Nicolò Zaniolo
Date of Birth 02.07.1999
Age 24
Nat. Italy  Italy
Height 1,90m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Attacking Midfield
Foot left
Current club Aston Villa
Interested club Newcastle United

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 393-
242-
101-
3--
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 18, 2023
Share this rumour

Nicolò Zaniolo Newcastle United'a geliyor mu?

Jul 29, 2023 - 10:39 AM hours
Avrupa takımlarının ilgisinin yüksek olduğu Nicolo Zaniolo'nun yeni talibi Newcastle United, İtalyan yıldızın 35 milyon euroluk serbest kalma bedelini ödemeye hazır (Takvim)
Nicolò Zaniolo Newcastle United'a geliyor mu? |#1
Jul 29, 2023 - 12:31 PM hours
adamin serbest kalmasi zaten 30m niye adama 35m versinlerki sacma yada niye romadayken almadılar mantık lazım yani
Alıntı yap gorziman12345
adamin serbest kalmasi zaten 30m niye adama 35m versinlerki sacma yada niye romadayken almadılar mantık lazım yani

acaba zannettiğinin aksine serbest kalma bedeli 35 mil olduğundan 35 veriyor olabilirmi ?
Alıntı yap prodeer
Alıntı yap gorziman12345

acaba zannettiğinin aksine serbest kalma bedeli 35 mil olduğundan 35 veriyor olabilirmi ?

Okan Buruk hocamızın zanioloyu satma kararı suanlik yok uefa başarısı elde etmeden gitmez oyuncu
Alıntı yap gorziman12345

Galatasaray'ın ara transfer döneminde Roma'dan kadrosuna kattığı İtalyan yıldızın sözleşmesinde 35 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi yer alıyor.
https://www.cumhuriyet.com.tr/spor/galatasarayda-nicolo-zaniolonun-menajerinden-transfer-yaniti-2094197#:~:text=Galatasaray'%C4%B1n%20ara%20transfer%20d%C3%B6neminde,att%C4%B1%20ve%201%20asist%20yapt%C4%B1.
Yönetim oyuncu en az 1 yıl daha tutmak istiyor. Oyuncu ise şu an da Galatasaray’da mutlu.

Zaniolo büyük bir Juventus taraftarı. Juventus’un yaptığı teklif ise yönetimi tatmin eden bir teklif değildi. Teklif yenilemedikleri taktirde Juventus’a gideceğini de sanmıyorum.

Newcastle transferi ise gayet olası. Premier ligde ve şampiyonlar liginde oynayacaklar. 35 milyon Euro’luk serbest kalma bedeli ödenirse Zaniolo’nun ayrılacağını düşünüyorum.
Alıntı yap no-signal
Yönetim oyuncu en az 1 yıl daha tutmak istiyor. Oyuncu ise şu an da Galatasaray’da mutlu.

Zaniolo büyük bir Juventus taraftarı. Juventus’un yaptığı teklif ise yönetimi tatmin eden bir teklif değildi. Teklif yenilemedikleri taktirde Juventus’a gideceğini de sanmıyorum.

Newcastle transferi ise gayet olası. Premier ligde ve şampiyonlar liginde oynayacaklar. 35 milyon Euro’luk serbest kalma bedeli ödenirse Zaniolo’nun ayrılacağını düşünüyorum.

en çok istediğim şey zaniolo nun newcastle a gitmesi .
Nicolò Zaniolo Newcastle United'a geliyor mu? |#7
Jul 30, 2023 - 12:17 AM hours
Alıntı yap prodeer
Alıntı yap no-signal

en çok istediğim şey zaniolo nun newcastle a gitmesi .

Kanat rotasyonunda belki forma şansı bulabilir. Saint-Maximin ayrılırsa onun için daha rahat olur. Hayırlısı olsun diyelim.
Alıntı yap no-signal

Bu adamın sözleşmesinde takimda kaldiği her yıl serbest kalma bedeli düşer diye madde var diye biliyorum teklif gelirse 30 a falan bakılmaz satılır
Alıntı yap TheBestGoodMan
Alıntı yap no-signal

Bu adamın sözleşmesinde takimda kaldiği her yıl serbest kalma bedeli düşer diye madde var diye biliyorum teklif gelirse 30 a falan bakılmaz satılır

Yönetim o yüzden şu an sadece serbest kalma ücretini talep ediyor olabilir. Gene de eğer Zaniolo UCL maçlarında patlama yaparsa yönetim yeni bir sözleşme yapmak isteyecektir. Bana kalırsa en iyisi bu yaz ayrılması zaten. Onun yerine de Rashica’dan daha iyi biri transfer edilmeli.
Newcastle United, Galatasaray'ın yıldızı Nicolo Zaniolo transferi için devreye girdi!

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.