Dries Mertens
Date of Birth 06.05.1987
Age 37
Nat. Belgium  Belgium
Height 1,69m
Contract until Jun 30, 2024
Position Second Striker
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 511219
36919
62-
5--
21-
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 7, 2022
Share this rumour

Dries Mertens Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Aug 2, 2022 - 1:22 PM hours
Son gelen bilgi; Galatasaray’ın Mertens transferinde ciddi aşama kaydettiği yönünde…
Source: twitter.com
SON DAKİKA | Galatasaray, Mertens’in transferi için girişimde bulundu. Napoli ile sözleşmesi sona eren 35 yaşındaki Belçikalı yıldız oyuncuya 3 buçuk milyon Euro’luk teklif sunuldu, görüşmeler devam ediyor.
Alıntı yap Kanun123
Kaynak: twitter.com
Son gelen bilgi; Galatasaray’ın Mertens transferinde ciddi aşama kaydettiği yönünde…
yüksek ihtimalle eski hocasının yanına, lazio'ya gidecek futbolcu.
Ya saçmalamasınlar ya ne gerek var
Dries Mertens Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#4
Aug 3, 2022 - 11:16 AM hours
Geleceğini sanmıyorum
Dries Mertens Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#5
Aug 3, 2022 - 12:37 PM hours
Bıkmadık bu yaştaki oyunculara dünyaları ödemekten. Umarım gelmez.
Yüksek maaş istiyor yaşlı iyi oyuncu ama paranın altına girmeye gerek yok belli olmaz 2. Falcao vakası yaşamayalım ona verilecek imza parası cart curtla diğer transferler yapılabilir

•     •     •

GÜLER
Max edeceği maaş miktarı 2 milyon Euro. 5milyon haberleri dönüyor. Gülüyorum sadece Lachend oyuncu iş yapar mı yapar. Geçen sezon İtalya gibi bir ligte 13 gol atmış. Ama dediğim gibi Max maaş 2m fazlası zarar. Bu tip oyuncudan bonservis geliri olmaz 35 olmuş. Oyuncu bonservissiz olduğu için alırsın şampiyon yapar katkısı bu yönden olur. Sezonluk transfer. Mantıklı tarafları da var. Mantıksız taraflarında.
Source: twitter.com
Dries #Mertens is getting closer and closer to #Galatasaray as a free agent. Talks in progress to close the agreement for a contract until 2024.
Dries #Mertens is getting closer and closer to #Galatasaray as a free agent. Talks in progress to close the agreement for a contract until 2024.

Dries #Mertens serbest oyuncu olarak #Galatasaray'a gitgide yaklaşıyor. 2024'e kadar sürecek bir sözleşme için görüşmeler devam ediyor.
Alıntı yap ScoutTransferi

Max edeceği maaş miktarı 2 milyon Euro. 5milyon haberleri dönüyor. Gülüyorum sadece Lachend oyuncu iş yapar mı yapar. Geçen sezon İtalya gibi bir ligte 13 gol atmış. Ama dediğim gibi Max maaş 2m fazlası zarar. Bu tip oyuncudan bonservis geliri olmaz 35 olmuş. Oyuncu bonservissiz olduğu için alırsın şampiyon yapar katkısı bu yönden olur. Sezonluk transfer. Mantıklı tarafları da var. Mantıksız taraflarında.

gelen haberlere göre 1+1 şeklinde performansa dayalı bir sözleşme zaten ben nötrüm transfere
dış basın bitti diye geçiyor hayırlı olsun büyük ihtimalle evander gelmicek galatasarayın forvet arkasına gezici tipte sürekli dolanan oyuncuya ihtiyacı vardı daha önce bu yorumu plea için yapmıştım ama mertenste götürür orayı okan hocanın sistemine cuk diye oturur smile
This contribution was last edited by Petrovic17 on Aug 4, 2022 at 3:22 PM hours
Alıntı yap Petrovic17
Alıntı yap ScoutTransferi

gelen haberlere göre 1+1 şeklinde performansa dayalı bir sözleşme zaten ben nötrüm transfere
dış basın bitti diye geçiyor hayırlı olsun büyük ihtimalle evander gelmicek galatasarayın forvet arkasına gezici tipte sürekli dolanan oyuncuya ihtiyacı vardı daha önce bu yorumu plea için yapmıştım ama mertenste götürür orayı okan hocanın sistemine cuk diye oturur smile

Hocam 1+1 yıllık anlaşma ve yıllık 4-4.5 m maaş verecekler diye haber düştü şimdi. Yazıklar olsun derim başka bişi demem. Şu oyuncuya 2 yıllık 9m maaş vereceğinize 6-7 m bandında genç bir oyuncuya yıllık.1.5-2m verseydiniz. Daha mantıklı olurdu.. 35 yaşında biri elimizde gomis varken 30 yaşında SEFEROVİÇ varken 35 yaşında adam almak nedir ya.. kafayı yedi bu yönetim. Eski yönetimlerin Babel fegulli maaşından kurtulduk derken yaptıkları şeylere bak… falcaodan çok çektik. Sıra bu adamdamı… kime para yedireceklerşni şaşırdı bu yönetim bu aralar!!!!
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.