Roberto Firmino
Date of Birth 02.10.1991
Age 32
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,81m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Al-Ahli SFC
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3077
2876
2-1
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jun 30, 2023
Share this rumour

Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu?

Feb 28, 2023 - 9:02 PM hours
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#21
Apr 18, 2023 - 7:09 AM hours
Erden Timur oyuncuyla görüştüğü haberi dün basına yayıldı, transfer Icardi'den bağımsız. Ayrıca oyuncuyla Inter de ilgileniyor, bekleyip göreceğiz
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#22
Apr 21, 2023 - 2:27 PM hours
Source: twitter.com
Roberto Firmino has reportedly agreed a deal in principle to join Galatasaray in the summer.
Anfield Watch'ın haberine göre transferin bu yaz tamamlanması oldukça olası. Ve oyuncuyla prensip anlaşmaya varıldığı söyleniyor.
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#23
Apr 22, 2023 - 5:23 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap Thosesia13

Real madrid, Atletico, İnter yazılıp çiziliyor. Ama bence firmino oynamak istiyor. Bence bu yüzden liverpool dan ayrılıyor, bu elimizi güçlendirir ama yinede çok zor transfer.

Galatasaray'ın 23/24 sezonu için kafasında kurduğu santrafor tandeminde Firmino bulunmuyor.

1- Icardi
2- Moussa Dembele
3- Gomis

Okan hocanın istediği santrafor tandemi bu şekilde ne eksik ne fazla olursa bir de Türk santrafor istiyor.

Gomiside düşündüğünü zannetmiyorum Icardi ve Dembelenin arkasında bence u20 bir santrfor daha mantıklı 38 yaşındaki bir adamı neden Dembele ve Icardi varken takımda tutmak istesin hoca öyle birsey çok mantıksız gelir madem biri olacak Eren Aydın olur başka bir futbolcu olur hiç ferketmez ama genç olur diye düşünüyorum. Hemde Icardi ve Dembele gibi oyunculardan eğitim almış olur.
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#24
Apr 22, 2023 - 5:35 PM hours
Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap Thosesia13

Real madrid, Atletico, İnter yazılıp çiziliyor. Ama bence firmino oynamak istiyor. Bence bu yüzden liverpool dan ayrılıyor, bu elimizi güçlendirir ama yinede çok zor transfer.

Galatasaray'ın 23/24 sezonu için kafasında kurduğu santrafor tandeminde Firmino bulunmuyor.

1- Icardi
2- Moussa Dembele
3- Gomis

Okan hocanın istediği santrafor tandemi bu şekilde ne eksik ne fazla olursa bir de Türk santrafor istiyor.

Gomiside düşündüğünü zannetmiyorum Icardi ve Dembelenin arkasında bence u20 bir santrfor daha mantıklı 38 yaşındaki bir adamı neden Dembele ve Icardi varken takımda tutmak istesin hoca öyle birsey çok mantıksız gelir madem biri olacak Eren Aydın olur başka bir futbolcu olur hiç ferketmez ama genç olur diye düşünüyorum. Hemde Icardi ve Dembele gibi oyunculardan eğitim almış olur.

Yabancı forvet tandemi bu şekilde hocam gelecek sezon 5'e yakın forvet olacak takımda 2si de Türk olacak yabancı kuralı kalksa da biz bu şekilde planlıyoruz takımıdaumen-hoch

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#25
Apr 22, 2023 - 7:43 PM hours
Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap Thosesia13

1- Icardi
2- Moussa Dembele
3- Gomis

Yabancı forvet tandemi bu şekilde hocam gelecek sezon 5'e yakın forvet olacak takımda 2si de Türk olacak yabancı kuralı kalksa da biz bu şekilde planlıyoruz takımıdaumen-hoch

Gomisin kalma ihtimali yok gibi 38 yaşında 39a girecek önümüzdeki sezon eee zaten elinde 2 tane net santrfor var ben daha genç bir aday bekliyorum mantıklı olarak.
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#26
Apr 22, 2023 - 7:49 PM hours
Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap Thosesia13

1- Icardi
2- Moussa Dembele
3- Gomis

Gomisin kalma ihtimali yok gibi 38 yaşında 39a girecek önümüzdeki sezon eee zaten elinde 2 tane net santrfor var ben daha genç bir aday bekliyorum mantıklı olarak.

