Nicolò Zaniolo
Date of Birth 02.07.1999
Age 24
Nat. Italy  Italy
Height 1,90m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Attacking Midfield
Foot left
Current club Aston Villa
Interested club Newcastle United

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 393-
242-
101-
3--
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 18, 2023
Share this rumour

Nicolò Zaniolo Newcastle United'a geliyor mu?

Jul 29, 2023 - 10:39 AM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Newcastle United, Galatasaray'ın yıldızı Nicolo Zaniolo transferi için devreye girdi!

Adamlar rahatça 35 milyon Euro’luk serbest kalma bedelini öderler. Maaş olarakta bizden daha çok verirler. Zaniolo hem PL hem de UCL’de oynama fırsatını kaçırmaz bence. Zaniolo’nun kargaşa içerisindeki çocukluk aşkı Juventus’a gitmek yerine Newcastle’a gitmesi çok daha mantıklı.
Samoşun yazdığına göre oyuncunun menajeri İngiltere'deymiş Aston Villa ile görüşme yapmış birde başka takımdan teklif gelecek demiş, bu nokta ben o başka takımın Newcastle United olduğunu düşünüyorum. Takımın sahibi zaten zengin bonservise para sorunları yok kaliteli isimlerde istiyorlar bu nokta İtalyan potansiyeli Zaniolo iyi bir tercih olacaktır Newcastle United için.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
30 milyon veya fazlası verildikten sonra hem Zaniolo için iyi hemde GS için güzel bir anlaşma, Zaniolo kendini gösterebileceği bir ligde oynayacak, GS maddi olarak rahatlıyacak.

•     •     •

Ağır Galatasaray taraftarı ama Gençlerbirliği içinde çoğu şeyden vazgeçmiş biri.
Alıntı yap TransferErcibi
Samoşun yazdığına göre oyuncunun menajeri İngiltere'deymiş Aston Villa ile görüşme yapmış birde başka takımdan teklif gelecek demiş, bu nokta ben o başka takımın Newcastle United olduğunu düşünüyorum. Takımın sahibi zaten zengin bonservise para sorunları yok kaliteli isimlerde istiyorlar bu nokta İtalyan potansiyeli Zaniolo iyi bir tercih olacaktır Newcastle United için.

Samos diyorsa doğrudur zaten bende satılmasından yanayım kanat rotasyonu kabardı Rashicada gelirse iyice orada bir kabarıklık olacak. Artık ortasaha transferine geçmemiz lazım.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.