Karl Toko Ekambi
Date of Birth 14.09.1992
Age 31
Nat. Cameroon  Cameroon
Height 1,82m
Contract until -
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Al-Ettifaq FC
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 29132
26111
321
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 25, 2023
Share this rumour

K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu?

Jul 10, 2023 - 9:47 PM hours
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#111
Aug 8, 2023 - 5:07 PM hours
Ali koç ingiltere gidip ordan fransaya ekambiyi getirmesi yok mu iakdsaikdiask ingiliz kulüpleri senin paran yetmez diyip göndermesi grins grins elim boş geleceğine ekambiyi alim derse hiç saşırmayhın vizyon anca bu beklentiye herkes giriyorda anca ekambiyi görürüz grins
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#112
Aug 8, 2023 - 10:43 PM hours
Alıntı yap Futbollseverr
Millete Zaha, Tete, Zaniolo, Kerem bize Ekambi şaka gibi birsey bu.

Öyle deme ekambiyi real madrid barcelona istiyor o bir dünya yıldızı gol kralı olmaya geliyor.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#113
Aug 9, 2023 - 7:00 PM hours
Ben bu ekambinin kulağını çınlatıyorum günün her saati normal mi daha sözleşme imzalamadı grins
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#114
Aug 10, 2023 - 4:44 PM hours
Source: twitter.com
Ekambi, Suudi Arabistan takımı Abha'ya transfer oluyor. Lyon bu transferde 1.7 milyon Euro bonservis kazanacak. Fenerbahçe de aynı teklifi yapmış, Lyon kabul etmişti. Ekambi'nin tercihi Suudi Arabistan takımı oldu.
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap HadronX

Kaynak: twitter.com
Yağız Sabuncuoğlu: "Fenerbahçe, Karl Toko Ekambi için Lyon ile 2.1 milyon euro karşılığında anlaşma sağladı. Oyuncu ile maaş konusunda görüşmeler sürüyor."

Oyuncunun Arabistan’dan teklif beklediği ve Fenerbahçe’nin maaş teklifini de o seviyelere çekmesini talep ettiği yönünde haberler var. Süreç biraz daha uzayabilir gibi görünüyor, olası bir yabancı kanat oyuncusu gündeme gelirse arka plana atılabilir bu transfer.

Dediğim gibi, L'Equipe‘nin haberine göre oyuncu Suudi Arabistan’ı tercih etmiş.

Batshuayi satıldığı takdirde Muriel ismine yönelinebilir. Ekambi gerekli bir transfer değildi, özellikle yabancı kontenjanı konusunda sıkıntı çıkaracaktı. Sevindirici haber.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#115
Aug 10, 2023 - 4:52 PM hours
Bu araplarda iyice can sıkmaya başladı. Transfer süreçleri uzadı bunların yüzünden. Her futbolcu nedense Suudi Arabistan liginden teklif bekliyor.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#116
Aug 10, 2023 - 5:09 PM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Ekambi, Suudi Arabistan takımı Abha'ya transfer oluyor. Lyon bu transferde 1.7 milyon Euro bonservis kazanacak. Fenerbahçe de aynı teklifi yapmış, Lyon kabul etmişti. Ekambi'nin tercihi Suudi Arabistan takımı oldu.
Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap HadronX

Yağız Sabuncuoğlu: "Fenerbahçe, Karl Toko Ekambi için Lyon ile 2.1 milyon euro karşılığında anlaşma sağladı. Oyuncu ile maaş konusunda görüşmeler sürüyor."

Oyuncunun Arabistan’dan teklif beklediği ve Fenerbahçe’nin maaş teklifini de o seviyelere çekmesini talep ettiği yönünde haberler var. Süreç biraz daha uzayabilir gibi görünüyor, olası bir yabancı kanat oyuncusu gündeme gelirse arka plana atılabilir bu transfer.

Dediğim gibi, L'Equipe‘nin haberine göre oyuncu Suudi Arabistan’ı tercih etmiş.

Batshuayi satıldığı takdirde Muriel ismine yönelinebilir. Ekambi gerekli bir transfer değildi, özellikle yabancı kontenjanı konusunda sıkıntı çıkaracaktı. Sevindirici haber.

Mutlu oldum bizi tercih etmediğini bunun ismini duyunca istemsizce sağa sola sarıyordum grins
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#117
Aug 11, 2023 - 8:30 PM hours
"Yağız Sabuncuoğlu

@yagosabuncuoglu
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#118
Aug 12, 2023 - 9:10 PM hours
Source: twitter.com
Fenerbahçe Sportif Direktörü Mario Branco, Karl Toko Ekambi ile yüz yüze görüşmek için kısa süre içerisinde Fransa’ya gidecek.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#119
Aug 12, 2023 - 9:13 PM hours
Ekambi, King'ten iyi oyuncu üstüne Batshuayi'de gidecekse mutlaka alınması gereken bir isim. Batshuayi gittiği takdirde bir hücum oyuncusu daha alınacaktır diye düşünüyorum.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#120
Aug 13, 2023 - 2:19 AM hours
Alıntı yap HadronX
Ekambi, King'ten iyi oyuncu üstüne Batshuayi'de gidecekse mutlaka alınması gereken bir isim. Batshuayi gittiği takdirde bir hücum oyuncusu daha alınacaktır diye düşünüyorum.

Bununla ilgili Martial ve Jovic oyuncuları gündeme gelmişti eğer batshuayi king %100 gidicekse ekambi kingle aynı maaşı alıcaksa bi nebze kabul edebilir fakat bizi istemeyen oyuncu için uğraştığımıza çok üzülüyorum türkiyenin en büyük kulübü bir oyuncu için bu kadar uğraşmamalı görende sanarki dünya yıldızı kendisi gitsin arabistana ekambiden daha iyi kanat transferi yapabileceğimizi düşünüyorum martial kanatta oynayabiliyor, jovic bizim ligde parlatırız santrafor olarak net bu iki oyuncunun 15er bırakır 2. yarı 60dan sonra oyuna girse bile ekambide o potansiyel ne yazıkki görmüyorum umarım ben yanılırım!

Bence bu kadroda Batshuayinin gideceğini düşünmüyorum ama king gidicek bana göre %90 king yolcu...
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.