

Alıntı yap Sezgin21

Alıntı yap ispermecet

Alıntı yap ispermecet

- gücü eh işte

bu burda dursun.

Boey bize gelmeden önce dijonda geçirdiği kiralık serüveni dışında asist performansı ve oyun süresinin şuan ki performansıyla alakası yoktu. Geldiğinde yaşının vermiş olduğu acemiliği vardı takım 2 kere sil baştan kuruldu ve kamp yapmadan formayı alıp yürüdü. Yani c seviyesindeydi. Bu adam performansını sürdürür attığı gollere asistlere devam ederse çünkü kurulu takımda oynayacak a seviyesine gelmesi boey kadar uzun sürmez. Burda önemli nokta oyuncunun grlişime açık olup olmadığı yarım sezon bunu anlamak için yeterli olmayabilir önce kiralanıp bonservisi alınacaksa bu da bu işin riski bence.

Boey kariyerini kendi inşaa etti. Kendi çabasıyla bu seviyeye geldi. Takımda ki diğer oyuncularda çalışsalar boey seviyesine gelebilirler.

Bu oyuncunun yaşı 25 gelişim evresinin sonuna gelmiş. Muhtemelen kazımcanın pik halini izleriz.

mesela Abdülkerim Bardakcı gibimi ? 25 in den sonra evrilemez diyorsun yani . hmmm. enteresan bir futbol zekası

abdülkerim şamp ligi için hala sıradan bir oyuncu. şamp liginde rakibin yanından topla depar atıp sana tur bindiriyorsa senin o seviyede işin yoktur. ya van dijk gibi pozisyonunu alacaksın ya da hızlı olacaksın.

b, belki b+ seviyededir. kendisini geliştirmiş, işine çok saygılı bir oyuncudur. hava topları iyidir, rakip markajı iyidir, topla ilişkisi iyidir.

ancak hiçbir büyük takımda öyle kafana göre geriden uzun toplar atıp atıp topu kaybedemezsin. 1 kere olur 2 kere olur 3. de şutlarlar adamı. bunu sadece doğru anda yapabilirsin. abdülkerim bunları her maç 5 kere dener 1 i hadi bilemedin 2 si gerçekten işe yarar. büyük takımlarda sen topu bu şekilde kolay harcayamazsın. hele ki biraz heyecanlansın o zaman 15 kere dener, takımını defalarca ileri geri koşturur. açın kopenhag maçını izleyin.

abdülkerim i sadece rashford değil bu arada, ilk ön elemelerdeki siyahi çocuk da pert etmişti. bu oyuncu belli özellikleri iyi olan, şamp ligi için sıradan bir defans oyuncusudur. yok bayernmiş, yok bilmem neymiş. olm hiç mi futbol izlemiyorsunuz? açın napolinin defanslarına bakın mesela sonra abdülkerim i izleyin.

büyük takımlar önde oynar, önde oynayan takımların da savunmacıları diğer tüm özelliklerine ek olarak hızlı olur. davinson mesela a veya a+ bir oyuncudur. kim min a+ oyuncudur. nelsson değildir. abdülkerim hiç değildir. bizim rayan baniya c- oyuncudur. çağlar zirvesinde a kalite oyuncudur. bu işler böyle, romantizmle olacak işler değil.

bir gs sempatizanı olarak, derrick de c bilemedin c+ oyuncudur. bu iş böyle beyler bana sormayacaksınız hesabını transferi yapanlara sorun.
Derrick Köhn Galatasaray'a geliyor mu? |#40
Feb 8, 2024 - 1:40 AM hours
Alıntı yap ispermecet
Alıntı yap Sezgin21

Alıntı yap ispermecet

Alıntı yap ispermecet

- gücü eh işte

bu burda dursun.

c seviyesinde m seviyesinde değildi. saçma sapan konuşup durmayın.

oyuncuların bazı özellikleri vardır gelişmesi çok zordur, bazı özellikleri vardır gelişmesi nispeten kolaydır, bazı özellikleri vardır gelişmesi çok kolaydır.

mesela birçok oyuncu istediği kadar çalışsın mbappe kadar hızlı olamaz.

birçok oyuncu istediği kadar çalışsın hamsik in oyun görüşüne sahip olamaz.

istediği kadar çalışsın beckham gibi orta kesemez.

bu oyuncu tamamen sıradan bir oyuncu. boey her zaman çok disiplinli her zaman belli özellikleri ortalamanın çok üstünde her zaman potansiyeli olan bir oyuncuydu. diğer eksikliklerini kapatınca, temel öne çıkan özelliklerini de geliştirince makineye dönüştü.

bu oyuncu topla koşmasını dahi bilmeyen, son derece sıradan bir adekugbe. dikkatini çekerim adekugbe de kanada milli takımı oyuncusu. elbette bomboş adamlar değiller ama duvara çarpar gibi rakiplere çarpınca bu oyuncu, ya biz bu adamı niye almışız diyeceksin. abi sen haklıymışsın diyeceksin. assignon öyle değildi, o yüzden de premier lige gitti. bu oyuncu böyle istatistikler yapacak da avrupada herhangi bi kulübün dikkatini çekmeyecek. 2 milyon euro verip almayacaklar puhahahahahaha kargalar güler buna. dikkatini çelerim, herhangi bi oyuncu değil, deli gibi istatistik yapmış bi oyuncu bu, herkesin zate gözü önünde.

niye almıyolar? çünkü tam olarak dediğim sebeplerden. ya gelince yedirdiği gollerden sonra sol beke berkan monte edilince anlarsınız olayı şimdi almıyor belli ki.

Sen konuşmuşsun ama hep boşa konuşmuşsun. Hız oyuncunun doğal yeteneğidir. Hız hariç herseyi çalışarak geliştirebilir. Neymis Beckham gibi orta kesemezmis. Ne alaka kardeşim. Beckham stilinde kesemeyebilir ama çalışarak beckhamdan bile iyi orta kesilebilir. Bu adam öyle senin dediğin gibi sıradan bir adam değil. Gayet iyi oynuyor ve devamlı oynuyor. Bir maç iyi bir maç kötü değil. Kusura bakma ama sen bu adamı ya izlememissin ya da farklı bir organınla işlemişsin.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.