Tanguy Ndombélé
Date of Birth 28.12.1996
Age 27
Nat. France  France
Height 1,81m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Central Midfield
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 26-1
19-1
4--
2--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 5, 2023
Share this rumour

T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 17, 2023 - 4:47 PM hours
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#21
Aug 11, 2023 - 8:25 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap HadronX

Kaynak: twitter.com
Fenerbahçe, Tanguy Ndombele için Tottenham'a 8 milyon euro teklif etti.

Fred ile Ndombele istemediğim transferlerdi ama Fenerbahçe gitti ikisini de almaya çalıştı hatta Fred yakında açıklanabilirmiş. Krunic bence daha iyi bir seçenekti Fred eldekilerden iyidir de Ndombele içime hiç sinmedi.

8+3 kuralında en iyi oynabileceği yerliler arasında Ferdi+İsmail+Cengiz yani kısaca ndombele gelmese daha iyi olacağını düşünüyorum ben ismaili her zaman beğendim üst seviye olacak bir oyuncu bu kadro yapılanması ilede bu sezon 15 mil bonservis değerlerine kadar çıkıcaktır! yani umarım Ndombele gelmez gelirse ismaili keser ndombeleyi oynatmak için mert irfan vs. oynatmak zorunda kalır ve buda ilk 11 kalitesini bozucaktır üst seviye kadroda ismail sırıtmaz irfan mert hakan sırıtıcaktır takıma uyum sağlamaz tüm yorumcular irfanı beğenmişte galiba kimse farketmedi king irfan ikisi tüm kanat atağını kesti yavaşlattı oyunu rakibin pozisyon alması için ekstradan bile süre verdiler, hadi onu geçtim bek kanat uyumu denen bir şey var bek arkaya araya koşuyorsa ya pas atarsın yada önüne topu alır dripling atıp pası verirsin ileri giden bekide çizgiye kadar gönderirsin temiz bir orta ile işi bitirirsin yada beke atıcan pası bek sana pas atması için boşluk bulup koşucan vs. şaka gibi oynadı king irfan kanat oyunculukla alakaları yoktu yani kısaca 8+3 ile Ferdi+İsmail+Cengiz vazgeçilmez olmalı Ndombele ye şuanki kadroya yer yok yada fred transferini iptal et ndombleyi al vs. 2. orta saha herkes kesinlikle ihtiyaç var diyoda 2. kaliteli orta saha gelirse stoperde samet serdar yada kanatta yada forvet arkası mert irfan görmekten iyidir tabi ucuza kapatılıp rotasyonda kullanılacaksa ndombele olur diğer türlü ilk 11 kadrosundaki yerliler çok önemli...
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#22
Aug 11, 2023 - 8:34 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap HadronX

Fred ile Ndombele istemediğim transferlerdi ama Fenerbahçe gitti ikisini de almaya çalıştı hatta Fred yakında açıklanabilirmiş. Krunic bence daha iyi bir seçenekti Fred eldekilerden iyidir de Ndombele içime hiç sinmedi.

ÖZEL | Fenerbahçe, Tanguy Ndombele için Tottenham'a 8 milyon euro teklif etti.

T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#23
Aug 11, 2023 - 8:41 PM hours
Alıntı yap YugiPeeK
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap HadronX

