Shakhtar Donetsk

Galatasaray
Tetê
Date of Birth 15.02.2000
Age 24
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2027
Position Right Winger
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4536
33-4
511
321
2--
2--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 11, 2023
Share this rumour

Tetê Galatasaray'a geliyor mu?

Aug 3, 2023 - 7:19 PM hours
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#71
Aug 7, 2023 - 8:46 PM hours
Alıntı yap bkaya97
zaniolo 30mil€ + satıştan pay %20 ye gidecek gibi duruyor tete+rashica ile sağ kanat dolacak ve 8 numara ile 10 numaraya de paul + felix ihtimali var galatasaray ligde 3 yerli için çok zorlanacak gibi gözüküyor zaha ve kerem aynı anda nasıl oynayacak merak ediyorum tek apokerim banko şuan

Yönetim ve teknik kadronun bir bildiği vardır diye tahmin ediyorum.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#72
Aug 7, 2023 - 8:47 PM hours
Tete'nin yılık maaşı 1.5 milyon euroydu, oyuncu Galatasaray ile sözleşme imzalarsa Zaniolo kadar maaş alacaktır diye düşünüyorum.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#73
Aug 7, 2023 - 8:58 PM hours
Alıntı yap mertensagabey
ilgi için şekilden şekile giren aciz insanlar onlar dostum. ben bildim ben yaptım demek için güvercinden fazla takla atarlar. süslü kelimeler kullanıp her olaydan kendilerine pay çıkarırlar. ben senin gibi gülmüyorum üzülüyorum çünkü gerçekten bu kadar aciz ve çaresiz durumda olmaları büyük vir psikolojik rahatsızlık içerisinde olduklarını gösteriyor. çok üzücü..

Doğruyu yüzlerine vurunca da neymiş galatasaray kılıklı fenerliymişim de aralarına sızmışım. Galatasaray'lılıkla alakaları olmayan onlar söylemedikleri yalan yok burada da bizi rezil ediyorlar sonra bizim gibilere fenerli diye iftira atıyorlar. Zaten buraya yazdıkları haberler uydurma ve çalıntı olmasa gider Twitter'da yazarlardı burada o kadar mesai harcamazlardı haklısın gerçekten hasta durumdular allah şifa versin demekten başka yardımımız dokunmaz. Nasıl bir eziklik psikolojisi içindelerse artık.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#74
Aug 7, 2023 - 9:06 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi

Tete'nin yılık maaşı 1.5 milyon euroydu, oyuncu Galatasaray ile sözleşme imzalarsa Zaniolo kadar maaş alacaktır diye düşünüyorum.

Tete için konuşulan imza parası: 4.5 milyon Euro

Avukatı cuma günü İstanbul’a gelmiş.

Görüşmeler çok olumlu gidiyor ve fazla bir problem kalmadı.

Kaynak: Ferhat Kızıltaş

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr

This contribution was last edited by TransferErcibi on Aug 7, 2023 at 9:07 PM hours
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#75
Aug 7, 2023 - 9:07 PM hours
Alıntı yap mertensagabey
tete ve zaha fırsat transferi. transfer sezonunun son günü de olsa Galatasaray fırsat transferleri yapacak. artık arap pazarı var ve tutan her fırsat transferi büyük bonservis bedelleri karşılığında arap pazarına satılabilir. artık eski futbol piyasası yok..

Yıldız bir 10 numara yakışır.

•     •     •

Mahatma Gandhi

Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#76
Aug 7, 2023 - 9:24 PM hours
o da gelecek..
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#77
Aug 7, 2023 - 9:28 PM hours
Savaş çıkmasa büyük ihtimal shaktar şu dönemlerde oyuncuyu 30-40 milyon euro civarında bir paraya satmıştı. Ancak o dönemden sonra işler onun içinde karmaşık oldu. Şuan ne durumda bilmiyorum, zaniolo'nun kalmasını tete'nin gelmesine tercih ederim şahsen.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#78
Aug 7, 2023 - 10:15 PM hours
Galatasaray Tete ile anlaşmaya vardı. Oyuncunun hukuki durumu araştırılıyor
Galatasaray, Brezilyalı futbolcu Tete ile anlaşmaya vardı. Sarı kırmızılı kulüp, 23 yaşındaki oyuncunun sözleşme feshi konusunda hukuki durumunu araştırıyor.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#79
Aug 7, 2023 - 10:36 PM hours
Galatasaray, Tete için başvurduğu hukuki danışmanlıklardan haber bekliyor. UEFA'ya mail gönderildi. Onay alındığı takdirde sözleşmeyi imzalayacak.
Tetê Galatasaray'a geliyor mu? |#80
Aug 7, 2023 - 10:55 PM hours
Alıntı yap emrecingiler
Galatasaray, Tete için başvurduğu hukuki danışmanlıklardan haber bekliyor. UEFA'ya mail gönderildi. Onay alındığı takdirde sözleşmeyi imzalayacak.

Hadi inşallah olumlu sonuç çıkar normalde çok takılmam ama Tete ile piyasa değerimiz yaklaşık 250 milyon € olacak Cool

•     •     •

Mahatma Gandhi

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.