Florian Grillitsch
Date of Birth 07.08.1995
Age 28
Nat. Austria  Austria
Height 1,87m
Contract until Jun 30, 2026
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club TSG 1899 Hoffenheim
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3016
2916
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 6, 2022
Share this rumour

F. Grillitsch Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Jul 17, 2022 - 5:02 PM hours
Arkadaşlar yanlış anlamayın da bu transferde suç tamamen yönetimle alakalı DEĞİL. bu oyuncu sıkıntılı bir oyuncu. Böylesine bir oyuncu kendi kulübüyle her ne sebepten sözleşme yenilemediyse, hiçbir kulüple de aynı sebepten anlaşamıyor. Fiorentina, brigton gibi kulüpler de futbolcuyu ikna edemediğine göre sorun para değil. Yoksa 16 milyonluk adamı her kulüp fazladan 1-2 milyon imza parasıyla ikna eder. Hatta Galatasarayla ilk başta anlaştıktan sonra menajerlik ücretini artıran tutarsız bir pazarlık anlayışları var. Babası muhtemelen aç gözlü yada çok seçici. Yoksa bu adam şimdiye kadar 10 kere imza atardı herhangi bir kulübe. O yüzden bizim yönetime çok kızmaya hakkımız yok.. sonuçta kulübün çıkarları için emek veriyorlar.
Transferde başarılı olunduğunu zaten pek iddia eden olamaz ancak şuan için yapılan transferler içerisinde "başarısız" olduğu söylenemez. Şimdiden verim alınıyor gibi. (Ki ben 1 maç ile 3-5 maç ile oyuncu değerlendirmenin yanlış olduğuna inananlardanım. Bkz. Morutan ve Cicaldau'nun ilk maçları)

"Hazır" konusuna gelirsek, bildiğim kadarıyla bu oyuncu çok uzun zamandır antreman dahi yapmadı.
Hazırdan kastım, maç yapmamış olsa bile en azından takımıyla antremanlara çıkan, hatta mümkünse kampa katılmış oyunculardır.

•     •     •

***Nothing Is Static***
Ben de aynı şeyi anlatmaya çalışıyorum ama bazı arkadaşlar anlamamakta ısrarcı. Her oyuncu sizin ülkenize gelen yaşı 30u bulmuş güya yıldızlara benzemez. Adamı ikna edemezsiniz. Bazen parada ikna edersiniz başka şeyler işin içine girer. Bazen oyuncu çok derinlemesine inceler gelmemek için on çeşit sebep sayar kendi kendine. Aynı tavrı taraftar Botheim konusunda da gösterdi. Yok 2 milyon maaş verelim imza parası verelim mutlaka alalım kaçırmayalım falan. Tamam da abi bu oyuncunun geleceği parlak bunu herkes biliyor niye İtalyanın köy takımına gitmeyi tercih etti de sana gelmedi? Para vermedin mi? Tabii ki verdin. Salernitanadan daha fazla para verdin ama gelmedi işte.
Ön libero için takımımıza en uygun isimler Aston Villada forma şansı bulamayan Marvelous Nakamba ve Rangerstan Glen Kamara. Kamara ismi gündeme gelir gibi oldu ama Nakamba hiç gelmedi çok sağlam dinamik, hareketli, stoper gibi defansı olan güzel bir ön libero.
Kardeşim vermediler işte o odamdan da korktular. Tekntaraklı sözleşme fes ettiği için yanaşmadılar. Paranteklif etselerdi Galatasaray’da oynardı. Akşam attığı gollede nasıl bir yıldızı kaybettiğimizi gösterdi. Siz sanıyorsunuz ki adam boşta kalınca sen ben gibi yatıp yiyip içip clube mi gidiyor sanıyorsunuz? Kişisel uzman ekibi ile günlük antrenman vs yapıyor. Senin lafına göre bizde BOEY çöp şuan. Biraz adamı takip ediyor olsan yada herhangi bir oyuncuyu takip ediyor olsan boş boş konuşmazdın. Şimdi aldıkları 3.5 m verdikleri oyuncu İLE övün sen… ben gerçek ne ise onu konuşurum. BECERİKSİZ BİR TRANSFER ÇALIŞMASI GRİLİSH RESMEN. Önce 2.5 + 2.5 teklif edip sonra 1.5 + 1.5 demek oyuncuyla 1.5-2 saat yüz yüze konuşmak ve tüm planı anlatmak. Sonrada vazgeçmek hazır degil diye…. KANDIRMAYIN KARDEŞİM BİZİ… BEN İNANMIYORUM
Alıntı yap soulxyz
Adam kulüp bulamayinca menajer degistirmis.