Şuanlık Gomis'in oynamaya sıcak baktığını Okan Hoca'nın da onay verdiğini biliyorum yabancı da kalktı ya zaten ne olur ne olmaz bilmiyorum ancak olası bir yıl daha mümkün gözüküyor hele Karagümrük maçında 2 gol filan atarsa kalması kuvvetlenir.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#27
May 8, 2023 - 8:46 AM hours
Şampiyonluk yarışında ipleri elinden bırakmak istemeyen Galatasaray, gelecek sezon için de boş durmuyor. Bu sezon için Mertens, Icardi, Oliveira, Torreira ve son olarak Zaniolo gibi yıldız isimleri kadrosun katan Cimbom, yeni bir dünya yıldızını daha kadrosuna katmak için girişimlere başladı.

İspanyol basını Fichajes'te yer alan habere göre sarı-kırmızılı takım, Liverpool'da forma giyen Roberto Firmino'yu kadrosuna katmak için uğraşıyor.

TÜM ŞARTLAR ZORLANIYOR

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 31 yaşındaki yıldız santrforu başka kulüplerin istediği ve Firmino'nun teklifleri değerlendirmeye aldığı belirtildi.

Haberde, Aslan'ın bu transfer için tüm şartları zorladığı kaydedildi. Bu sezon yapılan transfer görüşmelerinde önemli bir aktör olarak öne çıkan Erden Timur'un da bu transfer için devrede olduğu ifade ediliyor.

Bu sezon Liverpool formasıyla 23 maça çıkan Roberto Firmino, 9 gol ve 4 asistlik bir katkı sağladı. 22 milyon Euro piyasa değeri olan Brezilyalı yıldızın artık kadroda düşünülmediği yazılıyor. (Kaynak: Haber7)

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#28
May 8, 2023 - 11:47 AM hours
iptal oldu. transfer gerçekleşmeyecek
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#29
May 26, 2023 - 5:08 PM hours
Bu sene vites yükseltmek için bazı fırsatlar olacak gibi görünüyor.

Firmino, İlkay, Livakoviç/Lunin , Pulusic, Ziyech, Müldür , Depay, Hazard ve İcardi en önemli hamleler olur.

Çağlar imza atmadıysa transfer, attıysa kiralık olarak,

Sakatlık ve iyileşme durumlarına göre Kante, Pogba, Keita, Sabitzer, Kolibaly, Renato

ve yaşları kemale eren Aubameyang ve Lacazetta

de artık gelebilir.
Roberto Firmino Galatasaray'a geliyor mu? |#30
May 27, 2023 - 12:59 PM hours
Ben Firmino'nun Türkiye ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Oyuncu 31 yaşında ve Avrupa'da 2 yıllık bir kontrat bulacaktır baş altı takımlardan. O süreç sonrası Türkiye ihtimali doğabilir elbette ancak şu anki durumunda maaş talebi kesinlikle düşük olmayacaktır. Galatasaray Icardi için girişmde bulunacakken üstüne Firmino hamlesi gelmesi demek maaş yükünü oldukça attırır. Özellikle Icardi'nin maaşının çok cüzi bir kısmını karşılıyor Galatasaray bu sezon. Önümüzdeki sezon için Icardi'nin maaşını da tamamen ödeyecekken Firmino sözleşmesi demek bu iki oyuncuya bu sezon ödenen maaşının %30-%36 civarını ödemek anlamına gelir ki kadro dengesi için çok saçma bir hareket. Ancak Icardi'nin bonservisi alınmazsa bir ihtimal doğabilir.
This contribution was last edited by kcancakan on May 27, 2023 at 1:03 PM hours
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.