Wilfried Zaha
Date of Birth 10.11.1992
Age 31
Nat. Cote d'Ivoire  Cote d'Ivoire
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2026
Position Left Winger
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 39105
2793
611
3-1
2--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 23, 2023
Share this rumour

Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu?

May 19, 2023 - 7:00 AM hours
ÖZEL | Fenerbahçe, Wilfred Zaha ile ilgileniyor. Oyuncunun temsilcisi, Fenerbahçe’nin daveti üzerine İstanbul’a geldi.

• Wilfried Zaha’nın menajeri Trabzonspor maçını da tribünden takip etti.
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#1
May 19, 2023 - 9:20 AM hours
Gerçekleşme ihtimali düşük bir transfer benim bildiğim oyuncu şu anki takımında yüksek maaş alıyor hemen olacak bir transfer değil.
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#2
May 19, 2023 - 10:30 AM hours
Alıntı yap HadronX
Gerçekleşme ihtimali düşük bir transfer benim bildiğim oyuncu şu anki takımında yüksek maaş alıyor hemen olacak bir transfer değil.
İcardi ve mertensde eski kulüplerinde ciddi maaş alıyordu bence fener bu adam için 4 milyona kadar çıkabilir
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#3
May 19, 2023 - 12:19 PM hours
Alıntı yap Emreakp
Alıntı yap HadronX

İcardi ve mertensde eski kulüplerinde ciddi maaş alıyordu bence fener bu adam için 4 milyona kadar çıkabilir

Bence imkanı yok Mesut'tan sonra kimseye 3 milyon € ve üstü maaş verilmedi. İcard kiralık geldi ve takımdan gönderilmek istendiği için Galatasaray maaş konusunda anlaştı sıkıntı yaşamadı ama Mertens sözleşmeli oyuncunuz imza parası+ maaş ile yine 4 milyon € gibi ciddi para alıyor. Ben en azından Ali Koç varken kimseye o kadar maaş verileceğini düşünmüyorum.
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#4
May 19, 2023 - 12:38 PM hours
Ali koç 30 yaşındaki adama çok yüksek maaş vermez hele hele 3 4 yıllık sözleşme yaparak bu imkansız. Kent daha yakın gibi ayrıca arkadaşlar buruma gayet iyi işler yapıyor braga da oda sezon sonu geri dönecek bunların üçüde aynı mevki oyuncular.

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#5
May 19, 2023 - 3:06 PM hours
Ben gelir kent ve zaha ve birde superstar santrofor cok harika olur bende
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#6
May 19, 2023 - 5:00 PM hours
Fenerliler unutlarınızı kırmak istemem ama bu adamın gelmesi çok çok zor. Arabistan’dan 10 milyon avroluk teklif almış. Oyuncu Avrupa mı yoksa Arabistan’mı daha ona karar vermemiş. Bu yüzden bütün seçeneklere bakıyorlarmış. Dün menejerinin gelme sebebi sadece ortamı görmek istemesiymiş; para mevzuları konuşulmamış

Kaynak : Sercan Hamzaoğlu
This contribution was last edited by Jincxed on May 19, 2023 at 5:04 PM hours
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#7
May 19, 2023 - 5:20 PM hours
şahsi görüşüm playmaker kanat olarak kenti tercih ederim. zaha vergiler hariç net 7 milyon alıyordu crystalden. fener bunu verebilecek güçte değil. ayrıca zahaya bu para verilirse fener dogru duzgun adam alamayacak yine paraya kıyılıp başka bölgeye adam alınamayan bir oosterwolde faciası yaşandı ali koç akıllanmıştır o olaydan sonra diye düşünüyorum. fener için hayırlısı olsun
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#8
May 20, 2023 - 7:22 PM hours
Source: twitter.com
Wilfried Zaha’nın temsilcisi, Fenerbahçe ile görüşüp, oyuncunun taleplerini iletti ve İstanbul’dan ayrıldı. Fenerbahçe, Zaha’ya kısa süre içinde geri dönüş yapacak.
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#9
May 20, 2023 - 7:22 PM hours
Eğer gerçekleşirse muhtemelen sonraki sezonun en iyi transferi olacaktır
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#10
May 29, 2023 - 8:41 PM hours
Zaha'nın gelmesini bir Galatasaraylı olarak, Fenerli arkadaşlardan çok ben isterdim ülkenin yerle bir olan algısını arttırmak kaliteyi arttırmak lazım ancak maliyetleri es geçemiyor kulüpler hele ki şu ekonomik durumda. Zaha'nın transferi şu süreçte rafa kalkmış durumda 10 milyon euro imza parasını Ali bey Zaha'ya vermez Zaha'ya verene kadar gider Hazard alır daumen-hoch

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.