Tanguy Ndombélé
Date of Birth 28.12.1996
Age 27
Nat. France  France
Height 1,81m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Central Midfield
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 26-1
19-1
4--
2--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 5, 2023
Share this rumour

T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 17, 2023 - 4:47 PM hours
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#31
Aug 11, 2023 - 10:46 PM hours
Alıntı yap Berat_Yldz
Alıntı yap Jincxed

Alıntı yap theriskoftime

Alıntı yap Jincxed

fenerbahçe için 8 numara transferi bitti. kaynak: Sercan Hamzaoğlu

bu transfer gerçekleşmeyecek boşuna beklemeyin

Fred 8 numara Ofansif, Ndombele ise Defansif 8 numara ikisi de gerçekleşecek. Cengiz ve Livakovic'de alınıp transfer tahtası kapatılacak. Muhtemelende King, Arao, Gustavo, Altay, Crespo yollanacak Lincoln'in ise lisansı dondurulacak.

Fener sert 6 numara alacakmış

kaleci-Cengiz-6 numara alınacakmış

kaynak: Ahmet Ercanlar

Bu adam ne dese tam tersi çıkıyor Ndombele kötü transfer olur Fener Krunic almalı.

Valla ismail hocanın oynattığı oyun tarzına bağlı ortaya 2li 8 numara ile ismail oynatıcaksa oluru var, şuan orta saha kalitesi o kadar yükseliyor ki ndombelede gelirse inşallah gelir boş oyuncu değil ligin içinden geçicek kalitede verilecek bonservis 8+2 şeklinde açıklamalar var eğer öyleyse gelmesini isterim rotasyon oyuncusu zajc-ismail olucak orta sahadaki kaliteye gel smile Kanattaki rotasyon Kent, Stoper Djiku-Samet-Serdar bekler zayıf kalecimiz yok sayılır keşke Ferdi kadıoğlu kaleye geçse altay yerine grins Santraforun rotasyonu Batshuayi grins Ben kadro genişliği rotasyona göre 3 kulvardaki yarışta en büyük avantaja yine biz sahibiz Geçen seneye göre İlk 11 kalitesi x2 grins Ali koç yapıyor bu sene bişeyler
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#32
Aug 12, 2023 - 2:02 AM hours
Alıntı yap Berat_Yldz
Alıntı yap Jincxed

Alıntı yap theriskoftime

Alıntı yap Jincxed

Fred 8 numara Ofansif, Ndombele ise Defansif 8 numara ikisi de gerçekleşecek. Cengiz ve Livakovic'de alınıp transfer tahtası kapatılacak. Muhtemelende King, Arao, Gustavo, Altay, Crespo yollanacak Lincoln'in ise lisansı dondurulacak.

Bu adam ne dese tam tersi çıkıyor Ndombele kötü transfer olur Fener Krunic almalı.

Krunic transferi gerçekleşmeyecek, Milan’da kalıyor. Ndombele’yi hedef şaşmasın gündem meşgul kalsın diye attılar sanırım ortaya. Jorginho, Ndidi’nin ardından bugün Soucek de yalanlandı. Paredes’i Galatasaray alacak muhtemelen durduk yere Fenerbahçe’ye yazmaya başladılar.

Yinelemekte fayda var Fenerbahçe’nin merkez orta saha tandemi Premier Lig’den olacak yüksek ihtimalle. Ndombele için 12 milyon EUR bandına çıkıldıysa belki bir ihtimal Bissouma alınıp kalede bonservissiz bir oyuncuya yönelinebilir.
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#33
Aug 12, 2023 - 2:48 AM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap Berat_Yldz

Alıntı yap Jincxed

Alıntı yap theriskoftime

Alıntı yap Jincxed

Krunic transferi gerçekleşmeyecek, Milan’da kalıyor. Ndombele’yi hedef şaşmasın gündem meşgul kalsın diye attılar sanırım ortaya. Jorginho, Ndidi’nin ardından bugün Soucek de yalanlandı. Paredes’i Galatasaray alacak muhtemelen durduk yere Fenerbahçe’ye yazmaya başladılar.

Yinelemekte fayda var Fenerbahçe’nin merkez orta saha tandemi Premier Lig’den olacak yüksek ihtimalle. Ndombele için 12 milyon EUR bandına çıkıldıysa belki bir ihtimal Bissouma alınıp kalede bonservissiz bir oyuncuya yönelinebilir.

Bissouma da ben pek potansiyel görmüyorum takip ettiğim oyuncu değil tecrübe deneyimle 6 numara jorginho önüne fred ndombele ligin konferans liginin en iyi orta sahaya sahip oluruz net her kulvarda şampiyonluk yazar şimdiden.
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#34
Aug 12, 2023 - 8:38 AM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap Berat_Yldz

Alıntı yap Jincxed

Alıntı yap theriskoftime

Alıntı yap Jincxed

Ndombele'yi umarım almazsınız bir ara bize de yazdılar, Paredes'in gelmesini her ne kadar istemesem de Ndombele geleceğine Paredes gelsin isterim.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#35
Aug 12, 2023 - 8:39 AM hours
Alıntı yap YugiPeeK
Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap Berat_Yldz

Alıntı yap Jincxed

Alıntı yap theriskoftime

Alıntı yap Jincxed

Bissouma da ben pek potansiyel görmüyorum takip ettiğim oyuncu değil tecrübe deneyimle 6 numara jorginho önüne fred ndombele ligin konferans liginin en iyi orta sahaya sahip oluruz net her kulvarda şampiyonluk yazar şimdiden.

