Roberto Firmino
Date of Birth 02.10.1991
Age 32
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,81m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Al-Ahli SFC
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3077
2876
2-1
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jun 30, 2023
Share this rumour

Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu?

Feb 28, 2023 - 9:02 PM hours
Galatasaray, Sacha Boey'le sözleşme yenileme görüşmeleri yaparken aynı menajerlik şirketiyle çalışan Roberto Firmino için harekete geçti. Firmino Galatasaray'a sıcak bakıyor. Ayrıca transferde Claudio Taffarel devrede.

This contribution was last edited by emrecingiler on Feb 28, 2023 at 9:07 PM hours
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#1
Feb 28, 2023 - 9:09 PM hours
ROGON gsye önermiş gs tafoya ulaşmış tafo bobbye ulaşmış olursa geçmiş olsun türk futbol tarihinin en iyi santrafor ikilisi izleyeceğiz
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#2
Feb 28, 2023 - 9:19 PM hours
İhtimal vermeyi geçtim, floryanın kapısından bile geçmez Firmino. Bayern gibi takımların ilgisi var sezon sonu sözleşmesi bitiyor arap kulüplerinin ilgisi var MLS'ten 3 teklif aldı yıllık 10 milyon euro net maaşı var Galatasaray değil almak Fenerbahçe Beşiktaş Galatasaray Başakşehir Trabzonspor kurbana girer gibi almaya kalksa yine alamaz.

Burhan gibi gazeteci görünümlü insanlar sadece prim kasıp duygulara oynuyor. Dün çıkan Pogba bugün çıkan Firmino haberlerini primden öteye gitmiyor gidemezde.

Sevgili Galatasaraylı kardeşlerim bu insanlara fırsat vermeyin eğer habercilik istiyorsanız Süleyman Rodop, Kadir Çetinçalı gibi Galatasaray menfaatini düşünen insanları takip edin Burhan gibi insanlara prim vermeyin.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#3
Feb 28, 2023 - 9:45 PM hours
takımında süre alıyor

liverpool bu vakitte böyle bir oyuncusunu bırakmaz. bu transferin şu vakitte gerçekleşme ihtimali 0 olarak görüyorum
This contribution was last edited by Jincxed on Feb 28, 2023 at 9:48 PM hours
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#4
Mar 1, 2023 - 6:59 AM hours
Yukaridaki 2 arkadasa tamamen katiliyorum. Söylentiden öteye gidecegini düsünmüyorum. Yönetimimizin isi rast gelsin Messi ismi de ciksa sasirtmaz ama bu adam bu yasta buralara düsmez. Real istiyor cok cok güvenilir bir kaynaktan kac kere duydum. Real, Münih, Barcelona gibi takimlarin birine gidecegini düsünüyorum. Belki 4-5 seneye gelir. Simdiden buraya düsmez yolu. Ekonomik anlamda da cok zor. Saglam bir maas ister. Böyle haberlee kasitli cikariliyor bence. Medyaya atilan bircok isim yem. Ben transferi kapattigimizi düsünüyorum.
This contribution was last edited by Lionsgate on Mar 1, 2023 at 7:01 AM hours
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#5
Mar 1, 2023 - 9:03 AM hours
Alıntı yap Lionsgate
Yukaridaki 2 arkadasa tamamen katiliyorum. Söylentiden öteye gidecegini düsünmüyorum. Yönetimimizin isi rast gelsin Messi ismi de ciksa sasirtmaz ama bu adam bu yasta buralara düsmez. Real istiyor cok cok güvenilir bir kaynaktan kac kere duydum. Real, Münih, Barcelona gibi takimlarin birine gidecegini düsünüyorum. Belki 4-5 seneye gelir. Simdiden buraya düsmez yolu. Ekonomik anlamda da cok zor. Saglam bir maas ister. Böyle haberlee kasitli cikariliyor bence. Medyaya atilan bircok isim yem. Ben transferi kapattigimizi düsünüyorum.

valla söylenti yüksekse genelde paylaşıyoruz ancak benim de aklımdan yönetim medyaya yem atıp arkada zakharyan deniyor gibi bir hava veriyor
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#6
Mar 1, 2023 - 10:32 AM hours
Alıntı yap emrecingiler
Alıntı yap Lionsgate

valla söylenti yüksekse genelde paylaşıyoruz ancak benim de aklımdan yönetim medyaya yem atıp arkada zakharyan deniyor gibi bir hava veriyor

yönetimler medyaya yem atmıyor

menejerler medyaya haber sızdırıyor
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#7
Mar 1, 2023 - 11:02 AM hours
Zakharyan ismi icin kimi bugün kimi ise yarin son bir görüsme gerceklestirilecegini söylüyor. Bence yonetim bu oyuncuyla bosa ugrasiyor. Mevzu para vs otesinde. Etnik köken, bu adam gelmez. Ne ailesi ne kendisi ne klübü gönüllü. Ha zaten 15-20 ler gozden cikarildiysa ismi gecen diger oyunculara yonelmek daha dogru olur. Aile eski Karabag Ermenisiymis sanirim. Gelmez bu adam. Karabec, Baturina, Rieder gibi isimlerden birini gerek goruluyorsa alabilirsek iyi olacak.
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#8
Mar 1, 2023 - 3:14 PM hours
Yani gerçekçi olmak gerekirse hayal bile değil şu yaşta Türkiye'ye yolunun düşmesi.
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#9
Mar 1, 2023 - 4:46 PM hours
Oyuncu takımında süre alıyor ve Galatasaray'ın yolunu tutmaz. Yolunun Türkiye'ye düşeceğini düşünmüyorum. Oyuncunun maaşı da yüksek, ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar.
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#10
Mar 3, 2023 - 1:11 PM hours
Galatasaray, Firmino'yu bu dönem için değil yaz transfer dönemi için istiyor. Şuana kadar herhangi bir girişim olmadı ancak yazın kesinlikle olacak.

@_samiyenhaber
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.