Shakhtar Donetsk

Fenerbahce
Tetê
Date of Birth 15.02.2000
Age 24
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2027
Position Right Winger
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4536
33-4
511
321
2--
2--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 9, 2023
Share this rumour

Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 19, 2023 - 10:20 AM hours
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#71
Aug 3, 2023 - 2:49 PM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap TalentScoutTR

Tete şüphesiz bir fırsat transferi. Lakin muhabirlerin açıklamalarına bakıldığında üç büyüklere önerilmiş bir oyuncu gibi duruyor. Burada Fenerbahçe istekli gibi gözükse de Tete Shakhtar Donetsk’den tek taraflı fesih ile ayrıldığı için Fenerbahçe yönetimi bu transferi ağırdan alıyor diye düşünüyorum. Ayrıca konuşulan 10 mil euro imza parası ve 5 mil euro yıllık maaşlar korkunç. Maliyetli transfer olmasının yanı sıra ileride hukuki bir yaptırımla da uğraşılabilir. Dikkatli olmak lazım.

Zaha'dan daha az maliyetli çok istenilse alınır ama bizim önceliğimiz Cengiz Ünder. Şu an Cengiz bizim için Tete'den daha önemli. Cengiz çekip yanına bu paraya Tete çekmek aşırı gereksiz olur.

Kesinlikle katılıyorum, Cengiz de doğru koşullar sağlandığında yüksek performans verebilecek bir oyuncu sadece yerli diye bakmamak lazım. Cengiz transferi yabancı kaleci, yabancı orta saha denklemini de çözeceği için yerine veya yanına Tete almanın fırsat maliyeti çok yüksek olur.

Katılıyorum size kesinlikle de. Cengiz işi çok sürümcemede kaldı gibi hissettim.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#72
Aug 3, 2023 - 2:53 PM hours
Alıntı yap TalentScoutTR
Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap TalentScoutTR

Tete şüphesiz bir fırsat transferi. Lakin muhabirlerin açıklamalarına bakıldığında üç büyüklere önerilmiş bir oyuncu gibi duruyor. Burada Fenerbahçe istekli gibi gözükse de Tete Shakhtar Donetsk’den tek taraflı fesih ile ayrıldığı için Fenerbahçe yönetimi bu transferi ağırdan alıyor diye düşünüyorum. Ayrıca konuşulan 10 mil euro imza parası ve 5 mil euro yıllık maaşlar korkunç. Maliyetli transfer olmasının yanı sıra ileride hukuki bir yaptırımla da uğraşılabilir. Dikkatli olmak lazım.

Zaha'dan daha az maliyetli çok istenilse alınır ama bizim önceliğimiz Cengiz Ünder. Şu an Cengiz bizim için Tete'den daha önemli. Cengiz çekip yanına bu paraya Tete çekmek aşırı gereksiz olur.

Kesinlikle katılıyorum, Cengiz de doğru koşullar sağlandığında yüksek performans verebilecek bir oyuncu sadece yerli diye bakmamak lazım. Cengiz transferi yabancı kaleci, yabancı orta saha denklemini de çözeceği için yerine veya yanına Tete almanın fırsat maliyeti çok yüksek olur.

Katılıyorum size kesinlikle de. Cengiz işi çok sürümcemede kaldı gibi hissettim.

Transferin gerçekleşmeyeceğini düşünmüyorum, yönetim muhtemelen mümkün olduğunca düşük maliyet ve finansal planlamaya uygun bir ödeme yöntemiyle bitirmeye çalıştığı için uzuyor süreç. Yerli konusunda da Cengiz’i almamak çok maliyetli olacaktır, geriye tek uygun seçenek Merih kalır.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#73
Aug 3, 2023 - 3:03 PM hours
Tete menajerleri tarafından Galatasaray'a önerildi oyuncu için detaylı analiz yapılması gündeme geldi, karakter analizi, futbol analizi ve vücut analizi yapıldıktan sonra oyuncu için karar vermelerinin mümkün olduğu Galatasaray tarafından oyuncunun menajerine iletildi oyuncu eğer haftaya pazartesiye kadar başka bir takıma imza atmaz ise Galatasaray'ın gündemine girme ihtimali var.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#74
Aug 3, 2023 - 3:14 PM hours
Source: twitter.com
Tete'ye herhangi bir ilgimiz yok. Zaten menajerler aracılığıyla önerilmişti. Bilginize.
Muhtemelen yönetim destekli olan hesabın attığı son tweet. Mert ve Zajc haberlerini içeriden, herkesten önce girmişti. Sağ kanadımız yeni sezonda yüksek ihtimalle Cengiz olacaktır.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#75
Aug 3, 2023 - 3:20 PM hours
Alıntı yap ScoutDegilim
Alıntı yap TransferErcibi