Hocam Jorginho herhalde Türkiye'ye gelmem dedi bizimkilerde yoklamıştı ses çıkmadı sizden de ses çıkmadı PL'de devam eder gibi.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#36
Aug 12, 2023 - 10:45 AM hours
Ali Başkan Bize sırf defans yapmak için 6 numara alacağına git Ndombeleyi al defansı o kadar iyi değildir ama hücumda o kadar katkı verirki çalımlarıyla rahat ederiz 10 kişi kapanan takımlara karşı.
Ligde 10 kişi kapanan takımlara karşı oynuyorsun gidiyorsun fred çekmişken 6 numara arıyorsun ne gerek 6 numara Fred oynar 6 numarada.
Bize Hücumda elimizi rahatlatacak Ndombele lazım cepheden atılan çalımların gol olma oranı daha fazladır.
Ndombele her zaman cepheden çalım atacağı için 10 kişi kapanan takımlara karşı büyük avantaj elde ederiz.
Sebastian, Ndombele, Fred, Kanatlarımız sürekli pres yapacağı için Ndombelenin defans defosu belli olmaz.
Defansta Ndombeleyi oynatıyoruz diye sorun yaşamayız. Pres gücümüz sayesinde.
Ndombele ingiltere liginde çalım manyağı yapıyordu süper ligde ligin içinden geçer.
İngiltere liginin kalitesi ortada ona rağmen kaç çalım atıyor. Süper ligde bu kadar kalite yokken ne olur sence?
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#37
Aug 12, 2023 - 11:27 AM hours
Galatasaray'lı arkadaşların yorumlarına katılıyorum fazla kiloları dışında başka sorunları da var gibi çok riskli transfer o yüzden. Potansiyeli olan bir oyuncu burada parlayıp tekrar Avrupa'da boy gösterebilir ama dediğim gibi elimizde patlama ihtimali de bir o kadar yüksek.

Fred/Paredes/Ndombele gibi isimler ilk yazılmaya başlandığı andan itibaren hiç istemediğim isimlerdi bana göre aralarındaki en iyi seçenek Fred'di en azından Paredes ve Ndombele'yi kulüplerimiz almasın hiç gerek yok.
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#38
Aug 12, 2023 - 1:56 PM hours
Alıntı yap HadronX
Galatasaray'lı arkadaşların yorumlarına katılıyorum fazla kiloları dışında başka sorunları da var gibi çok riskli transfer o yüzden. Potansiyeli olan bir oyuncu burada parlayıp tekrar Avrupa'da boy gösterebilir ama dediğim gibi elimizde patlama ihtimali de bir o kadar yüksek.

Fred/Paredes/Ndombele gibi isimler ilk yazılmaya başlandığı andan itibaren hiç istemediğim isimlerdi bana göre aralarındaki en iyi seçenek Fred'di en azından Paredes ve Ndombele'yi kulüplerimiz almasın hiç gerek yok.

Katılıyorum, Fred en iyi seçenekti aralarından. Ndombele’yi alacağımızı sanmıyorum, Paredes de belki bir ihtimal Galatasaray’a gider.

Bugün yerli ve yabancı basında Lucatelli, Rabiot isimleri dolaşıyor. İngiltere’den Kalvin Phillips ismi var. Hepsi bana biraz zorlama görünse de eğer bu hafta içerisinde diğer orta saha transferi de yapılacaksa bu kalitede isimler olması lazım. Ndombele’yi Ağustos sonu da alırsın ama şu an alırsan olası bir fırsat transfer çıktığı takdirde hem finansal olarak hem de yabancı kontenjanı açısından elin zayıflayacak.

Bir arkadaş vardı, Fenerbahçe orta saha transferlerine 20-25 milyon EUR ayıramaz diyordu, güya Liverpool’luydu. Nerede o arkadaş?
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#39
Aug 12, 2023 - 2:09 PM hours
Fenerbahçe sadece fiyatını sormuş; Fred alındıktan sonra bu transfer artık çok zor

hoca defansif yönü yüksek sert bir 6 numara istiyor; öncelik Krunic'de ama Milan vermek istemiyor. Fenerbahçe İtalya'dan bir oyuncu bakıyor

kaynak : Sercan Hamzaoğlu
T. Ndombélé Fenerbahçe'a geliyor mu? |#40
Aug 12, 2023 - 2:37 PM hours
Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap HadronX

Katılıyorum, Fred en iyi seçenekti aralarından. Ndombele’yi alacağımızı sanmıyorum, Paredes de belki bir ihtimal Galatasaray’a gider.

Bugün yerli ve yabancı basında Lucatelli, Rabiot isimleri dolaşıyor. İngiltere’den Kalvin Phillips ismi var. Hepsi bana biraz zorlama görünse de eğer bu hafta içerisinde diğer orta saha transferi de yapılacaksa bu kalitede isimler olması lazım. Ndombele’yi Ağustos sonu da alırsın ama şu an alırsan olası bir fırsat transfer çıktığı takdirde hem finansal olarak hem de yabancı kontenjanı açısından elin zayıflayacak.

Bir arkadaş vardı, Fenerbahçe orta saha transferlerine 20-25 milyon EUR ayıramaz diyordu, güya Liverpool’luydu. Nerede o arkadaş?

Paredes'in en son tercihi Tükiye'di Galatasaray ikna ettiyse rahat alır çünkü PSG tarafı İcardi'de olduğu gibi sorun çıkarmaz. Ndombele tartışmasız yetenekli topçu ama mental sıkıntıları var. İsterse Messi olsun, mental sıkıntısı varsa o transferden uzak durmak lazım büyük risk taşır.

Krunic Milan ile sözleşme uzatacak gibi duruyor, Jorginho/Ndidi dışında bize uyan, lazım olan en iyi isim Krunic'ti.
This contribution was last edited by HadronX on Aug 12, 2023 at 2:39 PM hours
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.