8+3 kuralında en iyi oynabileceği yerliler arasında Ferdi+İsmail+Cengiz yani kısaca ndombele gelmese daha iyi olacağını düşünüyorum ben ismaili her zaman beğendim üst seviye olacak bir oyuncu bu kadro yapılanması ilede bu sezon 15 mil bonservis değerlerine kadar çıkıcaktır! yani umarım Ndombele gelmez gelirse ismaili keser ndombeleyi oynatmak için mert irfan vs. oynatmak zorunda kalır ve buda ilk 11 kalitesini bozucaktır üst seviye kadroda ismail sırıtmaz irfan mert hakan sırıtıcaktır takıma uyum sağlamaz tüm yorumcular irfanı beğenmişte galiba kimse farketmedi king irfan ikisi tüm kanat atağını kesti yavaşlattı oyunu rakibin pozisyon alması için ekstradan bile süre verdiler, hadi onu geçtim bek kanat uyumu denen bir şey var bek arkaya araya koşuyorsa ya pas atarsın yada önüne topu alır dripling atıp pası verirsin ileri giden bekide çizgiye kadar gönderirsin temiz bir orta ile işi bitirirsin yada beke atıcan pası bek sana pas atması için boşluk bulup koşucan vs. şaka gibi oynadı king irfan kanat oyunculukla alakaları yoktu yani kısaca 8+3 ile Ferdi+İsmail+Cengiz vazgeçilmez olmalı Ndombele ye şuanki kadroya yer yok yada fred transferini iptal et ndombleyi al vs. 2. orta saha herkes kesinlikle ihtiyaç var diyoda 2. kaliteli orta saha gelirse stoperde samet serdar yada kanatta yada forvet arkası mert irfan görmekten iyidir tabi ucuza kapatılıp rotasyonda kullanılacaksa ndombele olur diğer türlü ilk 11 kadrosundaki yerliler çok önemli...

İsmail bence de kötü oyuncu değil sezon içinde kullanmak lazım. King daha önce dediğim gibi ortalama topçu dün hiç varlık gösteremedi tabi katkı gösterdiği maçlarda oluyor bence İrfan iyiydi ama Jesus sağ olsun taraftar ile İrfan'ı birbirine küstürdü o yüzden çok göze batıyor. İlk için şu an Cengiz/Ferdi/Mert gözüküyor Osayi'ye çok yazık olacak. Tabi rakibe göre kalede Altay/İrfan orta saha da MHY/İsmail de oynatılacaktır.
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#24
Aug 11, 2023 - 8:57 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap HadronX

İsmail bence de kötü oyuncu değil sezon içinde kullanmak lazım. King daha önce dediğim gibi ortalama topçu dün hiç varlık gösteremedi tabi katkı gösterdiği maçlarda oluyor bence İrfan iyiydi ama Jesus sağ olsun taraftar ile İrfan'ı birbirine küstürdü o yüzden çok göze batıyor. İlk için şu an Cengiz/Ferdi/Mert gözüküyor Osayi'ye çok yazık olacak. Tabi rakibe göre kalede Altay/İrfan orta saha da MHY/İsmail de oynatılacaktır.

