Shakhtar Donetsk

Galatasaray
Tetê
Date of Birth 15.02.2000
Age 24
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2027
Position Right Winger
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4536
33-4
511
321
2--
2--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 11, 2023
Share this rumour

Tetê Galatasaray'a geliyor mu?

Aug 3, 2023 - 7:19 PM hours
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#61
Aug 7, 2023 - 7:22 PM hours
Fenerbahçe'nin yaptığı paylaşım ile oyuncuya ilginin olmadığını söylediler, ve Tete akabinde Icardi'nin gol sevincine benzer bir hareketi emojiler ile koyduğu bir storyi paylaştı.

Daha önce dediğim iki önemli kriter vardı bir pazartesiye kadar imza atmazsa ki atmadı, diğer kriter ise oyuncunun testleri burada bir sorun var oyuncunun karakter analizinde sıkıntı var ancak süreç nasıl olur bilemem.

Bir diğer husus ise Zaniolo'nun UCL kadrosuna alınmaması hazır olmayan Icardi'yi kadroya alan yönetim ikinci maçta oynatma ihtimali olan oyuncusunu kadroya almamazlık yapmaz ben burda şu ikisini yorumlarım.

1- Zaniolo satılıyor
2- Zaniolo yerine Tete geliyor

Ancak daha önce Erden başkan bir oyuncu için o kadar maaşı oyuncuya verirsek satarken nasıl satacağız derken Tete'nin istediği rakamları verirsek oyuncunun sonrasındaki süreci nasıl olacak.

Galatasaray'da bu hafta sıcak saatler olacak anlaşılan.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#62
Aug 7, 2023 - 7:33 PM hours
zaniolo 30mil€ + satıştan pay %20 ye gidecek gibi duruyor tete+rashica ile sağ kanat dolacak ve 8 numara ile 10 numaraya de paul + felix ihtimali var galatasaray ligde 3 yerli için çok zorlanacak gibi gözüküyor zaha ve kerem aynı anda nasıl oynayacak merak ediyorum tek apokerim banko şuan
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#63
Aug 7, 2023 - 7:53 PM hours
Alıntı yap H4k4nn

Alıntı yap prodeer

Alıntı yap Jincxed

Fener’den 6 milyon avro imza + 6 milyon maaş istemiş. Kaynak : Sercan Hamzaoğlu

Biz de aşağı yukarı bu rakamları veririz

Sercan Hamzaoğlu gibi bir iş bilmez görmedim sallayıp duruyor bu herif hiç inandırıcı gelmedi

6 mil yonu zaten hiç bir yerden alamaz araplar dahil !

Galatasaray'dan sponsorlu alır kardeşim, ne anlatıyorsun? Uzayda mı yaşıyorsun?

ne olmuş 6 milyona galatasaraya mı transfer olmuş? galatasaray 6 milyonmu ödemiş zaniolomu gitmiş ? hangi hayal dünyasında yaşıyorsunuz ? . koç holdig sporsorluğundan mı bahsediyorsun yok sa?
This contribution was last edited by prodeer on Aug 7, 2023 at 7:55 PM hours
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#64
Aug 7, 2023 - 7:56 PM hours
4 gün önce sadece menajer önerdi ve fb ye çalım yok görüşme yok diye yangın çıkaranlar şimdi ben bildim biliyordum havalarına girmişler. 4 gün önce Galatasaray sağ kanat rotasyonu tete ve rashica olacak görüşmeler olumlu dedim. kıvırmayın büyük konuşmayın.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#65
Aug 7, 2023 - 8:04 PM hours
Alıntı yap mertensagabey
4 gün önce sadece menajer önerdi ve fb ye çalım yok görüşme yok diye yangın çıkaranlar şimdi ben bildim biliyordum havalarına girmişler. 4 gün önce Galatasaray sağ kanat rotasyonu tete ve rashica olacak görüşmeler olumlu dedim. kıvırmayın büyük konuşmayın.

İki tane hatta bir tane üye var söylentinin başına yazdığı yorum farklı, ortasına yaptığı yorum farklı, transfer gerçekleştiği zaman ki yorumu farklı ilk başta menajer oyunu yazmış, fiyat arttırma yazmış onu yazmış bunu yazmış sonra ben bildim, fener ve bjk araya girip fiyat yükseltmesin diye gizli tutuldu ben de yazmadım havalarına girip cool emojisi atıyor valla fena güldürüyor beni millette inanıp bir şey zannediyor. Tete gibi bir oyuncu boşta ve Türkiye'ye gelmiş aynen görüşme olmayacak umarım anlaşırız.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#66
Aug 7, 2023 - 8:12 PM hours
ilgi için şekilden şekile giren aciz insanlar onlar dostum. ben bildim ben yaptım demek için güvercinden fazla takla atarlar. süslü kelimeler kullanıp her olaydan kendilerine pay çıkarırlar. ben senin gibi gülmüyorum üzülüyorum çünkü gerçekten bu kadar aciz ve çaresiz durumda olmaları büyük vir psikolojik rahatsızlık içerisinde olduklarını gösteriyor. çok üzücü..
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#67
Aug 7, 2023 - 8:15 PM hours
Alıntı yap Berat_Yldz
Alıntı yap mertensagabey

