Shakhtar Donetsk

Fenerbahce
Tetê
Date of Birth 15.02.2000
Age 24
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2027
Position Right Winger
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4536
33-4
511
321
2--
2--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 9, 2023
Share this rumour

Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 19, 2023 - 10:20 AM hours
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#91
Aug 5, 2023 - 9:57 PM hours
Fenerbahçemiz umarım Ekambi transferi gerçekleştirmez.
Sol kanatta transfere ihtiyaç yok. Santraforda yabancı transfere ihtiyaç yok. Santrafor alınmak isteniyorsa Ekambi yerine Bertug Yıldırım tercih edilsin hem yaşı çok genç hem de gelecek vaad ediyor.
Sağ kanat için ise Nicolas Pepe, Tete, Alexis Sanchez bu 3 oyuncudan biri tercih edilir umarım. Bu sene oynatmayacağımız sırf deneme yanılma transferleri yapılmaz umarım kadro kalitesi yükselmeye devam etmesi lazım yoksa yine şampiyon olamayacağız.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#92
Aug 5, 2023 - 10:53 PM hours
Alıntı yap IEMRE
Fenerbahçemiz umarım Ekambi transferi gerçekleştirmez.
Sol kanatta transfere ihtiyaç yok. Santraforda yabancı transfere ihtiyaç yok. Santrafor alınmak isteniyorsa Ekambi yerine Bertug Yıldırım tercih edilsin hem yaşı çok genç hem de gelecek vaad ediyor.
Sağ kanat için ise Nicolas Pepe, Tete, Alexis Sanchez bu 3 oyuncudan biri tercih edilir umarım. Bu sene oynatmayacağımız sırf deneme yanılma transferleri yapılmaz umarım kadro kalitesi yükselmeye devam etmesi lazım yoksa yine şampiyon olamayacağız.

Sağ kanada yabancı alırsanız 3.yerli nerede oynayacak? İsmail hoca 2 yabancı orta saha istemiş Cengiziçin de ısrarcıymış 3.hakkını sağ kanattan kullanacakken Fenerbahçe Tete,Pepe,Sanchez gibi oyuncuları çekecek kadar çılgın değildir herhalde.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#93
Aug 5, 2023 - 11:28 PM hours
Cevap basit Merih Demiral Alınacak
Merih Demiral kesin ilk 11 oynayacak kalitede
Neticede Cengiz Ünder transferi 12 milyon £ den aşağı yapılmayacak belli
Bu durumda gerekirse 14 Milyon £ verilir üzerine % 20 satış payı verilir Merih Demiral alınır
+3 konusunda eli çok daha rahat olur
Cengiz her maç ilk 11 oynayamaz
Merih Demiral ise her maç ilk 11 oynayacak kalitede
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#94
Aug 6, 2023 - 12:03 AM hours
Alıntı yap IEMRE
Cevap basit Merih Demiral Alınacak
Merih Demiral kesin ilk 11 oynayacak kalitede
Neticede Cengiz Ünder transferi 12 milyon £ den aşağı yapılmayacak belli
Bu durumda gerekirse 14 Milyon £ verilir üzerine % 20 satış payı verilir Merih Demiral alınır
+3 konusunda eli çok daha rahat olur
Cengiz her maç ilk 11 oynayamaz
Merih Demiral ise her maç ilk 11 oynayacak kalitede

Merih sadece fenerbahçenin adını kullanan oyuncudur, alternatif olarak fenerbahçenin teklifini bir kenarda tutabilecek bir karakterde bir insandır o yüzden ben gelmesini istemiyorum teklifi reddetse daha iyiydi yaptığı açıklamaları yeni okuyorum tabi internette yazılanlar doğruysa ne evet ne hayır diyo inter önceliymiş türkiye en son tercihi türkiye olursa fenerbahçe yani en kötü ihtimalle fenerbahçeye gelirim diyo aşalamış bildiğin... Merih benim için bitmiştir yok sayıyorum artıkın.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#95
Aug 6, 2023 - 10:57 AM hours
Teté için yönetim bastırıyor. Teté nin menajeri en yüksek teklifi alabilmek için transferi uzatıyor. Fenerbahçe bonuslar ile transferi bitirmek istiyor. Ağustosun 15nden sonra açıklanabilir.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#96
Aug 7, 2023 - 6:34 PM hours
Source: twitter.com
Futbolcu ve ekibi, geçtiğimiz günlerde Türkiye ziyaretinde bulunmuşlardır. Bu ziyaret esnasında adı geçen oyuncu, menajerleri tarafından kulübümüze önerilmiştir.

Kulübümüz muhtemel transfer ihtimaline istinaden şartları sorgulamış, ancak yapılan hukuki, finansal ve teknik değerlendirmeler sonucunda oyuncunun transferinin tarafımıza uygun olmadığı kanaatine varılmıştır.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#97
Aug 7, 2023 - 6:49 PM hours
Fenerbahçe oyuncu ile görüştüğünü ancak maddi olarak çok büyük yük olduğunu söyleyerek tete transferinin olmayacağını söyledi.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#98
Aug 7, 2023 - 6:59 PM hours
Alıntı yap HadronX
Kaynak: twitter.com
Futbolcu ve ekibi, geçtiğimiz günlerde Türkiye ziyaretinde bulunmuşlardır. Bu ziyaret esnasında adı geçen oyuncu, menajerleri tarafından kulübümüze önerilmiştir.

Kulübümüz muhtemel transfer ihtimaline istinaden şartları sorgulamış, ancak yapılan hukuki, finansal ve teknik değerlendirmeler sonucunda oyuncunun transferinin tarafımıza uygun olmadığı kanaatine varılmıştır.

O zaman biz alırsak sağlam para vereceğiz bakalım sponsorlar devreye girerse ne kadarını karşılar acaba?

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#99
Aug 7, 2023 - 7:18 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Fenerbahçe oyuncu ile görüştüğünü ancak maddi olarak çok büyük yük olduğunu söyleyerek tete transferinin olmayacağını söyledi.

Maddiyattan ziyade hukuki ve yerli kuralı konularının ağır bastığını düşünüyorum. Tete de “hayatının kumarını” oynamak istememiş olabilir.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#100
Aug 7, 2023 - 7:24 PM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap TransferErcibi

Maddiyattan ziyade hukuki ve yerli kuralı konularının ağır bastığını düşünüyorum. Tete de “hayatının kumarını” oynamak istememiş olabilir.

Hukuki olarak daha önce böyle bir transfer olmuş Şaktar şikayet etsede sonuç alamamıştı sonuç aynı olur diye düşünüyorum ancak dediğin gibi yerli kuralından ötürü de olabilir.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.