Wilfried Zaha
Date of Birth 10.11.1992
Age 31
Nat. Cote d'Ivoire  Cote d'Ivoire
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2026
Position Left Winger
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 39105
2793
611
3-1
2--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 23, 2023
Share this rumour

Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu?

May 19, 2023 - 7:00 AM hours
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#31
Jul 3, 2023 - 4:38 PM hours
Bu transfer bir kaç güne netleşir Fenerbahçe ihtimali bence hala yüksek değil.
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#32
Jul 5, 2023 - 12:16 PM hours
Alex’in ayrılmasıyla taraftar bir boşluğa düşmüştü. Sonrasında takıma Alex seviyesinde kaliteli isimler getirilemediği için o dönemde Fenerbahçe bir türlü toparlayamadı.

Tarih tekerrürden ibaret. Şimdi de Alex’in yerinde Arda var. Her futbolcu ayrılabilir, önemli olan ikamesinin bulunmasıdır. Bu yüzden, Fenerbahçe Zaha ve Thiago transferini bitirmek için elinden geleni yapmalı diye düşünüyorum.

Fenerbahçe taraftarı önündeki ilk maça kalecisi stoperi belli, Zaha ve Thiago alınmış çıkarsa, Arda’nın gidişi yönetim için daha az sancılı olacaktır. Kenan Yıldız ve Mert Müldür hamleleri ile de yönetim ve teknik heyet elini güçlendirebilir.
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#33
Jul 5, 2023 - 4:16 PM hours
bence transferde ihtimal var. Avrupa bazında en iyi teklifi biz yaptık. yıllık 5 milyon eurodan 4 yıllık maaş+ 5 milyon Euro imza parası. Her ne kadar Lazio şampiyonlar ligine gidiyo olsada bize de gelme ihtimali var
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#34
Jul 6, 2023 - 1:36 PM hours
Wilfried Zaha, Fenerbahçe’de! #NexusSports

Fenerbahçe, dün akşam oyuncu ile prensip anlaşmasına vardı.

(Nexus)

https://twitter.com/nexustransfer/status/1676911575184072704?s=46&t=s7EMM5_ZHK4BsvMTDCDrnw
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#35
Jul 6, 2023 - 2:05 PM hours
Fenerbahçe ve Galatasaray bu sezonda yalnızca şampiyon olmak için yarışmayacak,
Transferde yarışacaklar en iyi kadroyu kim kuracak diye (ben iki takımında piyasa değerlerinin 200 milyonu geçmesini bekliyorum)
Ülke puanı için de yarışacak hangimiz daha çok katkı yapacağız şeklinde
Mali olarak yarışacaklar hangi takım daha çok kar edecek diye
Yapılanma ile yarışacaklar
Diğer branşlarda yarışacaklar
Eski Fenerbahçe Galatasaray rekabetini yeniden görecek gibiyiz.
Böyle oyuncular lige renk katar kalite katar bknz Icardi örneği. daumen-hoch
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#36
Jul 6, 2023 - 2:17 PM hours
Twitter da transferin bittiği söylentileri var ne kadar doğru bilmiyorum ama doğruysa iyi transfer
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#37
Jul 6, 2023 - 8:24 PM hours
Fenerbahçeli bir arkadaşa sordum Twitter'da 150klı bir hesabı da var baya sağlam gazeteci çevreside var zaten basından tanışıyorum kendisi ile de, Fenerbahçe Zaka için 8 milyon imza parası 4 yıllık sözleşme 5.5 milyon euro net maaş 8.5 milyon euro brüt maaş teklif etmiş. Avrupa'da en çok veren kulüp şuan Fenerbahçe imiş.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#38
Jul 6, 2023 - 8:27 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Fenerbahçeli bir arkadaşa sordum Twitter'da 150klı bir hesabı da var baya sağlam gazeteci çevreside var zaten basından tanışıyorum kendisi ile de, Fenerbahçe Zaka için 8 milyon imza parası 4 yıllık sözleşme 5.5 milyon euro net maaş 8.5 milyon euro brüt maaş teklif etmiş. Avrupa'da en çok veren kulüp şuan Fenerbahçe imiş.

23 Yıldır Galatasaray'lıyım Bu Teklifi Ben Bile Kabul Ederdim.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#39
Jul 7, 2023 - 5:21 PM hours
Zaha Fenerbahçe'de. Geld

Salı gününe kadar sözleşme imzalanacak.

8 Milyon Euro İmza Parası

5.5 Milyon Euro Maaş (Bonuslar Hariç)

3 Yıllık Sözleşme

Hafta sonu son detayları konuşmak için taraflar bir araya gelecek.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.

This contribution was last edited by Galatasaraylee on Jul 7, 2023 at 5:23 PM hours
Wilfried Zaha Fenerbahçe'a geliyor mu? |#40
Jul 7, 2023 - 6:08 PM hours
Alıntı yap TalentScoutTR
Alex’in ayrılmasıyla taraftar bir boşluğa düşmüştü. Sonrasında takıma Alex seviyesinde kaliteli isimler getirilemediği için o dönemde Fenerbahçe bir türlü toparlayamadı.

Tarih tekerrürden ibaret. Şimdi de Alex’in yerinde Arda var. Her futbolcu ayrılabilir, önemli olan ikamesinin bulunmasıdır. Bu yüzden, Fenerbahçe Zaha ve Thiago transferini bitirmek için elinden geleni yapmalı diye düşünüyorum.

Fenerbahçe taraftarı önündeki ilk maça kalecisi stoperi belli, Zaha ve Thiago alınmış çıkarsa, Arda’nın gidişi yönetim için daha az sancılı olacaktır. Kenan Yıldız ve Mert Müldür hamleleri ile de yönetim ve teknik heyet elini güçlendirebilir.

Fenerbahçe’nin yıllık 6 mil euro ücret ve 5 mil euro da imza parası önerdiğine dair İtalya’da konuşuluyor. Ciddi bir ücret. Ama yaşı katacakları ve PR düşünülünce doğru bir transfer.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.