İki tane hatta bir tane üye var söylentinin başına yazdığı yorum farklı, ortasına yaptığı yorum farklı, transfer gerçekleştiği zaman ki yorumu farklı ilk başta menajer oyunu yazmış, fiyat arttırma yazmış onu yazmış bunu yazmış sonra ben bildim, fener ve bjk araya girip fiyat yükseltmesin diye gizli tutuldu ben de yazmadım havalarına girip cool emojisi atıyor valla fena güldürüyor beni millette inanıp bir şey zannediyor. Tete gibi bir oyuncu boşta ve Türkiye'ye gelmiş aynen görüşme olmayacak umarım anlaşırız.

Ben transferin gerçekleşmesini istemiyorum şahsen. Birincisi daha şampiyonlar liginde bir başarı sağlamadan bu kadar maliyetli bir kadro kurmayı doğru bulmuyorum. Bu kadro bu haliyle zaten gruplara kalır. İlk sene hedef olarak gruplardan çıkmayı kovalayabilirsin. Çıkabilecek gibiysen devre arasında aksıyan bölgelere 2 transfer yaparsın.
İkincisi bu kadar yıldız oyuncuyu bir arada oynatmaya çalışmak çok zor. Okan hocayı bayağı zorlanır.
Benze zaniolo gidecekse rashica ve 10 numara transferi ile tranfer sezonunu kapatmalıyız.
Kerem icardi zaha arkalarında 10 numara yapılacak transfer ile genelde maçlara çıkarız. Mertens, Rashica, barış alper, sergio ile de rotasyon yaparız. Daha fazlasına gerek yok.
Zaniolo gitmeyecekse rashica'yı almaya da gerek yok bence.
Kadro mühendisliği açısından da düşünmek lazım, her oyuncuyu almaya çalışmamak lazım.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#68
Aug 7, 2023 - 8:19 PM hours
Alıntı yap Rokenhronteys
Alıntı yap Berat_Yldz

Alıntı yap mertensagabey

Ben transferin gerçekleşmesini istemiyorum şahsen. Birincisi daha şampiyonlar liginde bir başarı sağlamadan bu kadar maliyetli bir kadro kurmayı doğru bulmuyorum. Bu kadro bu haliyle zaten gruplara kalır. İlk sene hedef olarak gruplardan çıkmayı kovalayabilirsin. Çıkabilecek gibiysen devre arasında aksıyan bölgelere 2 transfer yaparsın.
İkincisi bu kadar yıldız oyuncuyu bir arada oynatmaya çalışmak çok zor. Okan hocayı bayağı zorlanır.
Benze zaniolo gidecekse rashica ve 10 numara transferi ile tranfer sezonunu kapatmalıyız.
Kerem icardi zaha arkalarında 10 numara yapılacak transfer ile genelde maçlara çıkarız. Mertens, Rashica, barış alper, sergio ile de rotasyon yaparız. Daha fazlasına gerek yok.
Zaniolo gitmeyecekse rashica'yı almaya da gerek yok bence.
Kadro mühendisliği açısından da düşünmek lazım, her oyuncuyu almaya çalışmamak lazım.

Bence Zaha bir tık gereksizdi onun yerine şimdi Tete çekerdik dediğin gibi hem Tete hem Zaha üstüne yıldız orta saha aşırı maliyetli olur bu gidişle yıllık maaş maliyeti 40 milyon €'yu geçer. Zaniolo gidince de 10 numara alırdık. Ama dediğin gibi o kadar yıldız sıkıntı olabilir.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#69
Aug 7, 2023 - 8:24 PM hours
tete ve zaha fırsat transferi. transfer sezonunun son günü de olsa Galatasaray fırsat transferleri yapacak. artık arap pazarı var ve tutan her fırsat transferi büyük bonservis bedelleri karşılığında arap pazarına satılabilir. artık eski futbol piyasası yok..
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#70
Aug 7, 2023 - 8:33 PM hours
Anladığım kadarıyla Zaniolo satılıyor ve onun yerine Rashica + Tete transferleri yapılacak.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.