Sérgio Oliveira
Date of Birth 02.06.1992
Age 32
Nat. Portugal  Portugal
Height 1,81m
Contract until Jun 30, 2026
Position Central Midfield
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2422
121-
5-1
511
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 8, 2022
Share this rumour

S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Jul 2, 2022 - 5:38 PM hours
Portekiz basını, Fenerbahçe ile bir süredir adı anılan Portolu Sergio Oliveira ile Galatasaray'ın da ilgilendiğini yazdı.
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#1
Jul 2, 2022 - 7:41 PM hours
Hfjdjcjddk
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#2
Jul 2, 2022 - 8:21 PM hours
Alıntı yap Scout42
Hfjdjcjddk

Hkgkkkf
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#3
Jul 2, 2022 - 9:32 PM hours
Galatasaray Salatanın içine marul olmaya çalışıyor
Galatasarayın William Carvalho veya Olivierayı alması için çok yüksek maaş vermesi gerekiyor mesela Carvalhoya 3 Milyon Hem Fenerbahçe Hemde Galatasaray verdi diyelim Oyuncu Fenerbahçeyi seçer bunda hemfikir olmayan beynindeki futbolu sorgulamalı ama Carvalhodan uzak eylesin bizi Zaten 3,5 istiyor
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#4
Jul 2, 2022 - 9:40 PM hours
Türkiye'nin en klubu şampiyonluk sayılarına bakıldığı zaman anlaşılacaktır Galatasaray bir oyuncuya talipse başka klüplerle rekabet içinde olduğu için değil oyuncunun Galatasaray in büyüklüğüne layık olduğu içindir diğer kulüpler kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor galiba bildiğim kadarıyla bı klubun talip olduğu oyuncuya başka bir klüpte olabilir ticaret bu ama şuda bir gerçek ki Galatasaray da Burak elmas yönetimi gibi ne başkalarının etkisinde kalan bir yönetim var ne de yapılanları sadece seyredecek bir yönetim var artık her manada dinamik bir anlayışa sahip bir yapı var
This contribution was last edited by Kmlttinckn on Jul 2, 2022 at 9:45 PM hours
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#5
Jul 2, 2022 - 11:45 PM hours
Alıntı yap AdnanOktar

Galatasaray Salatanın içine marul olmaya çalışıyor
Galatasarayın William Carvalho veya Olivierayı alması için çok yüksek maaş vermesi gerekiyor mesela Carvalhoya 3 Milyon Hem Fenerbahçe Hemde Galatasaray verdi diyelim Oyuncu Fenerbahçeyi seçer bunda hemfikir olmayan beynindeki futbolu sorgulamalı ama Carvalhodan uzak eylesin bizi Zaten 3,5 istiyor

Ne alaka sen İrfanı istediğinde salatanın içinde ki marulmuydun. Fenerbahçenin o kadar verecek parası yok ayrıca bir futbolcunun tercihinde fbnin önde olabilme ihtimali tek durumda mevcut oda bu sezon ki durum ama ben çokta zannetmiyorum Fenerbahçenin şampiyonlar ligine katılabileceğini
This contribution was last edited by Yildizmr41 on Jul 2, 2022 at 11:53 PM hours
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#6
Jul 3, 2022 - 1:16 AM hours
İmkanı yok gibi
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#7
Jul 3, 2022 - 4:45 PM hours
Şimdi gidip açılan Fenerbahçe transfer iddiaların yüzde doksanına random atmak istiyorum. Böyle mi iletişim kuralım yani!?

Bu arada belki ben yanılıyorumdur ama bu futbolcunun neden BU kadar ettiğini anlayamadım.
Ne Fenere ne Cimboma yaramaz bu transfer. Piyasası buysa o lokma bize fazla abi. Bende ihtimal vermiyorum.
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#8
Jul 5, 2022 - 9:44 AM hours
İki aydır burda sana Luiz Felipe gelmez Belotti gelmez diyorum sen gelir diye diretiyorsun şimdi gelmişsin Galatasaray söylentisinin altına random atmışsın madem bu transfer zor niye kendi takımının hayalperest söylentilerine random atmıyorsun hayırdır?
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#9
Jul 6, 2022 - 4:50 PM hours
Göreceğiz HAYALLER GERÇEKLER
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#10
Jul 6, 2022 - 11:46 PM hours
Haluk Yürekli'nin haberine göre; "Erden Timur bugün Sergio Oliveira'nın menajeriyle bir araya geldi. Galatasaray'ın ilk açıklayacağı isimlerden bir tanesi Sergio Oliveira olacak... Galatasaray büyük olasılıkla 3M€ bonservis bedeli ödeyecek. Oyuncuyla 2+1 yıl anlaşma yapılacak..."
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.