Altay bence kiralık yada bonservisiyle gider kendisine gelmesi gerekiyor psikolojik olarak hazır değil livakoviç gelicek gibi gelirse asla hazır olmucaktır, irfan olabilir fakat bir kaleciyi kesmek yakışı kalmaz tabi karşı takım maribor zimbru ayarındaysa olabilir hiç kulüpte kaleci rotasyonu olmaz olmamalıda bence sakatlık sağlık sorunları dışında, sorunda o zaten osayi sağ kanat oyuncusu ferdi aynı şekilde maçları izliyorsun karşı takımların hepsi %80 ferdi tarafından oynucaktır hızlı ferdide fakat hızlı kanat oyuncularına göre yavaş kalabiliyor şuanki kadromuz bekleri hatası oyuncuya yıkılmamalı diye düşünüyorum ferdide osayiden sonradan bek oynuyor ferdi özellikle sağ kanat orta sahadan sağ bek sonrada sol bekte oynuyor ferdi hata yapıp gol olması oyuncuya ıslıklama gelirse üzülürüm mesela ferdi daha napsın, osayi örneğin hatalı gol diyo kaleci kalesinden çıkınca deparı kesiyor kaleci kalesinden çıkarken duruyor arada kalıyor vs. yani kaleden çıkmasa osayi yetişiyor vurdurmucak kaleye bile top gelmicekti belkide grins yani osayi övüyormuş gibi görünebilirimde geçen sezondan beri kimse duymasa bile evde bi taraflarımı yırtıyorum osayi ismail oynatmadığında jesus bu iki oyuncuyu bitirdi geçen sezon full ismaili oynatmış olsaydı bu sezon 6 numara transferi baskısı asla olmucaktı mesela... Ferdiyi eğer sağ kanatta monte etseydi ısrarıyla tek bir oyuncuya kanat bek sorumluluğunu yüklemeseydi ferdi sağ kanatta şuan oynatıyorduk smile sol bek transferi yapardık daha uyguna cengiz yerine mesela grins neyse bu kulübü bu hallere getiren ali koç ve jesus oldu yerimizde saydık her oyuncuya farklı mevkilerde denedi şuan oyuncuları o şekilde görüyoruz irfan asla sağ kanat değildi forvet arkası oynucak potansiyeldeydi yanlış mevkide oynayınca kendisinide geliştiremedi vs. şuan ndombele vereceğimiz bonservisiyle çok iyi başarılı transfer olur fakat 8+3 kuralı ismail hocanın hata yapmasına sebep olucak diye düşünüyorum... Mert iyi kaliteli oyuncu fakat hızlı değil zaha tete içinden geçer bana göre inşallah dediklerimin tersi olurda Merti sağ beke sabitler senelerce rahat ederiz sağ bek konusunda ..
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#25
Aug 11, 2023 - 9:39 PM hours
Source: twitter.com
Fenerbahçe, Tanguy Ndombele için teklifini güncelledi ve 8+2 milyon euroluk yeni bir teklif yaptı. Tottenham bu teklife sıcak bakıyor. Resmi görüşmeler sürüyor.
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#26
Aug 11, 2023 - 9:54 PM hours
Alıntı yap HadronX
Fenerbahçe, Tanguy Ndombele için teklifini güncelledi ve 8+2 milyon euroluk yeni bir teklif yaptı. Tottenham bu teklife sıcak bakıyor. Resmi görüşmeler sürüyor.

Oyuncunun fazla kiloları ve fbdeki yabancı fazlalığı nedeniyle aynı mevkideki crespodan çıkılmadan gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum. Yarardan çok zararı olacak topçu
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#27
Aug 11, 2023 - 10:17 PM hours
fenerbahçe için 8 numara transferi bitti. kaynak: Sercan Hamzaoğlu

bu transfer gerçekleşmeyecek boşuna beklemeyin
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#28
Aug 11, 2023 - 10:32 PM hours
Alıntı yap Jincxed

Fred 8 numara Ofansif, Ndombele ise Defansif 8 numara ikisi de gerçekleşecek. Cengiz ve Livakovic'de alınıp transfer tahtası kapatılacak. Muhtemelende King, Arao, Gustavo, Altay, Crespo yollanacak Lincoln'in ise lisansı dondurulacak.
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#29
Aug 11, 2023 - 10:37 PM hours
Alıntı yap theriskoftime
Alıntı yap Jincxed

Fred 8 numara Ofansif, Ndombele ise Defansif 8 numara ikisi de gerçekleşecek. Cengiz ve Livakovic'de alınıp transfer tahtası kapatılacak. Muhtemelende King, Arao, Gustavo, Altay, Crespo yollanacak Lincoln'in ise lisansı dondurulacak.

Fener sert 6 numara alacakmış

kaleci-Cengiz-6 numara alınacakmış

kaynak: Ahmet Ercanlar
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#30
Aug 11, 2023 - 10:38 PM hours
Alıntı yap Jincxed
Alıntı yap theriskoftime

Alıntı yap Jincxed

Fener sert 6 numara alacakmış

kaleci-Cengiz-6 numara alınacakmış

kaynak: Ahmet Ercanlar

Bu adam ne dese tam tersi çıkıyor Ndombele kötü transfer olur Fener Krunic almalı.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.