Sérgio Oliveira
Date of Birth 02.06.1992
Age 31
Nat. Portugal  Portugal
Height 1,81m
Contract until Jun 30, 2026
Position Central Midfield
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2422
121-
5-1
511
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 8, 2022
Share this rumour

S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Jul 2, 2022 - 5:38 PM hours
S. Oliveira Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#11
Jul 7, 2022 - 12:23 AM hours
Alıntı yap Zemur
Haluk Yürekli'nin haberine göre; "Erden Timur bugün Sergio Oliveira'nın menajeriyle bir araya geldi. Galatasaray'ın ilk açıklayacağı isimlerden bir tanesi Sergio Oliveira olacak... Galatasaray büyük olasılıkla 3M€ bonservis bedeli ödeyecek. Oyuncuyla 2+1 yıl anlaşma yapılacak..."
Haluk Yürekli denen Futbol cahilinin sallamalarından biri
Porto sana günahını 3e satmaz bak günahını diyorum
Roma 6-7ye almak istiyor yani o kadar verebilecek seviyedeler türk klüplerinin alması için aynı paraları vermesi gerekiyor
Alıntı yap AdnanOktar
Alıntı yap Zemur

Haluk Yürekli'nin haberine göre; "Erden Timur bugün Sergio Oliveira'nın menajeriyle bir araya geldi. Galatasaray'ın ilk açıklayacağı isimlerden bir tanesi Sergio Oliveira olacak... Galatasaray büyük olasılıkla 3M€ bonservis bedeli ödeyecek. Oyuncuyla 2+1 yıl anlaşma yapılacak..."
Haluk Yürekli denen Futbol cahilinin sallamalarından biri
Porto sana günahını 3e satmaz bak günahını diyorum
Roma 6-7ye almak istiyor yani o kadar verebilecek seviyedeler türk klüplerinin alması için aynı paraları vermesi gerekiyor

Nevzat Dindar:Sabah beklenmemiş smile Galatasaray’ın yabancı transferindeki ilk bombası Sergio Oliveira..
İlhan Tüysüz: "Sergio Oliveira hayırlı olsun."
Alıntı yap yegekara
İlhan Tüysüz: "Sergio Oliveira hayırlı olsun."

3 milyon euroya bu transfer bitti hayirli uğurlu olsun.
Yakup Çınar: Gece operasyonu, Erden Timur bu sabaha karşı İtalya’da Sergio Oliveira transferini bitirdi. Portekizli orta sahanın transferi yakında açıklanacak. 2-3 gün içinde de Oliveira İstanbul’a gelecek.
Hayırlı olsun❤️
Maliyeti uygun. Bir zamanlar çok iyi bir oyuncuydu. Son yıllarda düşüşte. Eski formuna dönerse çok iyi bir transfer. Aksi takdirde maaş bütçesine ekstra bir yük olur. Hayırlı olsun.
Hayırlı olsun, iş resmi açıklamaya kalmış ama benim cehaletimi giderebilecek bir cengaver var mı? Niye bu kadar kıymetli bir adam Oliviera? Gerçekten bilmediğimden soruyorum

Bu arada piyasa değerinin çok altına bitirmişiz. Galatasaray yönetimi beni şaşırtıyor... Elinize sağlık efendilerdaumen-hoch
Sürekli Avrupa sahnesinde olan bir oyuncu olduğu için muhtemelen. Bu sezon Romada iyi oynamış duyduğuma göre.
Alıntı yap ElderWolfling
Şimdi gidip açılan Fenerbahçe transfer iddiaların yüzde doksanına random atmak istiyorum. Böyle mi iletişim kuralım yani!?

Bu arada belki ben yanılıyorumdur ama bu futbolcunun neden BU kadar ettiğini anlayamadım.
Ne Fenere ne Cimboma yaramaz bu transfer. Piyasası buysa o lokma bize fazla abi. Bende ihtimal vermiyorum.
12m adamın 3-4 e gelmesi... Hala oyuncuyu tanımıyorum ama yapılan değerlendirmeler üzerinden bakınca kağıt üstünde hakikaten mükemmel hamle.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.