Karl Toko Ekambi
Date of Birth 14.09.1992
Age 31
Nat. Cameroon  Cameroon
Height 1,82m
Contract until -
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Al-Ettifaq FC
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 29132
26111
321
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 25, 2023
Share this rumour

K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu?

Jul 10, 2023 - 9:47 PM hours
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#121
Aug 13, 2023 - 9:19 AM hours
Alıntı yap YugiPeeK
Alıntı yap HadronX

Ekambi, King'ten iyi oyuncu üstüne Batshuayi'de gidecekse mutlaka alınması gereken bir isim. Batshuayi gittiği takdirde bir hücum oyuncusu daha alınacaktır diye düşünüyorum.

Bununla ilgili Martial ve Jovic oyuncuları gündeme gelmişti eğer batshuayi king %100 gidicekse ekambi kingle aynı maaşı alıcaksa bi nebze kabul edebilir fakat bizi istemeyen oyuncu için uğraştığımıza çok üzülüyorum türkiyenin en büyük kulübü bir oyuncu için bu kadar uğraşmamalı görende sanarki dünya yıldızı kendisi gitsin arabistana ekambiden daha iyi kanat transferi yapabileceğimizi düşünüyorum martial kanatta oynayabiliyor, jovic bizim ligde parlatırız santrafor olarak net bu iki oyuncunun 15er bırakır 2. yarı 60dan sonra oyuna girse bile ekambide o potansiyel ne yazıkki görmüyorum umarım ben yanılırım!

Bence bu kadroda Batshuayinin gideceğini düşünmüyorum ama king gidicek bana göre %90 king yolcu...

Martial'ın ciddi sakatlık sorunu var zaten alırsak Ekambi'den ucuza gelmez. Jovic bana göre çok iyi kalite hatta geçen sene alınmasını çok istemiştim bu sene de Galatasaray'a yazılmıştı Batshuayi giderse Jovic hamlesi nokta atışı olur. Ekambi'yi izlediğim için biliyorum evet yıldız bir isim değil ama oynadığı zaman başarılı olmama ihtimali bana göre yok yedek olsa bile ciddi katkılar sağlayabilir.

King gitip Ekambi gelecekse kesinlikle gitsin King hem ortalama topçu hem kronik Ekambi çok daha iyi topçu.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#122
Aug 13, 2023 - 11:42 AM hours
Elzem bir transfer olmamalı. Hatta transfer edilmese daha iyi olur.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#123
Aug 13, 2023 - 2:03 PM hours
Arkadaş ben anlamıyorum bu fenerin yöneticileri ne olduğu belirsiz gereksiz bir oyuncunun peşinden koşturmaya ne kadar meraklı. İyi bir topcuymus gibi haftalardır ekambi de ekambi çok gereksiz transfer
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#124
Aug 14, 2023 - 1:48 PM hours
Source: twitter.com
Ekambi ilk olarak Al-Fateh ile anlaştı. Fenerbahçe ilgisinden sonra, Al-Fateh’i bekletti. O süreçte Abha FC de oyuncuya talip oldu. Ekambi’ye 7M€ teklif etti ve oyuncuyla anlaştı. Al Fateh futbol operasyonunun başındaki Suudi yetkililere Ekambi’yi şikayet etti. Resmi imza için Suudi devletinin izni bekleniyor. Ekambi uçağa binmedi, Paris’te bekliyor.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#125
Aug 14, 2023 - 1:50 PM hours
King ayrılığında Ekambi iyi transfer olurdu gelmesini istemiştim. Araplar oyuncuya sağlam sözleşme teklif etmiş, Ekambi olmadıysa kimi transfer edeceğiz acaba.
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#126
Aug 14, 2023 - 7:26 PM hours
Ekambi transfer oldu arabistanla anlaşma yapıldığına dahil açıklamalar yapıldı söylentiyi kapatır mısın hocam psikolojimi bozuyor bu ekambi benim.. @soulxyz
K. Toko Ekambi Fenerbahçe'ye geliyor mu? |#127
Aug 23, 2023 - 6:37 PM hours
Ekambi Suudi Arabistan'a gitti.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.