Galatasaray'ın 1. önceliği Grilitsch o yüzden halen umudu kesmediler Grilitsch olmazsa diye de Mendes ile anlaşmaya çalışıyorlar şuan anlaşılan isimler var ama Dursun başkan liste başındakileri zorlayın demiş. Hepsi olursa peş peşe imzaları atacaklar 1 gün içinde 3-4 oyuncu ile sözleşme imzalanacak. Akabinde kamp sonunda tüm gelen oyuncular ile statda büyük bir imza töreni düzenlenecek.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Bu topçuyla yaklaşık 2 hafta önce GS anlaştı.. Hatta 11 de ne gibi yararı olur videoları tartışmaları yok muydu? Bonservisi elinde bir topçuyu isteyen bir sürü takım olur. Lakin kimse tam olarak istekli değil sanırım. Bir defosu mu var acaba diye düşünmeden edemiyorum. Gerçi Belotti bile hala klüpsüz!...
F. Grillitsch Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#98
Jul 29, 2022 - 10:22 AM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap soulxyz

Galatasaray'ın 1. önceliği Grilitsch o yüzden halen umudu kesmediler Grilitsch olmazsa diye de Mendes ile anlaşmaya çalışıyorlar şuan anlaşılan isimler var ama Dursun başkan liste başındakileri zorlayın demiş. Hepsi olursa peş peşe imzaları atacaklar 1 gün içinde 3-4 oyuncu ile sözleşme imzalanacak. Akabinde kamp sonunda tüm gelen oyuncular ile statda büyük bir imza töreni düzenlenecek.

Bu adam menajerinin bir boka yaramadığını gördü. Değiştirdi . Ancak fiorentina ile anlaşmak üzere olduğu söyleniyor. Fiorentina tüm şartları kabul etmiş deniliyor.
Not:fotomaç haberi…
Alıntı yap Kullanici
Alıntı yap TransferErcibi

Alıntı yap soulxyz

Bu adam menajerinin bir boka yaramadığını gördü. Değiştirdi . Ancak fiorentina ile anlaşmak üzere olduğu söyleniyor. Fiorentina tüm şartları kabul etmiş deniliyor.
Not:fotomaç haberi…

Bu saatten sonra gittiği takım kim olursa olsun takım arkadaşlarınin olumsuz bakışıyla karşılaşacak. Babası, karısı ve kendisi kariyerini mahvetti...
Oyuncunun kalitesine kimsenin diyecek sözü olduğunu zannetmiyorum. Yaşı da daha 26. FB alsın çok istedim. Ama beceremediler. Gidip Arao'yu aldılar. Lakin GS nin bu transferi bitirememesinin sebebi para ise, söz söylenemez. Lakin Arao bedeline alınabilecek halde alınamıyorsa o vakit bir beceriksizlikten söz edilebilir. 3m bonservis 2 m maaştan 3 yıl Arao bile fenere 9m ye maal oluş... Grilisch için ben toplamda 12 bile verirdim aynı şartlarda... Tabiki ben hiçkimse değilim, sırtımda yumurta kefesi yok. Sorumluluk yöneticilerin. Belli dengeleri göz önünde tutuyorlardır. Fakat bu fırsat bence kaçmaz!...
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.