Dries Mertens
Date of Birth 06.05.1987
Age 37
Nat. Belgium  Belgium
Height 1,69m
Contract until Jun 30, 2024
Position Second Striker
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 511219
36919
62-
5--
21-
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 7, 2022
Share this rumour

Dries Mertens Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Aug 2, 2022 - 1:22 PM hours
35 yaşında bir oyuncuya iki senelik 8 milyon ve bonuslar kazanacağı bir sözleşme sunmak acayip saçma geliyor...
Alıntı yap fORCA
Alıntı yap Topcu123

Tam umutlanmıştım bu sezondan ama yine mi aynı kabus dedirten bir transfer haberiyle sarsıldım. Gerçekleşmemesini umuyorum lakin Falcao ve Diagne de de çok ummuştum ama transferler gerçekleşmişti.

Mertens geliyor mu yanı?

Bilmiyorum. Umarım gelmez. Ama gelirse katkı sağlar. Sağlam defansçıların olduğu bir ligde tabii ki Napoli'nin hızlı ve akıcı oyununda hala gol atabilen bir oyuncu. Tek dezavantajı kötü zeminlerde oynayacak olması bu sebeple jeneriklik golleri atma ihtimali daha az olacaktır.

•     •     •

Tüm zamanların en iyi takımı Barcelona'dır
Tüm zamanların en iyisi Messi'dir. Daha iyisi ancak laboratuvar ortamında oluşturulabilir. Futbolda orta ve şutu hiç sevmem.
Topçu olur dediğimden topçu olur.
oyuncu pazar veya pazartesi kararını vericek bana göre kabul edicek bir kaç gün fazladan tatil yapmak için süre istemiş bence Verschlossen Lachend teklifimiz yanına yaklaşan bir takım yok arkadaş çevresi de istanbulu sevdiklerini ve teklifi değerlendirdiklerini söylüyor toreira için geçen hafta bu oyuncu pazartesi idmanda olur demiştim mertens içinde çarşamba günü idmanda olur diyorum
Mertens Galatasarayın Sunduğu Sözleşme Teklifini Aldı Kısa Süre İçinde Galatasaraya Cevabını İletecek .(Mertensle İtalya'dan Da İlgi Var Ama Mertens İstanbul'da de Oynamak İstiyor)
Galatasaray, Mertens ile 1 yıllık anlaşmaya vardı.

Mertens ve Torreira aynı uçakla İstanbul’a geliyor.

Alexis Sanchez’de görüşmeler olumlu gidiyor.

(DHA)
Alıntı yap Petrovic17
oyuncu pazar veya pazartesi kararını vericek bana göre kabul edicek bir kaç gün fazladan tatil yapmak için süre istemiş bence Verschlossen Lachend teklifimiz yanına yaklaşan bir takım yok arkadaş çevresi de istanbulu sevdiklerini ve teklifi değerlendirdiklerini söylüyor toreira için geçen hafta bu oyuncu pazartesi idmanda olur demiştim mertens içinde çarşamba günü idmanda olur diyorum

bitti hayırlı olsun
Alıntı yap Petrovic17
Alıntı yap Kullanici

Alıntı yap Petrovic17

Alıntı yap ScoutTransferi

Max edeceği maaş miktarı 2 milyon Euro. 5milyon haberleri dönüyor. Gülüyorum sadece Lachend oyuncu iş yapar mı yapar. Geçen sezon İtalya gibi bir ligte 13 gol atmış. Ama dediğim gibi Max maaş 2m fazlası zarar. Bu tip oyuncudan bonservis geliri olmaz 35 olmuş. Oyuncu bonservissiz olduğu için alırsın şampiyon yapar katkısı bu yönden olur. Sezonluk transfer. Mantıklı tarafları da var. Mantıksız taraflarında.

gelen haberlere göre 1+1 şeklinde performansa dayalı bir sözleşme zaten ben nötrüm transfere
dış basın bitti diye geçiyor hayırlı olsun büyük ihtimalle evander gelmicek galatasarayın forvet arkasına gezici tipte sürekli dolanan oyuncuya ihtiyacı vardı daha önce bu yorumu plea için yapmıştım ama mertenste götürür orayı okan hocanın sistemine cuk diye oturur smile

Hocam 1+1 yıllık anlaşma ve yıllık 4-4.5 m maaş verecekler diye haber düştü şimdi. Yazıklar olsun derim başka bişi demem. Şu oyuncuya 2 yıllık 9m maaş vereceğinize 6-7 m bandında genç bir oyuncuya yıllık.1.5-2m verseydiniz. Daha mantıklı olurdu.. 35 yaşında biri elimizde gomis varken 30 yaşında SEFEROVİÇ varken 35 yaşında adam almak nedir ya.. kafayı yedi bu yönetim. Eski yönetimlerin Babel fegulli maaşından kurtulduk derken yaptıkları şeylere bak… falcaodan çok çektik. Sıra bu adamdamı… kime para yedireceklerşni şaşırdı bu yönetim bu aralar!!!!

3m teklif edilmiş ama bonuslarla 3.5u bulur büyük ihtimalle bu sene şampiyon olunmak istiyor o yüzden daha garanti oyunculara gidiliyor bence iyi olur gelmesini isterim mertens orta da sağda yunus solda kerem sürekli yer değiştiren bir sistem de mertens 2 oyuncuyu da eminim yükselticektir

ayrıca yazılanların ve söylenenlerin aksine oyuncu bonuslarla beraber 3.2ye bitti ben bu bilgiyi 2 gün önce yazmıştım smile herkes yıllda 4.5 alıcak diye çırpınıyordu
ucas Torreira ve Dries Mertens bugün akşam saat 23:30'da Yeşilköy - Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminaline iniyor. 23.00'de Yeşilköy - Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminalinde taraftarlar yeni transferlere karşılama yapacak.

Hayırlı olsun.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.