Tete menajerleri tarafından Galatasaray'a önerildi oyuncu için detaylı analiz yapılması gündeme geldi, karakter analizi, futbol analizi ve vücut analizi yapıldıktan sonra oyuncu için karar vermelerinin mümkün olduğu Galatasaray tarafından oyuncunun menajerine iletildi oyuncu eğer haftaya pazartesiye kadar başka bir takıma imza atmaz ise Galatasaray'ın gündemine girme ihtimali var.

Zaha v2 yükleniyor gibi hissediyorum. Fakat Tete nin etkisi zaha gibi olmaz tabiki. Zaha başka bir seviyeydi ve gerçekten inanmıştık geleceğine. Tetenin fenerbahçeye gelmesine çok istekli değilim, tek cazip gelen noktası bir kaç sene sonra iyi fiyata satılacak piyasasının olması. Cengiz şuan bizim için çok daha kritik bir hamle yerli olmasından dolayı

Bende açıkçası ihtiyacımızın olduğunu düşünmüyorum yukarda oyuncu ile ilgili yorumlarım da mevcut çok kaliteli güzel bir isim ancak bizim de ihtiyacımız yok zaten Galatasaray cephesinin cevabını da belirttim bizimkiler önce detay analizi yapması gerektiğini belirtti bakalım ne olacak.

Yazılan gibi bir maaş beklentisi varsa bu arada hiç gerek yok gitsin Suudlara Talisca abisi ile karşılıklı oynasın 10 milyon imza parası 6 milyon maaş kesinlikle bu fiyatlara getirilecek bir isim değil bu paraya daha iyi oyuncu alınır.

•     •     •

Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#76
Aug 3, 2023 - 3:22 PM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Kaynak: twitter.com
Tete'ye herhangi bir ilgimiz yok. Zaten menajerler aracılığıyla önerilmişti. Bilginize.
Muhtemelen yönetim destekli olan hesabın attığı son tweet. Mert ve Zajc haberlerini içeriden, herkesten önce girmişti. Sağ kanadımız yeni sezonda yüksek ihtimalle Cengiz olacaktır.

Kerim Koç haberi girdiyse haber doğrudur muhakkak grins

•     •     •

Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#77
Aug 3, 2023 - 3:38 PM hours
Tete üzerinden transfer çalımı zemini hazırlanıyor. Benden söylemesi…
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#78
Aug 3, 2023 - 3:43 PM hours
Bu Zaniolo'nun satılması anlamına gelir. Tete gelirse Zaniolo kesin gider.

•     •     •

Ne yapalım? Biz de Cimbom'a aşığız.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#79
Aug 3, 2023 - 4:01 PM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap TalentScoutTR

Transferin gerçekleşmeyeceğini düşünmüyorum, yönetim muhtemelen mümkün olduğunca düşük maliyet ve finansal planlamaya uygun bir ödeme yöntemiyle bitirmeye çalıştığı için uzuyor süreç. Yerli konusunda da Cengiz’i almamak çok maliyetli olacaktır, geriye tek uygun seçenek Merih kalır.

Cengiz hem yerli hem yetenekli topçu sağ kanadı iyi kapatır. Merih transferine ben ihtimal vermiyorum. Tete 3 milyona gelse bile planlarımızı bozar aynı mevkiye iki ayrı yetenek ve yüksek maliyetli topçu pek akıl kârı olamaz. Galatasaray alıyorsa alsın bizim için daha iyi kafada soru işareti kalmaz. Sırf taraftar gazlamak için ve transfer çalımı attık demek için her önüne geleni takıma doldurmanın da mantığı yok biz Cengiz'i bir an önce almaya bakalım.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#80
Aug 3, 2023 - 4:56 PM hours
Alıntı yap SeviyoruzIste
Bu Zaniolo'nun satılması anlamına gelir. Tete gelirse Zaniolo kesin gider.

Zaniolo için 35 istemiyor muyduk şu an kimsenin o kadar vereceğini zannetmiyorum.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.