Dries Mertens
Date of Birth 06.05.1987
Age 37
Nat. Belgium  Belgium
Height 1,69m
Contract until Jun 30, 2024
Position Second Striker
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 511219
36919
62-
5--
21-
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 7, 2022
Share this rumour

Dries Mertens Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Aug 2, 2022 - 1:22 PM hours
ilk etapta 2.8 ikinci görüşmede 3.2 teklif edildi daha fazlası olmaz bence 3.5e çıkılır en fazla kabul etmiyorsa zorlamaya gerek yok veiga çekelim smile
Umarım gerçekleşmez. 35 lik adamın bu takımda ne işi var ya. Hem de bu maaşla. İnanılır gibi değil. Paraları menejerlere görmüyorlar
Ben olsam ne Mertensi ne Veigayı alırım. Ya Evanderi alırım ya da 20-22 yaşlarında parayı basıp genç bir on numara veya forvet arkası alırım ideal planlama bu olur. Zaten orta sahaya 3 tane canavar gibi oyuncu aldın en ileride de Seferovic gibi tecrübeli bir golcü var. Liderlik ve tecrübe konusunda sıkıntın olsa eyvallah derim ama yaptığın transferlerle o sorunu çözdün. Bu orta sahalarla golcünün tam ortasına koy bakalım genç bir çocuk bir senede değeri en az 15-20 olmazsa gel beni şey et. Şimdi defans hattında genç Nelsson var oynarsa Kazımcan da var yedek stoperler de genç. Hücum hattında Yunus ve Kerem gibi iki genç oyuncun var. Bir genç de orta sahaya kazandırsan mükemmel olurdu.
Alıntı yap avukat067
Ben olsam ne Mertensi ne Veigayı alırım. Ya Evanderi alırım ya da 20-22 yaşlarında parayı basıp genç bir on numara veya forvet arkası alırım ideal planlama bu olur. Zaten orta sahaya 3 tane canavar gibi oyuncu aldın en ileride de Seferovic gibi tecrübeli bir golcü var. Liderlik ve tecrübe konusunda sıkıntın olsa eyvallah derim ama yaptığın transferlerle o sorunu çözdün. Bu orta sahalarla golcünün tam ortasına koy bakalım genç bir çocuk bir senede değeri en az 15-20 olmazsa gel beni şey et. Şimdi defans hattında genç Nelsson var oynarsa Kazımcan da var yedek stoperler de genç. Hücum hattında Yunus ve Kerem gibi iki genç

oyuncun var. Bir genç de orta sahaya kazandırsan mükemmel olurdu.

Okadar haklısın ki kardeş. Resmen aklımdakileri söylüyorsun. Bu adamın yıllık maaşına bonservisi ile genç yetenek alınır. 1 yada 2 sene sonra satılır. Bak nelsona 17+bonuslar 20+bonuslar veriyorlar. Satılmalı bence Kaan ve DENAYER alınabilir yerlerine.
Alıntı yap avukat067
Ben olsam ne Mertensi ne Veigayı alırım. Ya Evanderi alırım ya da 20-22 yaşlarında parayı basıp genç bir on numara veya forvet arkası alırım ideal planlama bu olur. Zaten orta sahaya 3 tane canavar gibi oyuncu aldın en ileride de Seferovic gibi tecrübeli bir golcü var. Liderlik ve tecrübe konusunda sıkıntın olsa eyvallah derim ama yaptığın transferlerle o sorunu çözdün. Bu orta sahalarla golcünün tam ortasına koy bakalım genç bir çocuk bir senede değeri en az 15-20 olmazsa gel beni şey et. Şimdi defans hattında genç Nelsson var oynarsa Kazımcan da var yedek stoperler de genç. Hücum hattında Yunus ve Kerem gibi iki genç

oyuncun var. Bir genç de orta sahaya kazandırsan mükemmel olurdu.

Okadar haklısın ki kardeş. Resmen aklımdakileri söylüyorsun. Bu adamın yıllık maaşına bonservisi ile genç yetenek alınır. 1 yada 2 sene sonra satılır. Bak nelsona 17+bonuslar 20+bonuslar veriyorlar. Satılmalı bence Kaan ve DENAYER alınabilir yerlerine.
İhtiyacın olsa takımda tecrübe eksikliği, golcü sıkıntısı olsa eyvallah derim güzel transfer ama böyle oyuncular arttıkça takımdaki mevcut gençlerin oynama süreleri azalıyor ilk 11de en az 4-5 genç oynatmalısın devamlılık için. Şimdi kadroda genç bırakmazsan bir iki sene sonra transfer parası bulmakta sıkıntı yaşayacaksın bir genç satıyorsun cebine döviz giriyor bir senede kazanamadığın parayı iki günde kazanıyorsun. Yedek kulübesinde oturan gence kimse 10-15 milyon vermez. Hani şampiyon olup oradan şampiyonlar ligine gidip sadece katılım bonusu sayesinde bile Mertensin parasını çıkarabilirsin ama onun da hiçbir garantisi yok olasılıklarla işler yürümez. Halili al mesela takıma alışmış oyuncu geçen seneye göre çok daha iyi olacaktır Seferovicle beraber.
Ben bu planlamanın sadece bu seneye özgü olduğunu düşünüyorum. 100. yılda sadece şampiyonluğa odaklanmış bir Galatasaray izletmek için bu çaba.
Bu yüzden kalitesinden emin olunan oyunculara yöneliniyor. Yönetim bu sene şampiyon olursa elindeki vasat ve hantal oyunculardan kurtulup yerine genç potansiyelli oyuncuları entegre edeceğini düşünüyorum.

Mertens gelirse gomisin sözleşmesinden çıkılabilir. Ocak ayında takımın durumuna göre daha ileriye dönük transferler olabilir bence.
Bu yüzden mertens transferi eğer makul fiyatlardaysa çok saçma değil. Yaşı keşke biraz daha az olsaydı da daha uzun yıllar izleyebilseydik..
napoli’nin eski futbolcusu.
menajerinin istanbul’da olduğu söyleniyor, bakalım doğru mu? akşama belli olur.

(Gurrpegi)
Tam umutlanmıştım bu sezondan ama yine mi aynı kabus dedirten bir transfer haberiyle sarsıldım. Gerçekleşmemesini umuyorum lakin Falcao ve Diagne de de çok ummuştum ama transferler gerçekleşmişti.

•     •     •

Tüm zamanların en iyi takımı Barcelona'dır
Tüm zamanların en iyisi Messi'dir. Daha iyisi ancak laboratuvar ortamında oluşturulabilir. Futbolda orta ve şutu hiç sevmem.
Topçu olur dediğimden topçu olur.
Alıntı yap Topcu123
Tam umutlanmıştım bu sezondan ama yine mi aynı kabus dedirten bir transfer haberiyle sarsıldım. Gerçekleşmemesini umuyorum lakin Falcao ve Diagne de de çok ummuştum ama transferler gerçekleşmişti.

Mertens geliyor mu yanı?
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.